Jump to content

600 tl 4s olur mu

Rate this topic

Recommended Posts

sahibinden de böyle bir ilan gördüm

simkilitsiz 2 sene garanti 4s 16gb nin fiyatı 600 tl

linkinide yazıyorum alta.doğrumudur çakma çin malımıdır bilgisi olan var mı

IPhone 4S 16 GB Apple Cep Telefonu Mağazadan sıfır 600 TL - 79963186

İnanma bence, adamın profiline bakarsan zaten daha hiç bir şey satmamış. Boşuna paran gitmesin, riske girme bence.

"Gomu gomuu-noooooo! Tapataaalk!"

iyyde Adam elden mağazımızdan da alabilirsiniz demiş gidip bakmak lazım aslında ankara da olanlar bi incelerse iyy olur.Refublished bile olsa alınır hattını tak bi iki görüşme yap - sonra wi fi yi kamerayı dene tamam gerisi pek problem deil.

İnanma bence, adamın profiline bakarsan zaten daha hiç bir şey satmamış. Boşuna paran gitmesin, riske girme bence.

"Gomu gomuu-noooooo! Tapataaalk!"

bende pek inanmadım.daha doğrusu inanamadım:) bir sorıyım dedim.

iyyde Adam elden mağazımızdan da alabilirsiniz demiş gidip bakmak lazım aslında ankara da olanlar bi incelerse iyy olur.Refublished bile olsa alınır hattını tak bi iki görüşme yap - sonra wi fi yi kamerayı dene tamam gerisi pek problem deil.

evet ankaralı arkadaşlar yolu yüşünce bi bakabilirse sevinirim.fiyat mükemmelinde ötesinde.4 ün ikinci el fiyatından bile ucuz:)

sahibinden de böyle bir ilan gördüm

simkilitsiz 2 sene garanti 4s 16gb nin fiyatı 600 tl

linkinide yazıyorum alta.doğrumudur çakma çin malımıdır bilgisi olan var mı

IPhone 4S 16 GB Apple Cep Telefonu Mağazadan sıfır 600 TL - 79963186

Apple simkilitsizi en ucuz 649 Dolara satarken,sence olur mu?

Dolandirma amacinda oldugu biraz belli gibi sanki fotograftaki telefonlar iPhone 4 yanlarindaki cizgilerden anlasiliyor . Benim dayim Cinden 90 dolar karsiliginda birebir iPhone 4s almis baktim biraz gercekten menusu flan heryeri ayni sasirdim kaldim tek fark bilgisayara takildiginda iTunes degilde normal klasor olarak aciliyor . Birde Firmwarede farkli birseyler yaziyor . Bu da herhalde o tarz birseydir . Dikkatli olun ..

Rica etsem biriniz benim için gidip alabilirmi? Ben size 1000TL veririm:) 400TL kazanmış olursunuz :):)

Her kimin sahibinden hesabı varsa mesaj yada SMS astın olsun bitsin.

Burda yazışmalar ne değiştirirki?:)

Yazım hatası varsa en azından satıcı bey düzenlemiş olur...:)

ben attım mesaj geri dönüş yapıldığı an burda cevabı aynen import edicem.

Edit: evet Cvp geldi "iletişim no :542 503 33 98" herhalde çok soru sordum diye :D telefonla görüşmek istedi malesef arıyamıycam çünkü kontörüm yok.

Edited by merdo0

Mesaj attım ben fiyat yanlış mı diye her mesajımda sürekli numarasını yolluyor bariz dolandırıcı zaten telefon borsası gibi yerlerden kesinlikle telefon alınmaz benden söylemesi

Sent from my iPhone using Forum Runner

ben telden görüştüm. niye bukadar fiyat düşük dedim bir hile vs. nedir işin aslı diye sordum.

dedikleri; biz aracıdan almıyoruz direk fabrika çıkışı bize geliyor fiyat bu yüzden düşük. peki dedim ben bunu elden istanbul mecidiye köyden almak istiyorum nerede yeriniz diye sordum. isterseniz size bir tane yollayayım dedi kargo ile yok dedim işi sağlama alıcam ptt ödemeli yolla bana kontrol edicem kutuyu açıp bakıcam sorun yoksa alırım dedim tamam dedi il ilçe ve iletişim bilgimi verdim. yolladığımda ptt gönderim bilgilerini size gönderirim dedi ve görüşmeyi bitirdik.

şimdi sorun şu şuan ilan yayından kalktı.. :) bakalım gönderecek mi? göndermeyecek mi? eğer gönderirse ve dediği gibi ptt bilgisini yollarsa yola çıktığı anı ve bana ulaştığı anda buraya gereken bilgileri ve sonucu tekrar yazarım.

ben telden görüştüm. niye bukadar fiyat düşük dedim bir hile vs. nedir işin aslı diye sordum.

dedikleri; biz aracıdan almıyoruz direk fabrika çıkışı bize geliyor fiyat bu yüzden düşük. peki dedim ben bunu elden istanbul mecidiye köyden almak istiyorum nerede yeriniz diye sordum. isterseniz size bir tane yollayayım dedi kargo ile yok dedim işi sağlama alıcam ptt ödemeli yolla bana kontrol edicem kutuyu açıp bakıcam sorun yoksa alırım dedim tamam dedi il ilçe ve iletişim bilgimi verdim. yolladığımda ptt gönderim bilgilerini size gönderirim dedi ve görüşmeyi bitirdik.

şimdi sorun şu şuan ilan yayından kalktı.. :) bakalım gönderecek mi? göndermeyecek mi? eğer gönderirse ve dediği gibi ptt bilgisini yollarsa yola çıktığı anı ve bana ulaştığı anda buraya gereken bilgileri ve sonucu tekrar yazarım.

Hepsi bu.

İleri geri yerine "Alo naber" dememiz yeterli:)

Umarım gönderir:)

Ama göndereceğini sanmıyorum. :)

Bol şans, takipteyim :)

Gönderse bile PTT görevlileri parayı almadan paketi açtırmıyor. Buna da dikkat etmek lazım. Ps3 almıştım bu sekilde, açıp bakayım dediğimde önce para dediler. Kırık ya da eksik çıkarsa dediğimde de "tutanak tutarız" dediler. yani uğraş dur.

Ben o fiyata sıfır cihazı bırakın, ikinci-üçüncü el bile olacağını sanmıyorum diğer arkadaslar gibi. Bu adamın piyasadan bihaber olması lazım ki; fabrika çıkışı fiyat olsa dahi bu fiyata verenin aklından ya da malından şüphe etmek lazım.

doğru diyorsunuz ptt ile bağlantım iyi bir yolunu buluruz para vermeden paketi açtırabilirim diye düşünüyorum. en azından bir bakarım gelecek mi gelmeyecek mi aklımda kalacağına deneyeyim dedim :) hiç değilse ürünün taşıma kutusunu açarız cihaz kutusunu ellemeden dışından da olsa bişeyler anlaşılır. neyse artık bakalım ne olacak bilgi veririm. muhtemelen gelmeyecek ama olsun yinede gelmedi diye yazarım :D

edit: bu arada kapıda ödeme değil direk ptt şubesine istedim kapıdakiler sorun çıkartırlar diye şube ile aram iyi pakjeti açmak için bir yol bulurum diye düşünüyorum.

Gönderse bile PTT görevlileri parayı almadan paketi açtırmıyor. Buna da dikkat etmek lazım. Ps3 almıştım bu sekilde, açıp bakayım dediğimde önce para dediler. Kırık ya da eksik çıkarsa dediğimde de "tutanak tutarız" dediler. yani uğraş dur.

Ben o fiyata sıfır cihazı bırakın, ikinci-üçüncü el bile olacağını sanmıyorum diğer arkadaslar gibi. Bu adamın piyasadan bihaber olması lazım ki; fabrika çıkışı fiyat olsa dahi bu fiyata verenin aklından ya da malından şüphe etmek lazım.

Sıcacık bir haberle konuyu devam ettiriyorum.

Şimdi tekrar beni aradılar telefon siparişiniz vardı ürünü yolluyoruz bilgi amaçlı aradık dediler. Ve de gecikme için özür diliyoruz yoğun talepten dolayı gecikme yaşandığını söylediler.

Bende size bir bilgi vereyim dedim bu başlıktan ve forumdaki sehtekarlık izleminizden bahsedicem dedim yazılanları vs. anlattım ilanınız sahibinden.com dan kaldırılınca tamamen dolandırıcı olarak adınız çıktı bilginiz olsun dedim.

İlanı kaldırmalarının sebebini şöyle açıkladı bir çok telefon firması ile çalışıyoruz ve elimizde 1200 adet i4s vardı 800 adet bir firma tarafından alındığı için stoklarımız azaldı ve siparişlerle birlikte tükendi dedi. bu yüzden ilanı mecburen kaldırdık ama bir iki gün içinde tekrar alım yaparak ilanı aktif edicez diye bilgi verdiler.

Son durum böyle arkadaşlar telefon ulaşırsa elime tekrar yazarım...

Edited by windson