Jump to content

4000 TL + mac pro

Rate this topic

ykp25

Recommended Posts

windows'tan bezmiş biri olarak artık mac kullanıp bi üst basamağa geçmek istiyorum...

ilk sorunum hangi labtop tercih etmeliyim 4000 4500 tl lik birşey bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var

geriye kalan en büyük soru ve sorunlarım şunlar :

1: oyun oynamayı çok sevmem tutkulusu değilim ama crysis 2 bf3 mv3 gibi son çıkan oynları alacağım mac te oynayabilirmiyim oynayabilceksem bunları nerden bulurum??

2: Allah'n izniyl bu sene bilgisayar mühendisliği okuyucam. yazılım programları cartu curtu olacak bunlaru bulup yükleyebilirmiyim.

3: oyundan çok programlarla uğraşmaya bayılan biriyim ps olsun autocad olsun seviyorum böyle şeylerle uğraşmayı bu gibi bilindik programları kolay bulabilirmiyim...

o kadar para vericem gerçekten değermi?

Saygılar....

inanın pişman olmayacaksınız ve winzort'u neden bukadar geç bıraktım diyeceksiniz, çok tecrübeli ve profesyonel ustadlarımız var ve bu ustadların sayesinde inanın bütün soru ve sorun'larınızın üstesinden anında gelebileceksiniz, iphoneyardim+Macyardim :)

http://www.iphoneyardim.net/mac_amp_appstore_programlar/28438-mac_amp_appstore_programlar_bolumumuzdeki_tum_programlarin_listesi_1_a-e.html

http://www.iphoneyardim.net/mac_amp_appstore_programlar/28791-mac_amp_appstore_programlar_bolumumuzdeki_tum_programlarin_listesi_2_f-0_a.html

http://www.iphoneyardim.net/mac_amp_appstore_programlar/48461-mac_amp_appstore_programlar_bolumumuzdeki_tum_programlarin_listesi_3_p-z.html

inceleyin.

Bilcom - Apple Store | Online Apple , Mac , iMac , MacBook Sat

şu macbook nasıldır Favori hocam? 4 sene beni götürür mü?

Tabiki çok güzel ve bence götürür özellikler çok iyi birde çok sık ürün çıkaran bir firma değil Apple çok çok bir veya iki model çıkarır 4 seneye kadar' tahmin tabiki bu, biraz kullan cihazı tanıma sürecinde farkı anlar ve tecrübe'yi edinmiş olup ve zamanla ihtiyacına göre atke arkadaşın dediği gibi yapabilirsin zamanla RAM 8 + SSD, :)

AutoCad konusunda yetersiz kalabilir. 1 sene önceye kadar AutoCad'in Mac platformunda desteği yoktu. Daha yeni başladı. Bunun haricinde sizin canınızı sıkacak başka bir durum söz konusu değil. Tabiki bununda çözümü var. Ayrı bir partition'a Windows kurarak devam edersiniz.

Bilcom - Apple Store | Online Apple , Mac , iMac , MacBook Sat

şu macbook nasıldır Favori hocam? 4 sene beni götürür mü?

Arkadasin önerdigi ürünü sayet kullaniyorum ek olarak +4GB Ram ve Harddiski degisip SSD yaptim. Bende windowstan yeni gecis yaptim ve favori oyunlarim vardi. Bunlari oynayamama ragmen bi tarafina windows 7 kuralim dusuncesi geldimi oyun icin degmez diyip geciyorum.. :)