Jump to content

4000 TL + mac pro

Rate this topic


ykp25

Recommended Posts

windows'tan bezmiş biri olarak artık mac kullanıp bi üst basamağa geçmek istiyorum...

ilk sorunum hangi labtop tercih etmeliyim 4000 4500 tl lik birşey bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var

geriye kalan en büyük soru ve sorunlarım şunlar :

1: oyun oynamayı çok sevmem tutkulusu değilim ama crysis 2 bf3 mv3 gibi son çıkan oynları alacağım mac te oynayabilirmiyim oynayabilceksem bunları nerden bulurum??

2: Allah'n izniyl bu sene bilgisayar mühendisliği okuyucam. yazılım programları cartu curtu olacak bunlaru bulup yükleyebilirmiyim.

3: oyundan çok programlarla uğraşmaya bayılan biriyim ps olsun autocad olsun seviyorum böyle şeylerle uğraşmayı bu gibi bilindik programları kolay bulabilirmiyim...

o kadar para vericem gerçekten değermi?

Saygılar....

Link to comment
Share on other sites

inanın pişman olmayacaksınız ve winzort'u neden bukadar geç bıraktım diyeceksiniz, çok tecrübeli ve profesyonel ustadlarımız var ve bu ustadların sayesinde inanın bütün soru ve sorun'larınızın üstesinden anında gelebileceksiniz, iphoneyardim+Macyardim :)

http://www.iphoneyardim.net/mac_amp_appstore_programlar/28438-mac_amp_appstore_programlar_bolumumuzdeki_tum_programlarin_listesi_1_a-e.html

http://www.iphoneyardim.net/mac_amp_appstore_programlar/28791-mac_amp_appstore_programlar_bolumumuzdeki_tum_programlarin_listesi_2_f-0_a.html

http://www.iphoneyardim.net/mac_amp_appstore_programlar/48461-mac_amp_appstore_programlar_bolumumuzdeki_tum_programlarin_listesi_3_p-z.html

inceleyin.

Link to comment
Share on other sites

Bilcom - Apple Store | Online Apple , Mac , iMac , MacBook Sat

şu macbook nasıldır Favori hocam? 4 sene beni götürür mü?

Tabiki çok güzel ve bence götürür özellikler çok iyi birde çok sık ürün çıkaran bir firma değil Apple çok çok bir veya iki model çıkarır 4 seneye kadar' tahmin tabiki bu, biraz kullan cihazı tanıma sürecinde farkı anlar ve tecrübe'yi edinmiş olup ve zamanla ihtiyacına göre atke arkadaşın dediği gibi yapabilirsin zamanla RAM 8 + SSD, :)

Link to comment
Share on other sites

AutoCad konusunda yetersiz kalabilir. 1 sene önceye kadar AutoCad'in Mac platformunda desteği yoktu. Daha yeni başladı. Bunun haricinde sizin canınızı sıkacak başka bir durum söz konusu değil. Tabiki bununda çözümü var. Ayrı bir partition'a Windows kurarak devam edersiniz.

Link to comment
Share on other sites

Bilcom - Apple Store | Online Apple , Mac , iMac , MacBook Sat

şu macbook nasıldır Favori hocam? 4 sene beni götürür mü?

Arkadasin önerdigi ürünü sayet kullaniyorum ek olarak +4GB Ram ve Harddiski degisip SSD yaptim. Bende windowstan yeni gecis yaptim ve favori oyunlarim vardi. Bunlari oynayamama ragmen bi tarafina windows 7 kuralim dusuncesi geldimi oyun icin degmez diyip geciyorum.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.