Jump to content

Parallel Desktop yeterlimi?

Rate this topic


dedezade

Recommended Posts

Satin almana gerek yok Paylaşımlarda var Wmvare Fusioun diye bir program daha var ama alacağın bilgisayara bağlı. 2Sinide tam verimli kullanmak açıkçası zor Windows Kasıyo Parallels ile . Tahminimcede windows u paint için yüklemiyorsun. Çok gerektiği durumda boş yere para vermene gerek yok bi BoothCamp kur onu kullanırsın.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Askıda bu biraz cihazınızın donanımın yüksekliği ve sanal işletim sistemine ne kadar işlemci gücü ve ram ayırdığınızda gore değişiyor. Mesela bende i7 işlemci ve 8gb ram var. Sanal Windows için 4 gb ve işlemci için 4 çekirdek kullanma izni verince normal bir sistem gibi çalışıyor. Tabi autocad gibi ağır program denemedim ama benim vazgeçilmez oyunum C&C Generals oyununu sorunsuz olarak sanal Windows kullanarak oynuyorum.

Tabi aşırıya kaçamak lazım. Çok gerekli ve önemli programlar var benim için, rocscience silde, phase2 gibi. Bunları sanal makinede kullanınca sorun olmuyor.

Dediğim gibi eğer sanal Windows için daha fazla ram ve işlemci gücü ayırırsanız Rand'dan alırsınız. AMA tabi direk bootcamp gibi olmaz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.