Jump to content

iOS 5.1 Sürümü Hatalımı? [Uygulamalardan Atıyor]

Rate this topic

Recommended Posts

1 sn. ben surekli atiyor diye anladim kameradan ve infinity blade den. Ara sira mi oluyor?

Bazen kamerada 10 dk da atıyor bazen hiç atmıyor bazen ilk açtımdan 1-2 saniye sonra atıyor infinity blade dende 1 kere attını gördüm birde radyo fenomen die bi uygulama war ondanda 1 kere attı

Arkadaşlar aynı sorun bende de var. Benim cihaz iPhone 4/FU, iOS 4.3.3 ten beri güncelleme yapa yapa kullanıyorum. Ancak şu ana kadar uygulamadan atma ile pek karşılaşmadım. 5.1 i yüklediğim günden beri, sık sık olmasa da arada bir uygulamalardan atıyor. Six-Guns, Nine World, Kamera.. Bunlar bir kaç örnek. Bunların hepsinden attı beni. İlk başlarda Restore yaptım ama yeni bir iPhone olarak kurmadım hiç, zaten 5.1'in FWyide direk iTunes'ten indirdim. Uygulamaları bizzat Appstore'dan da indirdim. Ama fark yok, yine ara ara atıyor.

Arkadaşlar aynı sorun bende de var. Benim cihaz iPhone 4/FU, iOS 4.3.3 ten beri güncelleme yapa yapa kullanıyorum. Ancak şu ana kadar uygulamadan atma ile pek karşılaşmadım. 5.1 i yüklediğim günden beri, sık sık olmasa da arada bir uygulamalardan atıyor. Six-Guns, Nine World, Kamera.. Bunlar bir kaç örnek. Bunların hepsinden attı beni. İlk başlarda Restore yaptım ama yeni bir iPhone olarak kurmadım hiç, zaten 5.1'in FWyide direk iTunes'ten indirdim. Uygulamaları bizzat Appstore'dan da indirdim. Ama fark yok, yine ara ara atıyor.

Telefonun Jailbreaklimi bide efeksiz bir şekilde atıyor değilmi?

Telefonun Jailbreaklimi bide efeksiz bir şekilde atıyor değilmi?

JB'siz, iPhone 4.. Efekt vermeden atıyor evet. Restore çözüm değil. Sıfırdan kurulum denemedim ama fayda etmez gibime gelio. Bu arada donanımsal da değil cünkü bu sürüme kadar telefonum öyle tepkiler vermedi. Boşuna servise yollama. Bakalım yakında sorun ortaya cıkar, çözüm gelir.