Jump to content

İ3gS iOS 5.1 wifi ve şebeke gidip gelme sorunu

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar, her zaman olmasa da arada bir şebeke ve wifi gidip geliyor. Bazen şebeke bir süre gelmiyor sonra geliyor kendiliğinden. Telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Sorun nedir? Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Telefnun nedir baseband ne surum ne

Donanımsal değildir dimi? Ve yazılımsal ise restore ile çözülebilir yani? Çünkü bu ikisi ilk defa gidip geldi. Eğer tekrarlarsa restore diye düşündüm ama buna neden olacak hata varsa aklınızda veya bir çözümleme, anlatırsanız memnun kalırım. Çünkü muhtemelen bütün gece kafamda kurup duracağım.

Şimdilik tekrar olmasını bekliyorum. Olduktan sonra beklemeden dediklerinizi yapacağım fakat başka bir durum varsa yapılması gereken yazarsanız sevinirim. Bulunduğum oda biraz sorunlu bir yerde sinyal açısından :(

Kardeş aynı sorun bende de var surekli oluyor . şebeke gitti mi geri gelmesi uzun sürüyor . Wifi ile bağlıyken bağlantı bazen aniden gidip geliyor 5.1 yükledikten sonra bu olay oldu . internete cepten girdiğimdede aynı sorun var bağlantı gidiyor yeniden bağlanması için kapatıp yeniden açıyorum . ultrasnow yüklüydü şebeke olmayınca fixi yükledim acaba yamada mı problem var . cihaz yurtdışı . 06.15. 00

redsn0w_win_0.9.10b6 ile jailbreak de cydia ve baseband yeniden yükledim . ultrasnow olmadan telefon çekmeye başladı : ) şebeke 10 saniyede bir gidip geliyordu cydiaya girdim ultrasnow ile fix silinmişti sadece ultrasnow yükledim şimdilik şebeke sorunu yok fix e bile gerek kalmadı . daha önce fix i yüklemeden şebeke gelmemişti . restore ye gerek kalmadı . Allaha şükürler olsun beni sinir ediyordu . Telf. kapatıp açınca şebeke gelip hemen gidiyordu sonra çekmeye başlıyordu şimdi denedim oda olmadı . Batarya tamamen bitince yeşil ekran problemi oluyor belki oda düzelmiştir . Umarım bu bilgiler başka arkadaşlarada faydası olur . Faydam olduysa ne mutlu bana dualarınızı esirgemeyin .

Edited by whiteman2001