Jump to content

İphone 4s Wifi Şifre Sorunu ve Restore ile ilgili bir sorun

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba değerli İphoneYardim Ekibi,

Benim iphone 4s im var ve şu anda iOS 5.0.1 Jailbreakli kullanıyorum. Ayarlardan wifi ye girdiğimde şifre kabul etmiyor bir çok yerde işte router sıfırlayin, başka yerde deneyin vs gibi çözümlerin hepsini tek tek denedim sorun aynı şekilde. Cydia dan WiFiFoFum diye bir programla giriyorum şifreyi kabul ediyor ama pek randımanlı çalışmıyor. Bu aralar telefonumda donmalar vs. sorunlar da başladı ve ben iOS 5.0.1 i 5.1 yükseltmeden restore etmek istiyorum. Kullanılabilecek yöntem varmı? O yoksa da hiç olmasa bu Wifi için bir çözüm sunabilecek arkadaşlardan yardım istiyorum.

Şimdiden teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

Merhaba değerli İphoneYardim Ekibi,

Benim iphone 4s im var ve şu anda iOS 5.0.1 Jailbreakli kullanıyorum. Ayarlardan wifi ye girdiğimde şifre kabul etmiyor bir çok yerde işte router sıfırlayin, başka yerde deneyin vs gibi çözümlerin hepsini tek tek denedim sorun aynı şekilde. Cydia dan WiFiFoFum diye bir programla giriyorum şifreyi kabul ediyor ama pek randımanlı çalışmıyor. Bu aralar telefonumda donmalar vs. sorunlar da başladı ve ben iOS 5.0.1 i 5.1 yükseltmeden restore etmek istiyorum. Kullanılabilecek yöntem varmı? O yoksa da hiç olmasa bu Wifi için bir çözüm sunabilecek arkadaşlardan yardım istiyorum.

Şimdiden teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

cydiadan yuklediginiz tweaklerden olabilir hepsini silipte tekrar deneyiniz..restore en son çareniz olsun bence..

Bu sorunun cihazdan olduğunu sanmıyorum. Modemin şifresini değiştirip tekrar deneyin. Olmazsa modemin ayarlarından kanalı(channel) 11'e getirin.

Denediğim modem sayisi 1-2-3 değilki her yerde aynı sorun. Modem sıfırladim şifre de değiştirdim ilk mesajda belirtmiştim zaten yani sorun kesinlikle modemle alakalı değil.

ayarlar

genel

sifirla

ağ ayarlarini sifirla

bunu dene

Defalarca denedim bunu gene aynı şekilde. Karıştırmadığım forum , site kalmadı. Herşeyi denedim ama nafile. Beni tek kurtaracak durum restore gibi görünüyor ama onu da 5.1 yüklemeden nasıl yapacağım ile ilgili sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım.

Suan restore ederseniz 5.1 yuklemek zorundasınız ve 5.1 e jailbreak yok. (4S ve iPad 2-3 icin) Ama modemden olmadigina eminseniz 5.1 yukleyince sorun duzelir. Muhtemelen Cydia dan yuklenen bir programdan dolayidir

Suan restore ederseniz 5.1 yuklemek zorundasınız ve 5.1 e jailbreak yok. (4S ve iPad 2-3 icin) Ama modemden olmadigina eminseniz 5.1 yukleyince sorun duzelir. Muhtemelen Cydia dan yuklenen bir programdan dolayidir

Cydia daki yüklediklerim hepsini sildiğimi düşünüyorum. Peki cydia dan yüklenen(Yüklü Olan) programların listesine ulaşabileceğim bir yer var mı?