Jump to content

iphone 4 telefonum intteliscrenx yükledikten sonra kendi kendine ekranı yenileyip duruyor

Rate this topic

Recommended Posts

telefonu hard reset tuşuna basarak ekran tamamen kapandığımda bırakıyorum ve telefon normal bir şekilde kapalı hale geliyor.power tuşuna bastığımda normal açılma işlemlerini yapıyor elmaya geliyor sonrasında benim ana ekranıma geliyor 3 saniye sonra ana ekran sıyahlaşıp ekranda yuvarlak bişi dönüyo sonrasında yine ana ekranım geliyo bu işlem jarz ım bitene kadar devam ediyor :D acaba sizce dfu moda alabilirmiyim :D

iphone 4 telefonum intteliscrenx yükledikten sonra kendi kendine ekranı yenileyip duruyor.ios 5,0,1 kullanıyorum.Yardımcı olabilecek birileri varmı :)

ISX Hayirli olsun!!:)

Cydia'dan yuklediginiz oyle degilmi? Son surumu?

Ve cihaziniza manuel Corona kurmadiniz, zaten redsn0w b4/b5/b6 ile JB yapmistiniz degilmi?:)

Ve cihazinizda Barrel kurulu degil, kurulu isede ayarlardan "folderenhancer fix" secenegi kapali degilmi?:)

Eger boyle ise merak etmeyin kendi kendine ekrani yenilememesi lazim.

Once hard reset yapin, sorun devam ederse redsn0w 10b6 ile "install Cydia" secenegini kullanmadan tekrar JB yapin!!

corona kurmuştum ama isx kurmadan önce kaldırdım.evet cydia dan yükledim insanely den yükledim heralde tam hatırlayamadım.barrel kurulu değil :D ramon o zaman app lere falan bişi olmaz değilmi :D ya telefon bozuldu hala ben gülüyorum :D :D :D

corona kurmuştum ama isx kurmadan önce kaldırdım.evet cydia dan yükledim insanely den yükledim heralde tam hatırlayamadım.barrel kurulu değil :D ramon o zaman app lere falan bişi olmaz değilmi :D ya telefon bozuldu hala ben gülüyorum :D :D :D

Sadece Modmyi reposunda bulabilirsin.

Insanelyi'de oldugunu sanmiyorum. Modmyi harici kaynaktan kurduysaniz birsey diyemeyecegim...

Hayir hicbirsey olmaz, sadece tekrar JB yapin ve hicbir secenegi kullanmayin. Boylece Corona ayrica cihaza kurulacak, patch olarak degil JB ile beraber tekrar kurulacak.

Daha sonra tekrar denersiniz!:)

bence ifunbox ile intteliscreenx i kaldır sorunu çözmende yardımcı olucaktır intelli dosyalrını sil sonra cihazın açılıcaktır sonra tweaklerden şüphe duyduğun uygulamalrı kaldırıp denemelisin

Sadece Modmyi reposunda bulabilirsin.

Insanelyi'de oldugunu sanmiyorum. Modmyi harici kaynaktan kurduysaniz birsey diyemeyecegim...

Hayir hicbirsey olmaz, sadece tekrar JB yapin ve hicbir secenegi kullanmayin. Boylece Corona ayrica cihaza kurulacak, patch olarak degil JB ile beraber tekrar kurulacak.

Daha sonra tekrar denersiniz!:)

ramon senin dediğin yöntemi son çare olarak düşünüyorum ama 5,0,1 fw sini bulamadım :D

bence ifunbox ile intteliscreenx i kaldır sorunu çözmende yardımcı olucaktır intelli dosyalrını sil sonra cihazın açılıcaktır sonra tweaklerden şüphe duyduğun uygulamalrı kaldırıp denemelisin

eyüp ifunbox ile intelli diye arattırdım bulduklarının hepsini silsem olurmu sonra yine sorun olmasın :)

Sen hala ekranin kendiliginden acilmasinimi bekliyorsun?:)

FW ne icindi?:) Redsn0w 5.0.1 taniyor, sadece JB tikla. Hepsi bu:)

redsn0w_win_0.9.10b5.zip indirdim sadece ayrıca 5,0,1 firmwares sini indirmek gerekmiyomu jb yaparken öyle yapmıştım ama o yüzden sordum :D ramon senin dediğini yapıcam ne yapcağımı teker teker söylersen memnun kalırım :D biraz anlama özürlüyümde :D

hahahahahhahaha:D:D

Iyide kazak ormiyeceksinki:D

Alttarafi DFU ve JB :):)

Hayir Firmware gostermen gerekmiyor, internete bagli olman yeterli.:)

Anlatilacak hicbirsey yok, cihazi DFU moda alip JB tikla, cikan ekranda hicbir secenegi kullanmadan Next yap.

Hepsi bu!!

redsn0w_win_0.9.10b5.zip ve 10b4 ünü denedim bilgisayar hata veriyo :( tam update yaparken redsn0w bir hatayla karşılaştı hata raporu gönderilsinmi diyor :S yavaş yav aş restoreye doğru gidiyoruz galiba :D

Diyecek birsey bulamiyorum:D

Sabahtan beri ne icin bekliyordunuz onuda anlamadim:D:D

Pes etmek yok!!! redsn0w b5/6 sag tikla ve XP modunda calistir ayrica yonetici olarak:)

Team Viewer?

:):)