Jump to content

İPhone kullanım alanı

Rate this topic


Recommended Posts

İyi günler ıphoneyardım.net ben ı phone4s kullanıyorum eski telefonumda 3gs te yani yaklaşık 1000 adet resim vardı ve epey de video ama telefonda hala yer vardı epeyi şimdiki yani 4s te 119 fotoğraf 14 ye video var ama kapladığı alan 11.3 gb. ne zaman telefonu güncelleştirsem aynı sorun oluo hep alan la ilgili sorunlar günc. yapmadan önce bi sorun yoktu. ayrıca ben ı phone dan fazla anlamamda bi zahmet ona göre yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Link to comment
Share on other sites

IPhone 3G S 32 GB, iPhone 4 16 GB ise kapasite sorunundan dolayı bunu yaşıyorsunuz. Başka açıklaması yok. 4s'i 32 veya 64 GB ile değiştireceksiniz veya bir müddet böyle kullanacaksınız. Serviste belleği yükseltebilirler mi bilmiyorum.

Link to comment
Share on other sites

Arkadaslarin dedikleri dogru. 3Gs videolari VGA (320p civari) kaydeder.Fakat iPhone 4S videolari Full HD(1080p) kaydeder. Ayrica 3Gs in kamerası 3mp iken 4S inki 8mp dir. Bu zaten farkı anlamaya yeter. Ayrica serviste bellek degisimi gibi bir sey söz konusu degildir.

Link to comment
Share on other sites

ya anlamadığım bişey var ben telefonu abimden aldım ilk aldığımda böyle bi sorun yoktu ama sonra oldu o lanet ıtunes yüzünden adam gibi müzik yükleyemiyorum enson onla uğrasırken oldu bide appstore da updates bölümde ipohne umda ollmayan uygulamaların guncellemeleri var yukle diyince abimin epostası yazıyor? bunu hiç anlamadım. ne acayip bişe bu yav. :mad:

Link to comment
Share on other sites

abimden ilk aldığımda böle bi sorun yoktu. resiimleri yeni telefona aktarırken 800 adet resmi yeni tlfna aldım ama tlfndaki fotoğraflar bölümünde 2 ayrı albüm vardı.albüm isimleri farklı ama aynı resimler ondada vardı. silemiyordumda. sonra bi telefoncuda hepsini sildirdim. yeni resimler 119 foto 14 video 11.3 gb yer alıyor. o eski resimleri tlfona alırken olduğu gibi hiç azalmadı sanki resimleri sildim ama hala hafızada yer alıyor çok acaib bu ıphone yav anlamadım. bide appstor da updates bölümünde benim tlfona ait olmayan uyg. var güncelle diyince de şifreyi kabul etmedi batım meğersem abimin epostasını istiyor. ama katogoriye geldiğimde altta giriş yapılan eposta görülüyor zaten ordada benim epostam vardı.

Link to comment
Share on other sites

Müzik atmak için iTools programını kullanabilirsiniz. Kullanımı gayet pratiktir. Forumda konusu mevcut. Bilgisayariniza indirebilirsiniz. Ayrıca cihazınızda yuklu olmayan hicbir uygulama Updates(Guncellemeler) bolumunde gorunmez. Siz Updates bolumunden Purchased(Satın Alınanlar)a giriyorsunuzdur. Sizin cihazınızda abinizin hesabı açık oldugundan onun e-postası çıkıyordur. Heralde iPhone konusunda yenisiniz fakat emin olun ki iPhone kullanımı en rahat cihazlardandır.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.