Jump to content

pasaport kayıt sonrası aktifleşme süresi

Rate this topic

Recommended Posts

bugün telefonumun kayıt işlemini tamamlattım pasaport kayıt durumunu sorğulattığımda kayıtlı görünüyor ama telefonumu kapatıp açtığım halde servis yok diyor operatörü görmesi ne kadar sürer acaba ?

mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php

IMEI SORGULAMA
IMEI : 01303xxxxxxxxc
Durumu : IMEI numarası kayıtlı
Kaynak : Yolcu beraberi kaydedilen cihaz
Üretici : Üretici: Apple Pazar Adı: iPhone 4S (A1387) Model Bilgileri: iPhone 4S (A1387)

Edited by NFS

Normalde hen acilmasi lazim.

Simkartiniz mikrosim mi ?

Yoksa sizmi kestiniz?

Sorun olmayacaksa 5.1 e restore deneyin bence...

Sent from my iPhone 4S

kullandığım hat avea taraftar hattı taraftar hatlarında micro sim olmadığından dolayı o zımba gibi aletle telefoncuda kestirdim

İmei yi yazarken dikkatli olalım,yoksa şu dünyada neler olmuyor ki :)

imei deki o 00000 ları ben salladım zaten yinedeuyarın için teşekkürler

versiyonu 5.1 e yükselttim ama yine hat gelmedi beklemelimiyim ? veya başka yapabileceğim birşey varmı ?

Birde ekleme yapayım sim kartı micro sim le değiştir tavsiyesinde bulunabilecek arkadaşlara elimdeki sim o zımba gibi aletlerle kasildi başka bir arkadaşımın iphone 4s ios 5.1 sürümü yüklü cihazına taktım hattı gördü hattan sorun olacağını sanmıyorum.

Edited by Leotasarim

Valla ben yaptırdım ayın 2 şinde 3-4 gun kadar sürdü açılması bence sabırlı olmalısın.. 10 gun kadar sürer diyorlar en fazla.. Biraz daha sabır bence. Yada soyle birşey de yapabilirsin.. Bı Turkcell bayiine gidip ben telefonu Kayit yaptırdım sitede kayıtlı gözüküyor ve şebeke alamıyorum de bı sistemden girip baksınlar.. Orda geniş bı bilgi yazar.. Mesala evrak eksik imzada sorun var vs.. Bunuda deneyebilirsiniz :)

---

I am here: http://tapatalk.com/map.php?10k4f0

iPhone'dan gönderdim :)

sabah baktım açılmış Kabardinka ( http://www.iphoneyardim.net/uyeler/67424-kabardinka.html ) kullanıcı adlı caner arkadaşıma teşekkür ediyorum sorunsuz bir şekilde işlemi gerçekleşti telefona sinyal gelene kadar hesap numarasını bile vermedi adam işinden o kadar emin saolsun 1 günde bitmiş oldu.