Jump to content

Mac book Pro için torrent programı.ındıremıyorum....

Rate this topic

DOBERDEN

Recommended Posts

Arkadaşlar 15 gündür sorunsuz ındırdıgım torrent programını kullanıyordum bugun bır dosya ındırmek ıcın actgımda gelıstırıcı tarafından engellendı dıye uyarı aldım.free oldugu ıcın paralı olanı ındırmek ıstedım.Ancak arama motorundan ne kadar sıte varsa konuyla ılgılı baktım vede bulmadım bazı sıtelerde paralı olacak dıyor ındırmek ıstedgınde ınıyor ancak acıldıgında yıne uyarı verıyor böyle bır durum basınıza geldımı acaba?

NOT:Konuyu ancak bu soru cevap bolumune actım cunku en uygun olan bölum

Mac bölümü ve Mac ıcın oldugundan...

Hocam bı torrent tı kullandıgım ve sımdı u torrent ı denedım aldıgım uyarıyı kopyaladım buraya

“uTorrent” kimliği belirsiz bir geliştiriciden geliyor. Güvenlik tercihleriniz, kimliği belirsiz geliştiricilerden gelen uygulamaların yüklenmesini engelleyecek şekilde ayarlanmış.

Hocam guvenlık ayarlarından guvenlık duvarını actım ama yıne aynı

Tamam hocam herhenagı bır yerden gelen kısmını aktıflestırdım oldu tesekkurler....Ilgınıze...

Sevindim sorunu çözdüğünüze. Birşey yapmadım pek ama rica ederim :)

ya ben sey indirmek istyrium speakychatpulig diye bir sey ama bu windos diye herhalde benimde mac oldgu icn kullaniymiyorum bunun mac icin olani var mi bir bilginiz yada yardici olabileceginz bir sey size zahmet

Sanıyorum bunun MAC versiyonu yok fakat progamlar bölümünde CrossOver Pro diye bir program var, .exe uzantılı dosyaları MAC'te çalıştırmaya yarayan bir deneyin derim. Bahsettiğiniz program da bu herhalde;

SpeakyChat Manual Installation

ewtt cok teskkur edeirm bu program ama ben de windos yada vista yok mac var:(

Dostum, yazdığımı okumadınız tam olara herhalde :) CrossOver Pro programı ile bu program Windows programı da olsa bunu MAC ortamında çalıştırabilme şansınız var, bir nevi emülatör gibi.