Jump to content

Pasaporta Kayıt Sorunu Acil Yardımmm!!!

Rate this topic

Recommended Posts

Yaklaşık 5 Ay Önce Fransadan Ablam Bana İphone 4 Getirdi Dolayısıyla Onun Pasaportuna Kayıt Ettirdik Ve Kullanmaya Başladım Bugun Bana Msj Geldi Telefonunuz Kayıtdışıdır Kapatılacaktır Diye Türk Telekominasyon Kurumunu Aradıgımda Evraklar Bize Gelmediği İçin İptal Ettik Tarzında Birşey Dediler Ben Evraklarımı Avea Bayisine Vermeme Rağmen Mağdur Oldum...Bugün Kayıt Ettirdiğim Avea Bayisinle İrtibata Geçtiğimde Evrakları çaldırdıklarını söylediler tekrar açmaları için aynı pasaportu götürmem gerekiyormuş..benim şimdi aveaya dava açma hakkım doğdumu bilmek istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Ne demek caldırmışlar. Senin bu durumda bi sucun yok sen herşeyi yapmışsın ve onlara vermişin. Onlar kaybettiyse bütün suc onlarda demektir. Davaya vermektense onlara söyle pasaport kayıt yaptırsınlar başka pasaporta yapmazlarsa aynen bu şekilde dava ac. sustukca hep böyle yapıcaklar

Avea hep yapiyor, hat actirmak icin ikametgah, tc kimlik fotokopi vermistik, hat acilmadi, sonra niye acilmadi dedim, eleman yanlis doldurmus formu dediler, sizin evraklari da cope attik dediler.

Sizin evraklari bir eleman cope atmis olabilir,

Arkadasin dedigi gibi evrak calinmaz, birisi atmistir.

İs yapmak istemeyen eleman cok piyasada

Tepetaklak gidiyoruz

Avea hep yapiyor, hat actirmak icin ikametgah, tc kimlik fotokopi vermistik, hat acilmadi, sonra niye acilmadi dedim, eleman yanlis doldurmus formu dediler, sizin evraklari da cope attik dediler.

Sizin evraklari bir eleman cope atmis olabilir,

Arkadasin dedigi gibi evrak calinmaz, birisi atmistir.

İs yapmak istemeyen eleman cok piyasada

Tepetaklak gidiyoruz

bide o kadar reklam yaparlar yok avea şöyle yok avea böyle. avea bir ... değil aslında. ne varsa türkcellde var. bunların başını ezmessek bunlar böyle yapmaya devam edicek. Bian önce cözüm bulmak lazım.

Ben Actırdıgım bayile Konustum pasaport tekrar bıze gelmezse tekrar telefonu acamıyoruz dediler bende bu ıste benım sucum olmadıgını bi cozumunu bulmalarını ıstedım baska bı cozum arastırıp bana donceklerını soyledıler suan beklemedeyım telefonumun kapandıgı gun eger tekrar acmazlarsa avukata verip dava acıcam bize böyle oluyo bari başkalarına olmasın..

Ayrıca Dediklerine Göre Verdikleri Kargoda Çalınmış Evraklar :D

Ben Actırdıgım bayile Konustum pasaport tekrar bıze gelmezse tekrar telefonu acamıyoruz dediler bende bu ıste benım sucum olmadıgını bi cozumunu bulmalarını ıstedım baska bı cozum arastırıp bana donceklerını soyledıler suan beklemedeyım telefonumun kapandıgı gun eger tekrar acmazlarsa avukata verip dava acıcam bize böyle oluyo bari başkalarına olmasın..

Ayrıca Dediklerine Göre Verdikleri Kargoda Çalınmış Evraklar :D

kargodamı calınmış :D sırf yalan. Öyle birşey olsa koskoca avea kargonun yanına bırakırmı onu. Davacı ol en iyisini yaparsın. Söyle onlarada davacı olucam sizden diye nasıl hemen işini hallederler :)

kargodamı calınmış :D sırf yalan. Öyle birşey olsa koskoca avea kargonun yanına bırakırmı onu. Davacı ol en iyisini yaparsın. Söyle onlarada davacı olucam sizden diye nasıl hemen işini hallederler :)

Bende Öyle Dedim Zaten Madem Kargoda Çalındı Evraklar Siz Kargodan Hesap Sorun Ben Sizden Ayrıca Dedim Pasaportun fotokopısı kimlik fotokopisi baskalarının eline geçti burası turkıye her turlu olay gelebılır basımıza bunun hesabını kim vericek biz kefiliz korkmanıza gerek yok dediler bekleyip görcez bakalım neler olucak :D

Bende Öyle Dedim Zaten Madem Kargoda Çalındı Evraklar Siz Kargodan Hesap Sorun Ben Sizden Ayrıca Dedim Pasaportun fotokopısı kimlik fotokopisi baskalarının eline geçti burası turkıye her turlu olay gelebılır basımıza bunun hesabını kim vericek biz kefiliz korkmanıza gerek yok dediler bekleyip görcez bakalım neler olucak :D

hadi bakalım :D durumdan haberdar edersen iyi olur.

hadi bakalım :D durumdan haberdar edersen iyi olur.

Haberdar ediyim biraz önce telefonum kullanıma kapatıldı müsteri hizmetlerini aradım müsterı hızmetlerının bana dedıgı pasaportun ön yüzündeki giriş kasesı olmadıgı ıcın ıptal edildi calınma falan söz konusu değil bende madem öyle evraklarımmın tamamını geri istedigimi söledim telefonu actırdıgınız yere basvurun ordan temın edebılırsınız dediler bende actırdıgım yerı aradım onlarda musterı hızmetlerını sucluyolar evraklar calındı zaten evraklarınız bizde olsaydı biz suan sızın telefonunuzu tekrar acardık kaşenın eksık olmasıda söz konusu değil cunku siz ilk geldıgınızde pasaportunuzda kaşe yoksa biz sizin işleminizi yapmazdık dediler ben suan öyle ortada kaldım telefonumda kapandı