Jump to content

jailbreak yaptım başıma gelmeyen sorun kalmadı

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar ben neler olduğunu adım adım anlatmak istiyorum;

1-telefonu jailbreak yaptım

sonuç:sorun yok

2-instoullous u yükledim

3-oyunlar yükledim

4-çok fazla oyun yükledim ayrıca hile yapmak için cydia dan bazı şeyler de yükledim

sonuç:telefon arada kapanıp açılıyor ve açıldığında instoullous cydia ifile gibi kırdırdıktan sonra açılabilen programlar açılmıyor fakat birkaç saat sonra tekrar açılıyor bu böyle devam ediyor

5-infinidock activator gibi programlar yükledim

sonuç:açılıp kapanma olayı sıklaştı

6-bluetooth kullanmak için celeste yükledim hata verdi çözüm için internetten araştırdım ifile dan telefonun sürümünü 5.0.1 iken 4.2.1 yaptım ve celeste yüklendi

sonuç:program yüklendiği için normal bi şekilde telefon kendini yeniledi apple işareti geldi biraz bekledim sonra apple işaretinin altında bi çubuk doldu aynı jailbreak yaparkenkine benziyodu sonra telefon açıldı artık telefonda cydia instoullous ifile instoullous tan yüklediğim oyunlar felan hiç bişey çalışmıyo ve artık hiç geçmiyo yani istediğin kadar bekle bişey farketmiyo ayrıca telefonun yazılımı 4.2.1 de kaldı telefondan yazılım güncellemeye geldiğimde yazılımınız güncel diyo itunes tan yapmaya çalıştığımda doluyo doluyo en sonda da ağınız zaman aşımına uğradı diyo back up yapmaya çalışıyorum onun içinde güncellemem gerekiyo güncelleyemediğim içinde otamatikmen back up yapamıyosun lütfen bana bi yardımcı olun bu telefona ihtiyacım var... :(

Downgrade yapicaksin

Bunun icin bir kac sorum var

1Telefon su anda ne durumda ?

2telefonun 3gs mi 3g mi ?

3su anda hangi surumde ?

4hangi surum lerde jailbreak yaptin ?

5restore ederken hata aliyormusun degisik degisik yoksa heo syni hatalarimi aliyosun

6simdi telefona neyaptin

Bunlari yaz dahada yardimci olalim

Birde downgrade mi update mi yapican ?