Jump to content

Dizimag iphone uygulaması çıktı

Rate this topic

akan

Recommended Posts

.ipa dosyası upload edebilirmisin ben kırıp paylaşıyım apptrackr burda paylaşmak yasak...

İse yaramaz .ipa dosyasi kirilmadigi surece

Uygulamanin en iyi tarafi dizimag de bulunan cizgi diziler olmus yani sadece dizimag farki icin bile alinir tek eksigi ise ipad e uygun olmayisi donucta iphone un ekrani cok kucuk izlemek iskenceye donusuyor

size dizi izlemniz icin host ve domain kiraliyor. masraflari ne sartlar altinda kazanmaya calisiyor elbette parali olacak

turk uygulamacilarina destek olun beyler

kirmaya calismayin yaziktir.

simdi arkadasim o dedigini geciceksin. adamlar milyon dolarlik dizileri izinsiz telif hakki almadan yayinliyip binlerce kisinin emegini kendi emekleri gibi yayinliyosa o programida insanlar crackleyip appcracker a koyabilir... bu isin turku gavuru yok adamlar haftalar harcanan bolumu kendileri cekmisler gibi bi parta on kere sitelerinin adreslerini koyuyolar. emege saygi siteyi bu adresden izleyin diye. bi bolumde yonetmenden yapimcidan cok isimlerini yapisdiriyolar videonun uzerine... emek emekdir kardesim bu isin gavuru muslumani yok. zaten lazim olan bi apps degil benim icin diziport isimi goruyo suanlik apptrackerada duserse yuklerim belki

Yanliz bir bölümü siteye koymak ve altyazi eklemekte emek istiyor ve bu adamlar dizi cikar cikmaz ekliyorlar ayrica sen izlicegin o dizi yi ya torrentle indiricen yada dosya paylasim linkleriyle(rapidshare vb.) indiriceksin.(idm ile full hizda indirebiliyorsun dizimag deki videolari)Ben yaptiklari isi cok kaliteli buluyorum ama su app icin 2$ verlir mi artik orasini bilemicem

Uygulamayi crackledim "receive any" tweaki yuklu herkesle imessage uzerinden paylasabilirim. ifile ile installosun dosyasina kopyalarak installoustan kurabilirsiniz.Upload edemiyorum.

imessage: y.eren.ozturk@gmail.com

ipod touch 4g'ye dizimag appini indirmek istiyorum. imessage üzerinden gönderebileceğinizi yazmışsınız ama ne yaptıysam imessage'da login olamadım, imessage etkinleştirilemedi, "giriş yapılamadı lütfen ağ bağlantınızı denetleyin ve yeniden deneyin" diyor. başka bir şekilde appi bana atmanızın bir yolu var mı acaba.. teşekkürler..

not: receive any ve ifile yüklü ipoda.