Jump to content

Mac Book Pro Calındı ve MAC imi bul ıle Hırsız yakalandı..

Rate this topic

DOBERDEN

Recommended Posts

Sevgili arkadaşlar böyle bir konu açma ıhtıyacını 3 gün önce evımden çalınan Mac book promu Mac ve iphone kurduğum iPhonem nerede ve ucretlı satın aldıgım mackeeper sayesınde bulundu ..Ve sizlerınde bu uygulamaları kurmanız ıcın bır tavsiyedir.Evıme gunduz gıren hırsızlarca Mac book pro.Esımın mucevharatları tv muzık setı bır kac daha yukte hafıf pahada ağır esyalarım hırsızlarca satılamadan bulundu dun akşam üzeri..bıraz önce gıdıp teslım aldım.Tabıkı bu hırsızları bulma yukarda belırttığım uygulamalar sayesınde oldu..En önemlısıde kurulan parolanın ne kadar önemlı oldugunu bır kez daha anladım.Cunku parolayı bende kurmamıstım Mackeeper ıle cok rahat tesbıt edıldı hırsızlar cunku kurdugum mackeepr de antı hırsız programı sayesınde belırledıgım maıl adresıme mac acılır acılmaz hırsızın fotosunu cekıyor ve anında maıl adresıme yolluyor allahtan Satmak ıstedıgı esnaf acar acmaz wi-fi baglanıp kontrol edıyor calısıp calışmadıgına ve o anda alacak esnaf kapatıyor anlıyor sanırım bana gelen maılle ben hemen polıse gıttım ancak foto yerıne sıyah bır kare sekılnde kısım vardı sanırım kapattı esnaf denen adam maılımı scaner ettıler ve nokta tesbıtı ıle yer bulundu.Düşünebılıyormsunuz? alacak adam dıyecegım dılım varmıyor esnaf demeye 400 dolara anlaşmış..helal para muhakkak gerı gelecektır buda öyle oldu.Başka bır Laptop olsaydı belkıde parola vs olsada kırıp rahatlıkla satmayı düşünebılır dıye aklımdan gecırmedım değil.Şansımdam mac book proyu hırsızların ılk etapta satmaya kalkması ıle dığerlerıde eksıksız bulunması oldu..Üstelık hırsızlar Gürcıstan asıllı artık ülkemıze ıthal hırsızda gelıyor.Ama öncelıkle Applenın bu sıstemı kurması ıle buyuklügunu ve yakalanmasında da polısımızın gayretı olarak teşekkür edıyorım.Kımsenın böyle tatsız ve streslı bır olayın başına gelmemesını temennı ederım..lutfen bu cıhazları olan arkadaşlarımız kesınlıkle gözardı etmeden kurmadıysa uygulamaları hemen kursun..Ve mutlaka parola kullansınlar..

Saygılar....

Geçmiş olsun dostum. Apple ın farkı bir kere daha ortaya çıkıyor. Demekki başka bir sistem olsaydı emekle alınan o kadar şey gidecekti.Her kullanıcının önemsemesi gerektiği bir önlem niteliği taşımakta. Zaten bunu okuyanda hemen sistemini kontrol altına alacaktır.

Hocam, büyük geçmiş olsun, sizin adınıza inanın çok sevindim. İşte MAC'teki programları bu yüzden seviyorum. Bir MacKeeper programı sizi büyük bir dertten kurtarmış mesela.

Hocam teşekkürler ve en cok ta sızın uhdenızde bulunan konulardan buyuk yararlanmalarım oldu..Başta siz ve dıger bölum arkadaslarıma mınnettarım...Mac keeper ı sızın sayenızde acılan konulardan ögrendım varlgından haberım oldu...Dah cok yararlanacağım konu var ıyıkı varsınız..

Saygılar...

Mac lerimize Şifre koymayalım

Hìrsız Çaldığı zaman bağlar Wi-Fi ye buluruz...

Sent from my iPhonę̸̸̸̸̸̸̸̸̨̨̨ 4S using Tapatalk

Mac keeper kurulunca parola devre dışı olmalı..haklısınız bunda arkadasım...

Hocam teşekkürler ve en cok ta sızın uhdenızde bulunan konulardan buyuk yararlanmalarım oldu..Başta siz ve dıger bölum arkadaslarıma mınnettarım...Mac keeper ı sızın sayenızde acılan konulardan ögrendım varlgından haberım oldu...Dah cok yararlanacağım konu var ıyıkı varsınız..

Saygılar...

Estağfurullah, yaptığımız paylaşımların yeri geldğinde hepimize bu denli büyük yardımlarda bulunduğunu görebilmek çok sevindirici.

Dün saat 15.30 ıtıbarıyle 4 gurcıstan asıllı hırsız ve alacak vatandas sikayetcı olmam nedenıyle tutuklandılar ve sımdı dıskotekdeler..Gecmıs olsun dıleklerınde bulunan butun arkadaşlarıma tesekkür ederım..Sagolun allah sızın basınıza böyle tatsız olay getrımesın...

Dün saat 15.30 ıtıbarıyle 4 gurcıstan asıllı hırsız ve alacak vatandas sikayetcı olmam nedenıyle tutuklandılar ve sımdı dıskotekdeler..Gecmıs olsun dıleklerınde bulunan butun arkadaşlarıma tesekkür ederım..Sagolun allah sızın basınıza böyle tatsız olay getrımesın...

Abi cok gecmis olsun. iPhone'lariniza da iGotYa indirin.MacKeeper ile ayni islevde :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abi cok gecmis olsun. iPhone'lariniza da iGotYa indirin.MacKeeper ile ayni islevde :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkurler evet o uygulamayıda bılıyorum ancak jaılbreak yok su anda bılıyorsunuz cıkınca o da olacak..

geçmiş olsun, bu programın crackli gibi birşeyi sözkonusu mu? yoksa full versiyon mu satın alalım? teşekkürler :)

Eğer MacKeeper'dan bahsediyorsanız bölümümzde son versiyonu olan v2.0 olmasa da bir önceki versiyon v1.8.1 crackliolarak bulunmaktadır. Ayrıca programlar bölümüne yeni eklediğim bir uygulama olan VUWER var, ona da bir bakınisterseniz.