Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
reinamartini

Satın alınan iTunes uygulamalarını tekrar ücretsiz yükleme yöntemi!

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar bu makalemde size Apple store'dan satın aldığınız daha sonra ise gerek restore ile gerekse telefondan yanlışlıkla sildiğiniz uygulamaları ücretsiz olarak tekrar nasıl kuracağımızı anlatacağım.

Öncelikle iTunesu açıyoruz,önce bu uygulamayı satın aldıgımıza emin olmamız gerek.

* iTunesa giriş yapın.

85274911.jpg

*Mail adresinizin yanındaki oku tıklayınca açılan account kısmına giriş yapıyoruz.

adszpy.jpg

*Daha sonra altta resmi olan Purchase history tıklıyoruz.

86035555.jpg

*Burada bu hesap ile alınan ücretli yada ücretsiz bütün uygulamalar görünmekte.

004rc.jpg

*Burada yükleyeceğimiz uygulamayı gördüysek sorun kalmamış demektir. Mesela ben pcye format,telefona da restoreden sonra pano isimli uygulamayı unutmuştum,şimdi aklıma geldi,onu yükleyerek size örnek verecegim.

*Baktım pano satın alınmış tamam,itunesla işim bitti.

005zj.jpg

*Burdan sonrası Telefondan Apple store'a girip aynı uygulamayı yüklemek.

*Pano uygulamasını buluyorum.

img1688.png

*2.99 fiyatı var ama isterse 100 dolar olsun,buy now yapıyorum.

img1689.png

*Ve bu uyarı ile karşılaştıgımda sürekli bu uygulamayı ücretsiz kullanabilecegimi anlıyor ve "ok" diyerek yüklemeye devam ediyorum.

img1690.png

*İşte yüklendi,artık isteğiniz kadar silip yükleyebilirsiniz,umarım birilerinin işine yarar ;)

img1691.png

-reinamartini-

Feridun ben 2006 yılından itibaren satın aldığım tüm uygulamaları , hep free olarak yüklüyorum , yanlız başka birşey daha var ,zamanında free olarak yüklediğin uygulamalar şuan ücretli bile olursa yine free olarak yüklüyorsun , özellikle ben her free gördüğüme tıklıyorum yükleyip siliyorum ve ister aradan bir sene geçsin o uygulama paralı bile olsa yine free olarak yükleyebiliyorsun , çok güzel bir olay, bide ilk mesajına kredi kartı olayı devre dışı bırakmayıda eklersen çok iyi olur, kimse yanlışlıkla ünceden aldığını zanedip yeni uygulamalarada tıklamasın ,:) ben bu free uygulamaları yüklerken ne olur ne olmaz diye kredi kartımıda devre dışı bırakıyorum , bu arada paylaşım için teşekürler

Kanki eline koluna sağlık.

Bende ilk cihazı aldığımda yüklediğim uygulamaları gördüm.

Unutmuşum.

Asphalt4, slovoed ve texas holdem. Ulen ne eşşek mişim :D

rw400x

Bir sorum var,

Zamanında Slovoed delux almıştım versiyon 2.22 idi sanırım (25$), şu anda güncel olanı 2.32 olması lazım. Bu 2.22 olanı silmedim ama güncellemeleri kontrol ettiğimde iTunes hiçbir zaman bu program için bedava güncelleme var demedi, bende açıkcası tekrar 25$ bayılmayalım diye kendim indirmeyi denemedim.

Ne dersiniz aynı durum bunun içinde geçerlimidir?

Şimdi bu yolla indirirsem 2.32 mi gelir?

guncelleme cikmasi lazim aslinda.. yeni guncelleme ciktiginda satin alinan uygulamalarda ucretsiz upgrade yapiliyor.. acaba slovo ed i silip cracklisini kurmus olma ihtimalin varmi acaba ?

programı silirsende önemli değil eğer yanlışın yoksa aynı programsa kurma esnasında free diyecektir , ok dersen işlem biter ,fakat tam emin değil isen 1 dakika içersinde kredi kartını devre dışı bırak ve yeniden dene bedavaysa zaten yükler ,şayet aynı program değil ise o zaman kredi kartı bilgilerini isteyecektir , sende iptal edersin olur biter

yanlız Telefonda dene

4.0.1 e geçene kadar kendi aldığımı kullanıyordum (2.22), dün disclosure un verdiğini yükledim (2.32).

Neyse, crack liyi sildikten sonra, kredi kartını da None a çevirip denedim, maalesef yemedi, kredi kartı bilgilerini güncelleyin diyor.

ben belki ucretli ve ücretsiz dahil olmak üzere 100 zün üzerinde uygulama indirmişim, ve her telefon değiştirdiğimde bu uygulamaların tümünü ücretsiz olarak yüklüyorum hiçbir sorun çıkmadı hepsine free diyor ve yüklüyorum , sende bir anormallik var ya aynı versiyon değil :örnek biri lite biri pro, vs. olarak yüklemiş olabilirsin aynı program ise free der

ben belki ucretli ve ücretsiz dahil olmak üzere 100 zün üzerinde uygulama indirmişim, ve her telefon değiştirdiğimde bu uygulamaların tümünü ücretsiz olarak yüklüyorum hiçbir sorun çıkmadı hepsine free diyor ve yüklüyorum , sende bir anormallik var ya aynı versiyon değil :örnek biri lite biri pro, vs. olarak yüklemiş olabilirsin aynı program ise free der

Prgramın zaten 2 versiyonu var biri classic (15$, kelime sayısı çok az) diğeri deluxe (25$, çok kelime ve telaffuz), benim ki de delux v2.22 idi. Bir hata yok, adamlar update i paralı yapmış büyük ihtimal.

http://itunes.apple.com/tr/app/slovoed-deluxe-turkish-english/id288464756?mt=8

Zannedersem bunların hiçbirine ihtiyaç kalmıyor.

Direkt daha önce indirmiş olduğunuz aap'yi paralı yazıyor da olsa indirin, hesabınızdan ücret kesmiyorlar.

browse

power search

account

redeem

support

mywish list

change country

malesef bende yok :))

anlaşıldı ok özür buldum.

buldum buldum fakat bu hesapla daha önce satın aldığım uygulamaların çoğunu göremiyorum 3.iphone telim bu ondan olabilirmi?

buldum buldum fakat bu hesapla daha önce satın aldığım uygulamaların çoğunu göremiyorum 3.iphone telim bu ondan olabilirmi?

önemli olan accountunuz.

Slovoed ın yazan firmaya (Paragon) mail attım, update yaparken para istiyorsunuz diye, cevap olarak; şimdiye kadar update olan ürünlerini Apple a verme biçimlerinde (sanırım yeni ürün olarak veriyorlar) yanlışlık yapmışlar bu yüzden update için para istiyormuş, bundan sonra olmayacakmış ama benim update yapmam için bir kez daha para vermem gerekiyormuş :P

Unfortunately this time you will be charged as there was an issue with the doubled software. From now there will not be those issues as we corrected the way of submission of our products to the AppStore. We are sorry for this inconvenience.

Bende bu yöntemi daha önce denemiştim ama tüm aldıklarımı göstermiyordu. Bu yüzden artık direk 11 sayfalık programların ekran görüntülerini alıyorum bir kenarda duruyor her ihtimale karşı :)

@-reinamartini-

Alakasız olacak ama;

Ekran görüntülerinden gördüğüm kadarıyla operatör logosu eklemişsiniz. Nasıl yaptığınızı öğrenebilir miyim? sanırım make it mine ancak nasıl yapıldığını bilmiyorum.. Benim hattım avea. Kısaca anlatabilirseniz sevinirim..

Bende bu yöntemi daha önce denemiştim ama tüm aldıklarımı göstermiyordu. Bu yüzden artık direk 11 sayfalık programların ekran görüntülerini alıyorum bir kenarda duruyor her ihtimale karşı :)

@-reinamartini-

Alakasız olacak ama;

Ekran görüntülerinden gördüğüm kadarıyla operatör logosu eklemişsiniz. Nasıl yaptığınızı öğrenebilir miyim? sanırım make it mine ancak nasıl yapıldığını bilmiyorum.. Benim hattım avea. Kısaca anlatabilirseniz sevinirim..

Ayni account ile aldigim,2008 yilindan beri olanlar bende gorunuyor,acaba siz 2.bir uyelik almis olabilirmisini?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Forumda oparator diye yada logo diye aratin,aciklamali konusu mevcut. Make it mine ile degil,dosyadaki resimleri degistiriyoruz.

Feridun ben 2006 yılından itibaren satın aldığım tüm uygulamaları , hep free olarak yüklüyorum , yanlız başka birşey daha var ,zamanında free olarak yüklediğin uygulamalar şuan ücretli bile olursa yine free olarak yüklüyorsun , özellikle ben her free gördüğüme tıklıyorum yükleyip siliyorum ve ister aradan bir sene geçsin o uygulama paralı bile olsa yine free olarak yükleyebiliyorsun , çok güzel bir olay, bide ilk mesajına kredi kartı olayı devre dışı bırakmayıda eklersen çok iyi olur, kimse yanlışlıkla ünceden aldığını zanedip yeni uygulamalarada tıklamasın ,:) ben bu free uygulamaları yüklerken ne olur ne olmaz diye kredi kartımıda devre dışı bırakıyorum , bu arada paylaşım için teşekürler

Hasan abi güzel söylemişsinde, işe yarar uygulamaların cogu Free olarak sundugu uygulamaların sonuna "lite" ekliyor; ücretli ve ücretsiz versiyonunu aynı anda appstore a sokuyor.

Yada daha sonra cıkarıcaksa uygulamayı sonuna Pro, super, extreme vs.. ekliyor..

Sen mesala dedigin sekilde hangi uygulamaları kullanabiliyorsun. ?

Forumda oparator diye yada logo diye aratin,aciklamali konusu mevcut. Make it mine ile degil,dosyadaki resimleri degistiriyoruz.

Arattım ve gerekli bilgilere ulaştım teşekkürler. Ancak winscp için openssh yüklenmesi gerekiyormuş. Şimdi terminal ilede alpine olan root şifresinide değiştiremiyoruz bu yüzden riskli olmaz mı? ya da 4.0.1'de root şifresini terminal programı dışında nasıl değiştirebilirim çünkü terminal programı 4.0.1'de çalışmıyor?

Root şifresini değiştirebiliyorsunuz. İmzamda nasıl yapılacağı açıklanmıştır. Mobile Terminal ios4 şeklinde bulunmaktadır cydia'da. Yani ios4.xx içinde terminal bulunmaktadır.

Root şifresini değiştirebiliyorsunuz. İmzamda nasıl yapılacağı açıklanmıştır. Mobile Terminal ios4 şeklinde bulunmaktadır cydia'da. Yani ios4.xx içinde terminal bulunmaktadır.

MobileTerminali cydia'dan kurdum ancak açılmıyor. ios4 için olanı hangi source'dan buldunuz acaba?

Hasan abi güzel söylemişsinde, işe yarar uygulamaların cogu Free olarak sundugu uygulamaların sonuna "lite" ekliyor; ücretli ve ücretsiz versiyonunu aynı anda appstore a sokuyor.

Yada daha sonra cıkarıcaksa uygulamayı sonuna Pro, super, extreme vs.. ekliyor..

:confused: benimde kafam karıştı alp

Hasan ın söylemek istediği zaman zaman iTunes da paralı uygulamalar bir süreliğine free oluyor...

telefondan app store a baktım wunder radio ya 6.99$ diyor satın aldıklarımda $8.98 diyorniye böyle bi fark varki? 2 dolar çok dert diilde 10$lık fark falan olmasın ilerde

telefondan app store a baktım wunder radio ya 6.99$ diyor satın aldıklarımda $8.98 diyorniye böyle bi fark varki? 2 dolar çok dert diilde 10$lık fark falan olmasın ilerde

fiyatlar değiştiginden oluyor bu,bende eBuddyi 1 dolara almıştım,sora tekrar 5 dolara çektiler,şimdi yüklemek istesem 5 dolar diyor ama tabi para almıyor.