Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
mustafaeren

OS X Mountain Lion "Final" 12A269

Rate this topic

Recommended Posts

Acaba indirdiğin partlarda bir sorun olabilirmi? Bir önceki mesajda arkadaş indirip kurulum yaptığını belirtiyor. Ben yine de ayrı olarak yeni linkler ekleyeyim. Kim hangisini isterse oradan indirsin.

Torrent linki var.

Şuanlık iyi gidiyor :D Onu deneyeyim birde :)

çok teşekkür ederim ama link'in ölmüş olabilme ihtimali varmı acaba?

400-500 kb mi :D ben 100 u goremiyorum ttnettekilerin hic mi kulagi cinlamiyo acaba :D

Benim merak ettigim bi konu var appstoredan alsak elimize hic birsey gecmiycek dimi bi avantaji yok yani

mediafire dosyayı silmiş yeni link koyabilir misiniz

Konu başlığına iphoneyardım.net kullanıcılarına özel premium tıkla hemen indir dosyaları ekledim. Başka yerde paylaşılmamasını önemle rica ediyorum.

Konu başlığına iphoneyardım.net kullanıcılarına özel premium tıkla hemen indir dosyaları ekledim. Başka yerde paylaşılmamasını önemle rica ediyorum.

Sağol dostum o özel linklerin ile indiriyorum inşallah net kesilmez elektrik gitmez ise bitiririm. Hazır TTNET AKK olayını çakmamışken :P. APPSTORE olan dmg bu sanırım değil mi ? Yoksa App veya DMG içinde APP mı? Ama farketmez içeriğe girip base ile hallederim usb yi hehe :D.

İndirmediğim için bilemiyorum dostum ama sen indirde hallederiz :)

İndirmediğim için bilemiyorum dostum ama sen indirde hallederiz :)

İndirdim çıkartıyorum birazdan mac'e geçip inceleyeceğim.

Beyler baktım boyut tarih ve sürümlerin hepsi aynı. İçeriğide INSTALLESD :). Yani kolayca usb olur ve golden master / gm ile aynı hiç fark yok. Aynı malı tarih olarak başka zaman vermişler hehe.

Sağol dostum o özel linklerin ile indiriyorum inşallah net kesilmez elektrik gitmez ise bitiririm. Hazır TTNET AKK olayını çakmamışken :P. APPSTORE olan dmg bu sanırım değil mi ? Yoksa App veya DMG içinde APP mı? Ama farketmez içeriğe girip base ile hallederim usb yi hehe :D.

dostum .app uzantılı bu dosya. Bunu dmg formatına dönüştürüp format atabilecek forma nasıl yapabiliriz_?

torrent paylaşabilir misiniz acaba?

Konunun altında, şu anki en hızlı torrent linki ekledim. Oradan indirebilirsiniz.

Konunun altında, şu anki en hızlı torrent linki ekledim. Oradan indirebilirsiniz.

hocam torrent 4.35gb ama doğrumudur

Ben ve çoğu arkadaşım oradan indirip kurduk. Bana da ilk başta 4.35 GB olması bizede garip geldi ama şimdilik bir sıkıntı yok. Aklın takılacaksa aşağıdaki torrent ten indirmeyi dene istersen.

Download Mac OS X Mountain Lion Final - Mac App Store Torrent - KickassTorrents

Arkadaslar bn ML ye ucretsiz gecicm de . Bnm bilgisayardan cd cikmadi.. Surucu dvd si.. Bn simdi nasil yukleyecegim suruculeri???

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sürücü falan yüklemene gerek yok, Mountain Lion u internetten indireceksin, inen dosyayı ya DVD/USB ye yazdıracaksın yada tıklayıp kuracaksın. Dosyayı internetten iner inmez bir kopyasını harici HDD ne almanı tavsiye ederim.

paket içerisine girdikten sonra install dosyasını usb ye aktardım ve sonuç harika:) kurulum aşamasında olduğum için mesajınızı görüp cevap veremedim.

Teşekkür ederim yine de..:)

Torrent indirme hızı çok iyidi 5.3 MB /s 15 20 dk bile sürmedi diyebilirim. Şimdi kuruyorum bilgisayara :cool:

parayla alip kurdugum halde hala satinalinmamis gozukuyor daha dogrusu appstorde satinalinanlarda gozukuyor ama indir diyor bu nasil olabilir?

Mac cihaz olmadan normal laptoplara kurulum olabiliyor mü

iPhone dan gonderilmistir..

Mac cihaz olmadan normal laptoplara kurulum olabiliyor mü

iPhone dan gonderilmistir..

Maalesef...

Arkadaslar bu boyle kaldi ve devam ediyor -6 -7 diye

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Saygılar...

Bu işlerde yeniyim biraz da kusura bakmayın ben şimdi bunu kursam sistemde ki kurduğum programlar falan her şey gidicek mi yok geri yükler mi ? ve windows 7 yüklü pc'de başlangınçta geri yükleme çıkıyor bir de recover gibi bunlar falan gider mi ? bir de windows gibi yakalanma falan olmaz dimi bu indirip kurduğum şeyde ? :)

Donanım bilgilerinizi verirseniz yardımcı olalım. PC + İşletim Sistemi niz nedir ?