Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
TSUB@S@

Wİndows soru cevap

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar windowsla alakali sorulari bu başlık altindan sorabilirsiniz elimden geldikçe yardimci olmaya çalışıcam

sizlere

dostum 2gb ram,512 ekran karti,320gb hafizaya?windows 8 yaza bilirmiyim?

dostum 2gb ram,512 ekran karti,320gb hafizaya?windows 8 yaza bilirmiyim?

Windows 8 Sistem Gereksinimleri:

işlemci:

32 bit için 1 64 bit için 2 ghz ve üzeri işlemci

ram:

32 bit için 1 64 bit için 2 ve üzeri ram

hdd:

32 bit için 16 gb 64 bit için 20 gb hdd

ekran kartı/grafik bağdaştırıcısı:

dx9 ve üzeri destekleyen yeterli bir kart

çözünürlük:

1024x768 veya 1366x768 ve üstü

destekliyor ayrica windows 7 çalıştıran bir pc windows 8 i desteklicegini belirtmis windows fakat henuz windows

8 i denemedim

Windows 8 Sistem Gereksinimleri:

işlemci:

32 bit için 1 64 bit için 2 ghz ve üzeri işlemci

ram:

32 bit için 1 64 bit için 2 ve üzeri ram

hdd:

32 bit için 16 gb 64 bit için 20 gb hdd

ekran kartı/grafik bağdaştırıcısı:

dx9 ve üzeri destekleyen yeterli bir kart

çözünürlük:

1024x768 veya 1366x768 ve üstü

destekliyor ayrica windows 7 çalıştıran bir pc windows 8 i desteklicegini belirtmis windows fakat henuz windows

8 i denemedim

eyvallah kardeş cok sagol.ben windows 7 kullaniyorum sorunsuz.windows 8 kullaniminda problem yasamaram o zaman ;) saygilar

yasamazsin Gule gule

kullan

eyupgulmez kardeş bir sorum olucakti sana.Şimdi ben 2haftaya yakindi windows 7 kullaniyorum.bir arkadas format atti bilgisayarima ve windows 7 yazdi bilgisayarima(eskiden xp kullaniyordum)Şimdi benim sorum?arkadaşim format atarken c,d disk bolumunu bolmedi ve bilgisayari oyle format atti ve bilgisayar acildi,şu anda?bilgisayarda c diski var,ama?d yok sorun olurmu?d diskini olmamasi?

eyupgulmez kardeş bir sorum olucakti sana.Şimdi ben 2haftaya yakindi windows 7 kullaniyorum.bir arkadas format atti bilgisayarima ve windows 7 yazdi bilgisayarima(eskiden xp kullaniyordum)Şimdi benim sorum?arkadaşim format atarken c,d disk bolumunu bolmedi ve bilgisayari oyle format atti ve bilgisayar acildi,şu anda?bilgisayarda c diski var,ama?d yok sorun olurmu?d diskini olmamasi?

her hangi bir problem olmaz ancak her zaman işletim sisteminin müstakil bir bölüme kurulması performans ve kişisel bilgilerin güvenliği açısından avantajlıdır. bu yüzden bir daha formata ihtiyaç duyduğunuzda bilgilerinizi yedekledikten sonra harddiski 2 bölüme ayırıp. 1. bölüme windows diğerine de verilerinizi atabilirsiniz.

her hangi bir problem olmaz ancak her zaman işletim sisteminin müstakil bir bölüme kurulması performans ve kişisel bilgilerin güvenliği açısından avantajlıdır. bu yüzden bir daha formata ihtiyaç duyduğunuzda bilgilerinizi yedekledikten sonra harddiski 2 bölüme ayırıp. 1. bölüme windows diğerine de verilerinizi atabilirsiniz.

eyvallah kardeş cok sagol verdiyin bilgiler icin.saygilar

ewet kisa yoldan su sekilde yapabilirsin acronis ile mevcut isletim sisteminin yedegini alirsin daha sonra herhangi bir windows cd si diski 2 ye bol daha sibra tekrar acronis yedegni kur belki karisik geliyor ama hic bir werini kaybetmeden diskini bolmus olursun

ewet kisa yoldan su sekilde yapabilirsin acronis ile mevcut isletim sisteminin yedegini alirsin daha sonra herhangi bir windows cd si diski 2 ye bol daha sibra tekrar acronis yedegni kur belki karisik geliyor ama hic bir werini kaybetmeden diskini bolmus olursun

eyvallah sagol dost

eyvallah sagol dost

Bu sekilde ugrasacaginiza hirens boot cdsi icindeki bircok programla harddiskinizi veri kaybetmeden bolebilirsiniz

Sent from my iPhone using Tıpatalk

şimdi anlatacaklarımı yap yedeklemeyede gerek kalmaz çok basit yöntem windows 7 de (hangisinde görünmüyorsa) bilgisayarım 'a sağ tık yönet depolama altındaki disk yönetimi normalde görünmeyen diske sağ tıkla sürücü yolu veya harfi değiştir bas kafana göre d veya e bi harfi seç tamam a bas artık görünecektir benim de başıma geldi 2 bilgisayarda denedim 2sindede çalıştı

yapamıyorsan teamviewer için özelden mesaj at bağlanıp yapayım

Edited by bargabar
team viewer bağlantısı

şimdi anlatacaklarımı yap yedeklemeyede gerek kalmaz çok basit yöntem windows 7 de (hangisinde görünmüyorsa) bilgisayarım 'a sağ tık yönet depolama altındaki disk yönetimi normalde görünmeyen diske sağ tıkla sürücü yolu veya harfi değiştir bas kafana göre d veya e bi harfi seç tamam a bas artık görünecektir benim de başıma geldi 2 bilgisayarda denedim 2sindede çalıştı

yapamıyorsan teamviewer için özelden mesaj at bağlanıp yapayım

tmm dostum denicem.Birşey sormak istiyorum benim bilgisayarin ozellikleri bunlar.ram 2gb,videokart 512,hard disk 125 gb.Şimdi ben?hard diski 1 tgbayt yapsam bilgisayar iyi calişirmi?

tmm dostum denicem.Birşey sormak istiyorum benim bilgisayarin ozellikleri bunlar.ram 2gb,videokart 512,hard disk 125 gb.Şimdi ben?hard diski 1 tgbayt yapsam bilgisayar iyi calişirmi?

hdd bilgisayarin hizini degistirmez ayrica c yi 2 ye bolemezssin dedigin yontemle sistem dosyalari oldugu icin bolunmucektir

eyüp kardeşim süper konu olmuş.Bende elimden geldiğince bilgisayar konusunda sorunlar hakkında yardımcı olmaya çalışırım saygılar

eyüp kardeşim süper konu olmuş.Bende elimden geldiğince bilgisayar konusunda sorunlar hakkında yardımcı olmaya çalışırım saygılar

foruma faydasi olur ins

eyupgulmez kardes boyle bir sorunla karşi karşiyayim post-77532-13786392465822_thumb.jpg bu problem dunden olmaya başladi.ne yapa bilirim?bilgisayarin dili rusca oldugu icin galiba?kimse yardim ede bilmeyecek :(

post-77532-13786392465393_thumb.jpg

wondows 7 kullaniyorum.Benim anladigim kadariyla windows aktive istiyormu?

evet aktivasyon istior neden turkce dil eklemiyorsun denetim masasindan bolge ve dil seceneklerinden dil ekle deyip turkceyi ekle

evet aktivasyon istior neden turkce dil eklemiyorsun denetim masasindan bolge ve dil seceneklerinden dil ekle deyip turkceyi ekle

tmm eyupgulmez dostum hemen ediyorum turkce.birsey sormak istiyorum şimdi?ben nasil aktivasyon yapa bilirim?ne oneriyorsun?aktivasyon yapmasam?boyle calişirmi?ne ede bilirim :(

Merhaba benim bir sorum olucak bilgisayarı acıyorum masaüstü yok sonra kapatıp tekrar acıyorum masaüstü geliyor neden böyle fikri olan var mı? Masaüstü yokken ctr+alt+del den explorer.exe çalıştırsam da gelmiyor

http://cydia.myrepospace.com/myph0ne/

tmm eyupgulmez dostum hemen ediyorum turkce.birsey sormak istiyorum şimdi?ben nasil aktivasyon yapa bilirim?ne oneriyorsun?aktivasyon yapmasam?boyle calişirmi?ne ede bilirim :(

disardaym aksam pm atarim sana

Merhaba benim bir sorum olucak bilgisayarı acıyorum masaüstü yok sonra kapatıp tekrar acıyorum masaüstü geliyor neden böyle fikri olan var mı? Masaüstü yokken ctr+alt+del den explorer.exe çalıştırsam da gelmiyor

http://cydia.myrepospace.com/myph0ne/

autorun.inf olababilir ilk actiginda mause sag clik masa ustu simgeleri goster yaptgindada gelmiyormu sana tavsiyem kaspersky ile pc tam tarama yapman olur

disardaym aksam pm atarim sana

tmm

eyupgulmez kardeş acaba?teamviewer ile yardimci olurmusun?rica etsem.zamanin oldugunda ;)

eyupgulmez kardeş acaba?teamviewer ile yardimci olurmusun?rica etsem.zamanin oldugunda ;)

team e gerek yok ama senin windows 7 final

surumde degil bence sen wimdows7 final indirmen daha iyi degilmi hemde rusca zor olmuyormu?

team e gerek yok ama senin windows 7 final

surumde degil bence sen wimdows7 final indirmen daha iyi degilmi hemde rusca zor olmuyormu?

evet oluyor.ama?rusca biliyorum zaten,turkceye cevirecem.Şimdi?nerden bildiniz bende final surumu olmadigini?

evet oluyor.ama?rusca biliyorum zaten,turkceye cevirecem.Şimdi?nerden bildiniz bende final surumu olmadigini?

sag tarafta 7100 yaziyor cunku

final surumlerinde yazmaz

ve nasil indirip kurucam?cdmi?lazim.yoksa?direk internetden indirip kurayimmi?biraz anlatirsan sevinirim