Jump to content

Busuu ile Yabancı Dil Öğrenme (Ücretsiz)

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar yabancı dil öğrenmek istiyorsanız en ideal iPhone uygulaması olan "busuu" tavsiye ediyorum..

Busuu, yeni başlayanlar için resimli,işitsel,görsel olarak yabancı dili daha kolay ve pratik öğrenmenize yardımcı olacaktır..17 milyon kullanıcısıyla dil öğrenmek için ünlü online topluluğu ile en iyi öğrenmenin keyfini çıkarın ayrıca internet bağlantısı gerektirmez..

Busuu ile İngilizce öğrenmek için;

Busuu ile Almanca öğrenmek için;

Appstore arama çubuğuna bussu yazıp öğrenmek istediğiniz diğer dil uygulamalarını(Rusça-İspanyolca-İtalyanca-Fransızca-Portekizce-Japonca -Çince) ücretsiz indirebilirsiniz..

Umarım bu uygulama ile iPhone'nuzdan bir yabancı dil öğrenme şansınız olur, son olarak "bir dil,bir insan" ekleyip kolay gelsin diyorum :)

post-73627-13786392399226_thumb.jpg

post-73627-13786392399414_thumb.jpg

post-73627-1378639239966_thumb.jpg

post-73627-13786392399904_thumb.jpg

Edited by schlaflos
  • Like 1

Güzel program ama ingiliz aksaniyla seslendirilmiş normal zamalarda amerikan aksaniyla çalişinca garip geliyor

görsel anlatım olarak daha akılda kalmasıyla gerçekten en ideal program..Aynen aksanlardaki farklılıklarda güzel teşhis ;) ama napalım seslendirmeleri de idare edecez artık :)

appstore üyeliğim free de ne demek,

muhtemelen kayıt olurken girdiğiniz kredi kartına yansıyacak tutarı..

arkadaşlar uygulama içi alım oluo appstore den free indirdim 4.99$ lara tıkladım appstore uyeligim free olmasına ragmen aldım hepsini

appstore üyeliğim free de ne demek,

muhtemelen kayıt olurken girdiğiniz kredi kartına yansıyacak tutarı..

İapcracker kullaniyorum kredi karti girmedim uyeligimde yokk ekli degil uygulama ici alimlarda oluyontabi hepsinde degil ama ise yaradi

• 1 year later...
  • 7 years later...
  • Belmaci changed the title to Busuu ile Yabancı Dil Öğrenme (Ücretsiz)