Jump to content
Berque

3G iptal oldu / donanımsal mıdır?

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhabalar, 2 hafta once koyume gittim, dun geldim. Koyde 3g cekmiyor. Gitmeden once her sey normaldi ancak nasil olduysa yeni fark ettim, edge ve normal baglanti ar ancak 3g yok.

3G yi actigimda basta full cekiyor gosterip 3-5 saniye icerisinde cekim gucu azalip bitim edge baglantisina geciyor. Bunun disinda hic bir sorun yok.

Donanimsal olsa edga baglantisinda da sorun olur diye dusunuyorum, hatta operatore hic baglanmaz, haksiz miyim?

TepeTakLak HD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhabalar, 2 hafta once koyume gittim, dun geldim. Koyde 3g cekmiyor. Gitmeden once her sey normaldi ancak nasil olduysa yeni fark ettim, edge ve normal baglanti ar ancak 3g yok.

3G yi actigimda basta full cekiyor gosterip 3-5 saniye icerisinde cekim gucu azalip bitim edge baglantisina geciyor. Bunun disinda hic bir sorun yok.

Donanimsal olsa edga baglantisinda da sorun olur diye dusunuyorum, hatta operatore hic baglanmaz, haksiz miyim?

TepeTakLak HD

Muhtemelen donanimsal degildir. Operatörümüzle alakalidir diye dusunuyorum. Kapatip açmayı falan dememişseniz dir muhtemelen??

Me,Myself & I

Iphone 4 5.1.1 JB

Ipad 3 5.1.1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabi canim denemez miyim ankarada farkettim izmire kadar en az 30 kere :/ operatorden de durup dururken gitmez ki ya.. Farkli sim kartla bi deneyecegim ilk firsatta

TepeTakLak iPhone

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tabi canim denemez miyim ankarada farkettim izmire kadar en az 30 kere :/ operatorden de durup dururken gitmez ki ya.. Farkli sim kartla bi deneyecegim ilk firsatta

TepeTakLak iPhone

Alala enteresan. Valla acikcasi cok bir fikrim yok ama donanimsal oldugunu hala düşünmüyorum. Umarım degildir.

Me,Myself & I

Iphone 4 5.1.1 JB

Ipad 3 5.1.1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aslinda donanimsal ise Bi ihtimal ucretsiz degisimi olabilir diye dusunuyorum

TepeTakLak iPhone

%90 yaparlar.

Me,Myself & I

Iphone 4 5.1.1 JB

Ipad 3 5.1.1