Jump to content
alpturkay

Data kullanımımı nasıl görebilirim?

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

3G ile kullandığım interneti kaç mb olarak kullandığımı güncel olarak nasıl görebilirim. Çünkü internet paketim hiç bir şey yapmadan bitti ve turkcell ayrı olarak 20 lira ücret kesti yardımcı olursanız sevinirim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet ama 12 saat gecikmeli ve zaten ondan şüpheleniyorum yani arada fazladan mb falan götürebiliyorlar. Daha önce şahit olduğum için bana böyle hani ne kadar kulladığımı saniye saniye göstericek bir program lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

NetMeter yükle bildirimlerden ac nc de gorebilirsin hem wifi hemde 3g de harcadiklarin mb leri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Telefonun kendi ayarlarından da gorebilirsin.

Ayarlar

genel

kullanım

Hücresel veri kullanımı

İstersen ag verilerini sifirla. Ozaman ne kadar harcadığını daha net görürsün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

*159# arama tusuna bastiginda hattın uzerinden kullandiğin ne paketi var ise aciklamasi gelir sadece son 12 saat öncesine kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

NetMeter'i kullanıyordum ama restore ettikten sonra tekrar kurduğumda çalışmadı. Program açılıyor ama hiçbir veri trafiğini görmüyor. NC eklentisini de kurdum o da hiçbir ibare göstermiyor. Sadece Wifi Gprs vs.. yazıları gözüküyor ne kadar indirmişim anlık hız gibi bilgiler yok. Birçok repodan denedim ama hepsi aynı. Acaba ben mi bir yanlış yapıyorum? Buna benzer nc'de anlık up/down görebileceğim bir program var mı? Özellikle upload hızını da gösterirse çok iyi olur, NetMeter upload'ı göstermiyor sadece download hızını gösteriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş