Jump to content
vahittoprak

2.el iphone 4 alacağım, bi kaç sorum var

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

önceden iphone 2g ve 3gs kullanmış biriyim. iphone 4 ( S değil ) almayı düşünüyorum fakat 4'ler hakkında pek bilgim yok. şöyleki sim kart şekli farklıymış, yok kilitliymiş yok geveymiş bişeymiş. 2. El iphone 4 alırken nelere dikkat etmeliyim, en temizi, uğraştırmayanı nedir nasıldır? teşekkürler şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cihaz yurtdisimi tavsiyem simkilitli alma gevey ile kullanmak zorunda kalirsin yurt disida olsa simfree olsun

Çarşi sim kilide karşı :):):)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutlaka Sim Fre Olsun Ac Icinde Cydia Yoksa Kart Tak Takarken Kart Gibi Boyle Gevey Olcak Alet Oda Yoksa Turkceel Avea Dene Calisirsa Simfree Al kullan :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mutlaka Sim Fre Olsun Ac Icinde Cydia Yoksa Kart Tak Takarken Kart Gibi Boyle Gevey Olcak Alet Oda Yoksa Turkceel Avea Dene Calisirsa Simfree Al kullan :D

teşekkürler ama neden cydia yoksa dediniz, ben jb yapıp kullanmak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayir jb tapin onlar jb yaptiysa tele ultrasnow kurduyse sim lockeddir tell ondan dedim icini kontrol edin aldiktan sonra yapa bilirsin ultrasnow kitlitli telleri acan bir tweak program ::)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-kesinlikle simfree olsun

2-kutu ve aparatlari tam olsun

3-darbe cizik olmasin

4-ici acilmis olmasin vidalari kontrol et

5-bulabilirsen garantili yurt ici olsun yurtdisi alicaksan dedigim gibi simfree ve pasaport kaydi olsun

6-sarj giris yerinde sivi temasi sensoru var oraya baktiginda kirmisi bi dikdortgen varsa alma oranin beyaz olmasi gerekli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş