Jump to content
baytarantula

iphone 3gs pil sıkıntısı

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

arkadaşlar iphone 3gs kullanıyorum telefon %2 dedim mi kapanıyor hiç %1 i gormedım daha pilin durumunu ogrenebılecegım bı tweak var mı yada pili sıfırlamak mumkun mu yada değiştirmek mi gerekir .. şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Telefonu bekleyin %2'de mi neyse kapansın. Sonra kapandıktan sonra şarj edin. Sonra bunu üst üste daha fazla uygulayın. Yani 2-3 kere telefon kapandıktan sonra şarj edin. Buna batery calibrasyon deniyor.

Benim iPhone 4S de %4'te kapanıyordu, bunu uyguladıktan sonra düzeldi artık hep %1'de kapanıyor. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rasp bende cydia yok appstoredan ücretsiz olanını kurdum oda gösterir mi pilin ömrünü?

göstermez ücretsiz olanı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Telefonu bekleyin %2'de mi neyse kapansın. Sonra kapandıktan sonra şarj edin. Sonra bunu üst üste daha fazla uygulayın. Yani 2-3 kere telefon kapandıktan sonra şarj edin. Buna batery calibrasyon deniyor.

Benim iPhone 4S de %4'te kapanıyordu, bunu uyguladıktan sonra düzeldi artık hep %1'de kapanıyor. :)

peki ne kadar şarj edıyım bunun bı suresı var mı ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
[ATTACH]11669[/ATTACH]

Böyle geçiyor

Evet indirdim life %80 gozukuyor simdi bunu tekrardan yukseltme ihtimalim var mi ?? :) arkadasin dedigi gibi yapsam olur mu ? Sarji bitirip 2 3 kez uzun sure sarjda biraksam ?

İphone 3gs & Tap@talk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Evet indirdim life %80 gozukuyor simdi bunu tekrardan yukseltme ihtimalim var mi ?? :) arkadasin dedigi gibi yapsam olur mu ? Sarji bitirip 2 3 kez uzun sure sarjda biraksam ?

İphone 3gs & Tap@talk

Öyle degil de cydia uygulama tanıtım da vardı konusu Yükseltenler olmuş oraya bakın bir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayır %1 de kalması gerekiyor siz bı kalibrasyon yapın deneyin en azından

Suanda sitediki cydia uygulama tanitima bakiyorum kalibrasyon dedigimiz sarjini tam bosaltip uzun sure sarjda kalmasi degil mi ?

İphone 3gs & Tap@talk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Suanda sitediki cydia uygulama tanitima bakiyorum kalibrasyon dedigimiz sarjini tam bosaltip uzun sure sarjda kalmasi degil mi ?

İphone 3gs & Tap@talk

şarj bitip telefonun kapanması ve dolduktan sonra şarjda kalması battery doctor kurduysanız o sizi uyarır tam dolumdan sonra ne zaman çekeceğinizi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
şarj bitip telefonun kapanması ve dolduktan sonra şarjda kalması battery doctor kurduysanız o sizi uyarır tam dolumdan sonra ne zaman çekeceğinizi

Evet kurdum tamam Cok tesekkur ederim arkadasim sagolasin ins su % 2 olayi duzelir :)

İphone 3gs & Tap@talk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş