Jump to content
Batuhan98Blı

İphone 3G S İOS 5 Jailbreak

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar yeni üye oldum bu foruma ne zamandır bakıyordum ama en sonunda üye oldum aklımda beni kemiren bir soru var lütfen bana yardımcı olun :o

Sorunum şu geçenlerde 1 hafta oldu Turkcellden İphone 3G S aldım 8 Gb çok memnundum cihazdan fakat app store girene kadar girdim angry birds indiyim dedim 1 dolar filan alamayacağım bir rakam değil fakat aklımda o kadar çok oyun var ki yetiştiremem her yerde jailbreak ile tadından yenmez yazılmış bende çok hoşuma gitti dün akşam aldım taktım pc ye itunesten yedek aldım sonrada absinthe 2.0.4 yükledim telefonumu buldu ve jailbreak butonuna basacaktım elim gitmedi :mad:

çok uzun oldu ama kısaca özetleyim

İphone 3G S İOS 5 FU Cihazımı jailbreak yapmak istiyorum ama çok korkuyorum 2 yıl garantisi var dağa genpadan sorunum jailbreak butonuna bastıktan sonra bir sorun olurmu telefonumda hiç uygulama yok dağa yani sıfır olarak duruyor napayım sizce ?? bir arıza kesin olarak çıkarmı

BİLİYORUM ÇOK SORULDU AMA LÜTFEN YARDIMCI OLUN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hiçbir şey olmaz. Garantiden de çıkmaz. iTunes ile Geri Yükleme yaparsanız fabrikadan yeni çıkmış gibi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hiçbir şey olmaz. Garantiden de çıkmaz. iTunes ile Geri Yükleme yaparsanız fabrikadan yeni çıkmış gibi olur.

Çok saolun hocam o zamanyapmaya başlıyorum jailbreak yazına bastıktan sonra yapmam gereken ek bir şey var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok. Jailbreak işlemi başlar. Cihazınız sim kilitsiz olduğu için korkmanız gereken hiçbir şey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yok. Jailbreak işlemi başlar. Cihazınız sim kilitsiz olduğu için korkmanız gereken hiçbir şey yok.

hocam son sorum bu işlemi yaptım diyelim yoldayken aniden kapanma durumu olur mu ? turkcelldekiler asla yapma dediler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hocam son sorum bu işlemi yaptım diyelim yoldayken aniden kapanma durumu olur mu ? turkcelldekiler asla yapma dediler

Hayır öyle bir şey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş