Jump to content
fatek95

Turkcell 5gb internet paketi konusu

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaslar geçenlerde Turkcell 5gb interneti ucuz bir mevlaya alan bir arkadasımız konu acmıştı. Hatta konu başlığı iPhoneu sadece internet için kullananlar tarzı bir şeydi. Bugün konuyu aradım aradım bulamadım. Konuyu bilen veya bulabilen varsa buraya yazabilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 gb lık paket mi var yaw :) ben en son 4 te kalmışım varsa hakkaten bende bakim nası oluo :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Simdi 10-15 dkak yazmam lazım suan musait degilim hocamda zaten bu sorunun uzerınde 1.5 yil gecti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhaba 5 GB sadece vinn modemler icin mevcut.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tamam zaten o paketi yaptıktan sonra arama fln yapılamıyordu. Geçenlerde birisi konu acmıştı. Aslında favorilere de eklemiştim ama konu silinmiş mi ne olmuş anlamadım. Hatta ücreti çok makul bir fiyattı. 30lirayi gecmiyordu. Ah bir bulabilsem o konuyu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O konu kilitlendi ve sonra silindi diye biliyorum. İşin özü data sim alıcaksınız sonra 5gblık sınırsız yani akk'li(öğrenciler içindi) pakete abone olacaksınız.

Tamam zaten o paketi yaptıktan sonra arama fln yapılamıyordu. Geçenlerde birisi konu acmıştı. Aslında favorilere de eklemiştim ama konu silinmiş mi ne olmuş anlamadım. Hatta ücreti çok makul bir fiyattı. 30lirayi gecmiyordu. Ah bir bulabilsem o konuyu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani vin sim'i alacağız. Bende zaten var o :) peki bu vin sim kartını telefona takinca kesin çalışıyor mu ? Bir de o konu neden kilitlendi bir bilginiz var mı ? Orada hangi numaraya nasıl SMS yollayacagimiz fln yazıyordu. Onları Turkcell sayfasında aradım bulamamistim. Bir yardımcı olursanız fena olmaz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu açan kisinin istegi ile kilitlendi hatırlıyorum ve otdan hatırladığım kadarıyla data ve SMS telefonda çalışıyordu ancak çağrı çalışmıyordu. Tavsiyem bir TİMe gidin 5gb paketi sorun yardımcı olacaklardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş