Jump to content
twitdoktoru

Banlandigin siteye iphone ile girilebilirmi?

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Bu iapcrackr hicbir vpn programinda calismiyo galiba?

Evet çalışmıyor.Ama anlamadığım bir şey var.IP ban yediyseniz telefonu uçak moduna alıp moddan çıkın IP değişir.Sonra istediğiniz siteye girersiniz. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ucak moduna alinca nasil ip degisiyor anlamadim?denedim olmadi.bildigim kadariyla modemin fisini cekip takinca degisiyormus.oda olmadi.

Operatör üzerinden bağlanırken uçak moduna girip çıkarsanız operatör üzerinden olan IPniz değişir.Modemdeki IPniz fişi çıkartıp takınca değişmediyse statik IP kullanıyorsunuzdur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kablonet kullanıyorum.ip min dinamik ip olduğu söyylenmişti ama nette dolaşırken şunu okudum.sanırım sorunum bu:

alıntıdır:

Kablo internet'te IP adresi sabit oluyor, modemi aç kapa yapsanızda değişmiyor. Benim birkaç defa değişti fakat modemi aç kapa yaparak değil, şu anda hatırlamıyorum nasıl yaptığımı fakat ADSL gibi her seferinde değişik IP almıyor. Ayrıca çoğu kişide olan kablo internet modemlerinde router, NAT gibi özellikler yok, karşı taraftan ne IP alıyorsa aynen onu bağlı bulunduğu cihaza veriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kablonet gibi servisler statik IP veriyor.O zaman yapacak bir şey yok.Telefonunuzda acaba hattınız üzerinden internete giriyor musunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uydunet-kablonet kullanıyorum. Hiç statik ıp'm olmadı:)

Statik ip icin ek ücret alıyor hepsi.

Modemin fişini çekip 5dk beklemeniz gerek. Normal internet firmalarında Ttnet'in 10'da 1'i kadar müşteri yok bile. Onun icin ip adresi kolay kolay değişmez. 3-5dk bekleyin. Değiştiğini göreceksiniz.:)

Via Tapatalk HD on The New iPad

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Uydunet-kablonet kullanıyorum. Hiç statik ıp'm olmadı:)

Statik ip icin ek ücret alıyor hepsi.

Modemin fişini çekip 5dk beklemeniz gerek. Normal internet firmalarında Ttnet'in 10'da 1'i kadar müşteri yok bile. Onun icin ip adresi kolay kolay değişmez. 3-5dk bekleyin. Değiştiğini göreceksiniz.:)

değişmesi için 10 sn ye bekliyodum :) .5 dakika çok fazla ama değişsinde beklerim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
değişmesi için 10 sn ye bekliyodum :) .5 dakika çok fazla ama değişsinde beklerim :)

Bende bazen 3dk'de bile değişmiyor:)

Ancak dediğim gibi hiç statik ip almadım. 2 yıldan uzun süredir de kullanıyorum:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İp degistirmek isterseniz modem arkasinda ufak reset tusu vaardir cop girecegi kadar ufak bir delik ona basarak tum sistemdeki uyeliginizi sifirlayin ve internetinizin yeniden kurulum yapin eger yapamiyosaniz servis cagirip yapin yeniden kurulum yapinca otomatip ip degisecektir (ben oyle olunce super online kullaniyodum yeniden kurulum yapiyodum ve giriyordum rahatlikla :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar kablonet kullananlar mi bu yorumu yazio bilmiorum ama kablonet statik ip verior bunu bilmiosaniz solim ip numaraniz o modeme ataniyor ipnin degismesini istiorsaniz kablonet ariorsunuz ip deistirmek istiorum dediginizde bunu yapiorlar lutfen bu konu hakkinda bilgisi olanlar yazsin kablonet ttnet gibi deil haberiniz olsun trnette ipler dinamiktir modemi kapa 10sn bekle acinca ip degisir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeniden kurulu yapinca degisiyor ) super online kullaniyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Evet çalışmıyor.Ama anlamadığım bir şey var.IP ban yediyseniz telefonu uçak moduna alıp moddan çıkın IP değişir.Sonra istediğiniz siteye girersiniz. :D

Telefonu ucak moduna alip kapatiyorum.yine IP degismiyor siteye yine giremiyorum.bu arada 3G ile baglandigim IP adresini nerden gorebilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Telefonu ucak moduna alip kapatiyorum.yine IP degismiyor siteye yine giremiyorum.bu arada 3G ile baglandigim IP adresini nerden gorebilirim?

Yanlız üyelikten çıkış yapmış olmanız gerek:) yani tarama gecmisi vs. silmelisiniz. Onun icin de girmiyor olabilir mi? :)

Uçak moduna alıp tekrar çıktığınızda ip adresiniz değişir. Mutlaka ama mutlaka değişir. Değişmez ise de o ip adresi ile internette dolasamazsiniz. Tekrar uçak moduna almanız gerekir.

İp adresini SBSettings'den yada http://ip-numaram.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş