Jump to content
black21

Yukleme yarida kaldi hafiza doldu !

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Dun itools aracgyla pc ye yedekledgm gangstar oyununu telefonuma atiyim dedim.oyun 1gb.yukleme %72 deyken elektrk gitti ve pc kapandi.telefona baktgmda normalde 2 gb hafizam varken 500 mb bos alanim kalmis.oyun telefonum dada yok.ifile ile applications klasorune baktm oraya da gelmemis.ifile ili arattm oyunuda bulamadi.ver hasil 1.5gb hafizam bosu bosuna doldu ve bosaltamadim.sizden yardimim bunu nasl cozebilirim.eyer cozemezsem mecburen restore atcam oda cok tantanali bbm icin cunku netim cok yavas.yardinlarinizi bekliyorum ??

iPhone Bir Yaşam Tarzıdır ...   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
var/mobile/Applications'a baktınız mı?

Evet dostum baktim arattimda yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
var/mobile/Applications'a baktınız mı?

Burda yoksa iTools ile alana bak other e gecmis olabilir mesela ben ipalari itunes ile satın alınanları aktar yaptıstım yarıda kestim o zmna kadar 1.5-2 gb aktarmis telefonda other bolumune gecmisti bende format attim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Othere gecmiste restoremi gerekiyo tam anlamadim da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana bunun benzeri 2 kere oldu.

1.de itoolsta yanda Applications(User) yaziyor orda vardi.

2.de telefonun icini bayagi karistirdimda hangi klasor oldugunu unuttum simdi derin biryerlerde duruyordu yuklenen dosyalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bana bunun benzeri 2 kere oldu.

1.de itoolsta yanda Applications(User) yaziyor orda vardi.

2.de telefonun icini bayagi karistirdimda hangi klasor oldugunu unuttum simdi derin biryerlerde duruyordu yuklenen dosyalar.

Keske hangi klasordu aklina gelse dostum ya kurtulsam su beladan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en temizi restore yapıp kurulumu bitirince de restore from backup demek herşeyi geri yüklesin sorun çözülür muhtemelen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Restore bnm icn cok tantanali.net yavs zaten bide bi suru uygulama var.onlari tekrar yedekleme jailbreak yapma tek tek soyrce ekliyim tweak kurma falan :) cok zahmet verici baska bi yolu yokmu bnu yaa kurtarn bni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cydia da bütün kurduğun paketleri ve yüklediğin sourceları backup alan bi program vardı adını şimdi hatırlayamıorm malesef ama onu kurarsan backup alıp ifunbox kullanarak pc ye atarsan yedeklemiş olursun böylece jb yaptıktan sonra sadece backup pro sunun source unu ekleyip pro yu kurman ve cihaz a geri atman yeterli olacaktır. bakma yazarken uzun sürdü ama 5 dk nı almaz:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cydia da bütün kurduğun paketleri ve yüklediğin sourceları backup alan bi program vardı adını şimdi hatırlayamıorm malesef ama onu kurarsan backup alıp ifunbox kullanarak pc ye atarsan yedeklemiş olursun böylece jb yaptıktan sonra sadece backup pro sunun source unu ekleyip pro yu kurman ve cihaz a geri atman yeterli olacaktır. bakma yazarken uzun sürdü ama 5 dk nı almaz:)

BacktoDeb kullanıyorum PKGBackup da kullanabilirsin zaten ozelden sana bir yol soyledim nasıl cozecegini wysl...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darkbb arkadasime tesekkurlerimi ve saygilarimi sunuyorum sayesinde hallettim .:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkbb arkadasime tesekkurlerimi ve saygilarimi sunuyorum sayesinde hallettim .:)

Onemli degil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iToolstan en altta sari yildiz olan yere girin daha sonra clean yazan butona tiklayin ortadaki buton bu kadar ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş