Jump to content
farukkavakli

Facebook Güncellendi!!! ( 08/23/2012 )

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Facebook, mobil cihazlardan bağlananlarının sayısının artması üzerine, iPhone ve iPad için özel uygulamalar hayata geçirdi.

Bu cihazlardan Facebook’a bağlananların daha hızlı ve daha yüksek performansla erişimini sağlayacak olan yeni uygulamaların, yıllardır şirkete gelen ‘uygulamaların çok yavaş çalıştığına’ ilişkin şikâyetleri sona erdireceği tahmin ediliyor.

Aplikasyonları test eden teknoloji uzmanları, hızın eskiye göre iki katına çıktığını bildiriyor. Ancak, halen daha fazla iyileştirmeye ihtiyaç olduğunu söyleyenler ve Facebook’un bu hamleyi yapmak için geç kaldığını belirten memnuniyetsiz bir kesim de halen mevcut.

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, Facebook profilinde yaptığı açıklamada iPhone ve iPad'ler için yeni bir Facebook uygulaması üzerinde çalıştıklarını belirtti.

58e51d48-66ee-5522.jpg

58e51d48-78ca-372d.jpg

Resim önizlemesi

58e51d48-740e-307f.jpg

Beğen ve Yorum yap

58e51d48-743c-e65e.jpg

tarihinde farukkavakli tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyvallah yüklüyorum hemen.

A1387 64GB TU

Yükle karsesim. Bu sefer bayagi iyilestirmisler sahane olmus. Facebook messenger uygulamasini kullanmam artik.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yenilikleri bizede soylermisin int paketim bitiyor indiremem bugün :confused:

Facebook Messenger ı tam anlamıyla Facebook uygulamasına yerleştirmişler. Durum Fotoğraf Yerini Bildir gibi kisayollar eklenmiş. Bildirim secenekleri uygulamanin icindeki hesap kisayollarina alisnmis. Uygulamadaki menu gecisleri degismis. Fotografları acma animasyonu veya temasi diyeyim degismis. Begen yorum yap gibi islemler daha şık bir hal almış. Mesajlara resimli iconlar yuklenmis. Gülucüğü hic begenmedim :).

- yanları: suan mesaj geliyor fakat bildirim alamiyorum :-)

mesajlari arsivleme yok. yandaki menuyu acmak icin yeni bir animasyon gelistirmisler. uygulamanin neresinde olursaniz olun soldan cektigiz zaman memu secenekleri geliyor. bu da arsivlemek icin yapilan parmak hareketiyle cakisiyor. Düzeltilir heralde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
O kadar sey var bi baska durumlari paylasma yok

Evet. Bildirimde gelmiyor. Mesaj geldiginde facebook uygulama iconun üzerinde 1 yaziyor fakat ekrana bildrim gelmiyor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Evet. Bildirimde gelmiyor. Mesaj geldiginde facebook uygulama iconun üzerinde 1 yaziyor fakat ekrana bildrim gelmiyor..

Onu farketmedim. Ama su paylas ozelligini niye koymuyorlar anmaladim. Bi resmi begeniyorum mesela paylas yok. Facebook'a mesaj mi atsam :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kaç versiyondur bir sürü - yorum atıldı paylaş butonu neden yok diye adamlar yine ciddiye almamış. IOS 6da da bu özellik yoksa bir cacık olmaz bunlardan..

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kaç versiyondur bir sürü - yorum atıldı paylaş butonu neden yok diye adamlar yine ciddiye almamış. IOS 6da da bu özellik yoksa bir cacık olmaz bunlardan..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Paylaş butonu var simdi resim yukluyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hala "mobil ile" diyor hani iPhone ile dicekti :)

iPhone ile demesi iOS 6'da gecerli olucaktı bildigim kadarıyla. Henüz beta aşamasnda finalde belli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş