Jump to content
Sign in to follow this  
farukkavakli

Facebook Güncellendi!!! ( 08/23/2012 )

Rate this topic

Recommended Posts

Facebook, mobil cihazlardan bağlananlarının sayısının artması üzerine, iPhone ve iPad için özel uygulamalar hayata geçirdi.

Bu cihazlardan Facebook’a bağlananların daha hızlı ve daha yüksek performansla erişimini sağlayacak olan yeni uygulamaların, yıllardır şirkete gelen ‘uygulamaların çok yavaş çalıştığına’ ilişkin şikâyetleri sona erdireceği tahmin ediliyor.

Aplikasyonları test eden teknoloji uzmanları, hızın eskiye göre iki katına çıktığını bildiriyor. Ancak, halen daha fazla iyileştirmeye ihtiyaç olduğunu söyleyenler ve Facebook’un bu hamleyi yapmak için geç kaldığını belirten memnuniyetsiz bir kesim de halen mevcut.

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, Facebook profilinde yaptığı açıklamada iPhone ve iPad'ler için yeni bir Facebook uygulaması üzerinde çalıştıklarını belirtti.

58e51d48-66ee-5522.jpg

58e51d48-78ca-372d.jpg

Resim önizlemesi

58e51d48-740e-307f.jpg

Beğen ve Yorum yap

58e51d48-743c-e65e.jpg

Edited by farukkavakli

Eyvallah yüklüyorum hemen.

A1387 64GB TU

Yükle karsesim. Bu sefer bayagi iyilestirmisler sahane olmus. Facebook messenger uygulamasini kullanmam artik.

Yenilikleri bizede soylermisin int paketim bitiyor indiremem bugün :confused:

Facebook Messenger ı tam anlamıyla Facebook uygulamasına yerleştirmişler. Durum Fotoğraf Yerini Bildir gibi kisayollar eklenmiş. Bildirim secenekleri uygulamanin icindeki hesap kisayollarina alisnmis. Uygulamadaki menu gecisleri degismis. Fotografları acma animasyonu veya temasi diyeyim degismis. Begen yorum yap gibi islemler daha şık bir hal almış. Mesajlara resimli iconlar yuklenmis. Gülucüğü hic begenmedim :).

- yanları: suan mesaj geliyor fakat bildirim alamiyorum :-)

mesajlari arsivleme yok. yandaki menuyu acmak icin yeni bir animasyon gelistirmisler. uygulamanin neresinde olursaniz olun soldan cektigiz zaman memu secenekleri geliyor. bu da arsivlemek icin yapilan parmak hareketiyle cakisiyor. Düzeltilir heralde.

Evet .

Biraz önce baktım Türkiye mağazasında da güncellenmiş.

O kadar sey var bi baska durumlari paylasma yok

Evet. Bildirimde gelmiyor. Mesaj geldiginde facebook uygulama iconun üzerinde 1 yaziyor fakat ekrana bildrim gelmiyor..

Evet. Bildirimde gelmiyor. Mesaj geldiginde facebook uygulama iconun üzerinde 1 yaziyor fakat ekrana bildrim gelmiyor..

Onu farketmedim. Ama su paylas ozelligini niye koymuyorlar anmaladim. Bi resmi begeniyorum mesela paylas yok. Facebook'a mesaj mi atsam :D

Scrolling nedir ?

Aşagı Yukarı kaydırma. Eskiden kasıyordu ağır calışıyordu, şimdi gayet iyi.

Hala "mobil ile" diyor hani iPhone ile dicekti :)

Kaç versiyondur bir sürü - yorum atıldı paylaş butonu neden yok diye adamlar yine ciddiye almamış. IOS 6da da bu özellik yoksa bir cacık olmaz bunlardan..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kaç versiyondur bir sürü - yorum atıldı paylaş butonu neden yok diye adamlar yine ciddiye almamış. IOS 6da da bu özellik yoksa bir cacık olmaz bunlardan..

Paylaş butonu var simdi resim yukluyorum

Hala "mobil ile" diyor hani iPhone ile dicekti :)

iPhone ile demesi iOS 6'da gecerli olucaktı bildigim kadarıyla. Henüz beta aşamasnda finalde belli olur.

Vay be :D eskiye göre süper bir program yapmışlar. Mesajlaşması da Facebook messenger tarzı olmuş. Ben tuttum bu programı :)

Paylaş butonu var simdi resim yukluyorum

Paylas olarak ekran goruntusu aldiginiz yer yorumu yolla butonu. Haber kaynağındaki gönderilerde sadece Beğen ve Yorum Yap gözüküyor.

Hele şükür sonunda facebook'a yakışan güncellemeyi yapmışlar :) bilgilendirme için teşekkürler..

iPhone dururken,Samsung'da neymiş!

Ya mesela birisini aricaz onceden ismini yazioduk herkes yaziodu simdi arkadas arayamioz sizdede olemi?

Tüm Bilgisayar ve İphone İşlemleriniz İçin Benimle iletişime Geçebilirsiniz..!

Technoyardim ile gönderildi...!

 Saygilar 

Ya mesela birisini aricaz onceden ismini yazioduk herkes yaziodu simdi arkadas arayamioz sizdede olemi?kopyala yapistir ozelligide yok durumda birisi bisi yazdigi zaman onu kopyala yapistir yok :(

 Saygilar 

Ya mesela birisini aricaz onceden ismini yazioduk herkes yaziodu simdi arkadas arayamioz sizdede olemi?

 Saygilar 

Sol üstte Ara diye mevcut..

Hele şükür sonunda facebook'a yakışan güncellemeyi yapmışlar :) bilgilendirme için teşekkürler..

Rica ederim :)

Paylas olarak ekran goruntusu aldiginiz yer yorumu yolla butonu. Haber kaynağındaki gönderilerde sadece Beğen ve Yorum Yap gözüküyor.

Sanırım haklısınız. Düzeltme icin tesekkurler.