Jump to content
Golden.Eye

iphone 4s icin ekran koruyucu onerileriniz

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

arkadaslar acaba kaliteli ekran koruyucularindan hangisini onerirsiniz ?

benim elimde bi koruyucu var piyasada 10tl ye satilanlardan ama parmak izi yapiyor memnun degilim benim bi tanidigim amerikadan apple store dan almis mat ekran koruyucu super bir jelatindi parmak izi sorunu da yok hem de goruntu gayet iyi gozukuyordu.. biraz arastirma yaptim markasi power support mus cok begenilen bir jelatinmis ama turkiyede nereden alicagima dair bisey bulamadim acaba siz biliyorsaniz bana yardimci olursaniz sevinirim bu markadan daha iyi oldugunu dusundugunuz ya da ona denk bir mat ekran koruyucu oneriniz varsa.. ayrica sunu da belirtiyim piyasada ucuza satilan mat ekran koruyucu denemistim alir almaz cope atmistim o yuzden kaliteli bir urun istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğiniz gibi mat koruyucular görüntüyü bozuyor.Dediğiniz koruyucuyu ilk sizden duydum.Dediğiniz gibiyse güzel.Ayrıca biraz araştırma yaptım kabaca.Aradığınız ürünü Türkiye'de bulamadım.Belki vardır da gözümden kaçmıştır.Ancak ürünün sitesinden ürünü sipariş edebilirsiniz.Postayla Amerika'dan gelir.

Bu arada parmak izi yüzünden parlak koruyucuları bırakmak bana çok mantıklı gelmiyor.Çünkü silince hemen gidiyor. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkada korucu kullanıyorum fakat önde kullanmıyorum. O kadar para vermişim o mattaki pis görüntüyü görmek için mi. Parlak henuz kullanmadgm icin bilmiyorum. Mat bir defa denedim ckrp attm. Simdiye kdr bi cizik olmadı. İnşallah bundan sonra da olmaz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wrapsol wrapsol wrapsol :) telefonu aldığımda taktım. 6 aydır kullanıyorum. Ve hic bir sorun yok. Görüntüye hic etkisi yok ve parmak izi de tutmuyor. Ve çok da saglam bir ekran koruyucu :) ben wrapsol ultra aldım. Tüm koruma yapıyor. Ön ekran, arka taraf, yan taraflar, alt üst taraflar :) şiddetle tavsiye ederim. Forumda sarı erdem nickli üyenin sitesinden kapıda ödeme yaparak aldım. Dediğim gibi şimdiye kadar da sorun yasamadım :)

Sitesi de bu: http://www.elmaadam.com/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arkada korucu kullanıyorum fakat önde kullanmıyorum. O kadar para vermişim o mattaki pis görüntüyü görmek için mi. Parlak henuz kullanmadgm icin bilmiyorum. Mat bir defa denedim ckrp attm. Simdiye kdr bi cizik olmadı. İnşallah bundan sonra da olmaz :)

o ucuz mat jelatinler cidden retina ekrani berbat ediyor deneyerek ben de gordum fakat dedigim jelatin boyle degil mat ama retina ekranda herhangi bir dusukluk gormuyorum ondan soruyorum soyle kaliteli mat jelatinler sanirim aradigim gibi olur

Wrapsol wrapsol wrapsol :) telefonu aldığımda taktım. 6 aydır kullanıyorum. Ve hic bir sorun yok. Görüntüye hic etkisi yok ve parmak izi de tutmuyor. Ve çok da saglam bir ekran koruyucu :) ben wrapsol ultra aldım. Tüm koruma yapıyor. Ön ekran, arka taraf, yan taraflar, alt üst taraflar :) şiddetle tavsiye ederim. Forumda sarı erdem nickli üyenin sitesinden kapıda ödeme yaparak aldım. Dediğim gibi şimdiye kadar da sorun yasamadım :)

Sitesi de bu: Wrapsol, Bodyguardz, Elago, Yeni

peki mat mi denediniz acaba ? wrapsol ben de farkettim kaliteli oldugu soyleniyor ama mat jelatinleri var midir bunun ? varsa acaba nasil goruntuye zarar veriyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SGP Ultra Oleophobic kullanıyorum çok başarılı, Ultra Fine kullanmıştım mat ekrandı ama Oleophobic başarılı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SGP Ultra Oleophobic kullanıyorum çok başarılı, Ultra Fine kullanmıştım mat ekrandı ama Oleophobic başarılı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Peki goruntuye bi etkisi var mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki mat mi denediniz acaba ? wrapsol ben de farkettim kaliteli oldugu soyleniyor ama mat jelatinleri var midir bunun ? varsa acaba nasil goruntuye zarar veriyor mu ?

Benim kullandığım mat değil. Ama mat olan modelleri de var. Mat modeli nedir bilmem :) ama pek tavsiye etmiyorum. Benim kullandığım mat olmayan modeli çok daha süper. Görüntüyü hic bir sekilde bozmuyor. Ve gercekten çok saglam bir ekran koruyucu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 Aydır wrapsol kullanıyordum biraz kalın bir jelatin dokunmatikte herhangi bir takılma olmuyor. Eşim ütü yaparken telefonun üzerine düşürdü, ütüyü kaldırdıgında telefon ütüye yapışık bir halde yukarı kalktı. Parmakların yanmasını göze alarak telefonu çıkarttım sadece jelatin biraz yamuşmuştu ekrana hiç bir şey olmaması gerçekten şaşırttı beni. Tekrar sipariş verdim. Parmak izide yok gayet memnunum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende 4s kullanıyorum, aldığım zaman adam taktı, markası bile belli değil :) parlak taktı ve parmak izi bırakıyor fakat sildiğimde hemen gidiyor. benim tavsiyem gittigidiyor vb. sitelerden 5-10 tl ye bir jelatin almanız. işinizi fazlasıyla görecektir. ama onlar ucuz mal ben kaliteli, şekil birşey almak istiyorum diyorsanız wrapsol öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitesi de bu: Wrapsol, Bodyguardz, Elago, Yeni

İyi Günlerde Kullanın.Wrapsol ürünlerini ve Bodyguardz ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.

Bodyguardz ürünleride artık Türkiyede !!!

Bodyguardz ın mobil cihaz ürünlerinde paket içerisinden 2 adet ön 2 adet arka ve 2 adet yan filmlerden çıkmaktadır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş