Jump to content
Vamosbien

Cydia Kayboldu ve iTunes iPhone'u Algılamıyor

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Selam arkadaşlar ios 5.1.1 iPhone 4te Cydia bigboss reposunu yanlışlıkla sildim ve Cydia kayboldu, çözümleri araştırdım ancak ifile, itools ve ifunbox gibi programlar lazım olduğundan çözemedim çünkü iTunes iphone'u algılamıyor. 0xE8000012 hatası alıyorum. Bilgisayar sadece kamera olarak algılıyor. Tekrar jailbreak yapayım dedim o da lockdown hatası verdi. Restore edeyim dedim olmadı fabrika ayarlarına döneyim dedim o da olmadı tek çare servis olarak görüyorum ama yine de son kez bir şansımı deneyim dedim. Ayrıca kilit sesleri falan da çalışmıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cihazı bilgisayara bağlayın ve DFU moda alın. DFU moda almak için; ana ekran ve kilit tuşlarına aynı anda 10sn. basın. Daha sonra parmağınızı kilit tuşundan çekin fakat ana ekran tuşuna 10sn. daha basın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cihazı bilgisayara bağlayın ve DFU moda alın. DFU moda almak için; ana ekran ve kilit tuşlarına aynı anda 10sn. basın. Daha sonra parmağınızı kilit tuşundan çekin fakat ana ekran tuşuna 10sn. daha basın.

Yazılım güncelleme sunucusuna erişilemedi diyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yazılım güncelleme sunucusuna erişilemedi diyor.

İnternet bağlantınız olmalıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cihazı gördüyse hallolur.Buradan cihazınıza uygun 5.1.1 sürümünü indirin. Cihazınızı iTunes'a bağlayın. iTunes'ta cihazınızın 'Özet' penceresine gelin. Bilgisayarın sağ Shift tuşuna basılı tutarak Geri Yükle'ye tıklayın. Karşınıza çıkacak olan ekranda indirdiğiniz 5.1.1 dosyasını seçin. Tamam deyin, karşınıza çıkacak olan 5.1.1 sürümünü yüklemeyle ilgili uyarıyı onaylayın. Cihazınıza 5.1.1 yüklenecektir. (Bu işlemler yaklaşık 10dk. sürer.) Kurulum ekranında ayarlarınızı yapıp önceden aldığınız bir yedeği yükleyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cihazı gördüyse hallolur.Buradan cihazınıza uygun 5.1.1 sürümünü indirin. Cihazınızı iTunes'a bağlayın. iTunes'ta cihazınızın 'Özet' penceresine gelin. Bilgisayarın sağ Shift tuşuna basılı tutarak Geri Yükle'ye tıklayın. Karşınıza çıkacak olan ekranda indirdiğiniz 5.1.1 dosyasını seçin. Tamam deyin, karşınıza çıkacak olan 5.1.1 sürümünü yüklemeyle ilgili uyarıyı onaylayın. Cihazınıza 5.1.1 yüklenecektir. (Bu işlemler yaklaşık 10dk. sürer.) Kurulum ekranında ayarlarınızı yapıp önceden aldığınız bir yedeği yükleyebilirsiniz.

Biraz geç bi teşekkür olacak ama sağolasın hallettim dediğin gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum olmuyorsa restore edin ve yeniden jailbreak yapın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş