Jump to content
Zakynthos

Sınırsız Şarj Sağlayan iPhone Kabı

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Amerika'da 59.99 $ 'dan satılan güneş enerjisiyle sınırsız şarj sağlayan IPhone kabı

556c22e4-177c-619e.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2007 den bu yana hiç bir cıhazımı kılıf ve benzerı seylerle kullanmadım.Tıtız davranırım ve oldıukca dıkkat ederım..Zevk meselesı tabı ancak kılıf ne kadar ınce de olsa cıhazı kabalaştırıyor..Süreklı elınden oyun vs ıçın cıhazını düşürmeyenlere güzel bir aparat...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi bu şarja ihtiyac duyduğunda on numara bisey. Surekli takip dolaşmanda gerek yok. Baktin sarjin biticek, telefonda ihtiyacın var. Yada ne bilim oyun oynuyorsun tak bunu abi, oyna doyabildigine. Ondan sonra sarjin doldu cikar gitsin. Bence super bisey. Sarji kılıf var bendede, arabada surekli full olarak durur. Olurda ihtiyacım olursa diye. Surekli takılı dolaşmıyorum mesela. Buda ole bisey

Me,Myself & I

Iphone 4 5.1.1 JB

Ipad 3 5.1.1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Çok kaba. Günde 2 kere doldururum daha iyi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Deniz Baykal gibi adamsın yemin ederim. Hep muhalefet hep muhalefet :D :D

Me,Myself & I

Iphone 4 5.1.1 JB

Ipad 3 5.1.1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar ben aldim evet cok kabalasti iphone baska telefon oldu birde agirlasti ama sunu söyleyebilirim harika bir sey disarida akku sorunuma 100de 100 yardimci oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arkadaslar ben aldim evet cok kabalasti iphone baska telefon oldu birde agirlasti ama sunu söyleyebilirim harika bir sey disarida akku sorunuma 100de 100 yardimci oldu.

Nerden aldin hocam. Usa danmisin

Me,Myself & I

Iphone 4 5.1.1 JB

Ipad 3 5.1.1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu kılıflar harika. bende güneş enerjisiz olanından var. herzaman çantamda bulundururum. normal şarjlı kılıflar yeterince iş görüyor zaten ayda yılda bir kullanıyorsun güneşe gerek yok. bence bu birazda doğa tutkunları, kampçılar için ideal bir ürün bize çokta gerekli değil. normal bir şarjlı kılıf standart bir hayat sürenlerin işini fazlasıyla görür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bunun yerine Sgp kuel f60 alin daha iyi. Hem samsungu hemde iphonu mu sarj ediyorum.

Fiyat nedir linkinwarmi

Tüm Bilgisayar ve İphone İşlemleriniz İçin Benimle iletişime Geçebilirsiniz..!

Technoyardim ile gönderildi...!

 Saygilar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş