Jump to content
AttCaKSaW

iPhone 4 Almalımıyım

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Gevey'li demek sim kilitli demek. Yani Gevey denilen aparatı kullanmadığınız takdirde Türk sim kartlarını kullanamayacaksınız. Sürüm güncellemede sorun çıkacak. Sorunsuz güncelleseniz bile o sürüm için yeni Gevey almanız gerekecek. Bence yeni nesil iPhone'un çıkmasını bekleyin. Çıkınca sim kilitsiz iPhone 4S alın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben param çok az malseef iPhone 4S almam imkansız gevey sim kiltili demekse MediaMarkette iPhone 4 satıyorlar ondanda gevey yapıyorlar media markettekilerdemi kilitli iPhone şimdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sim kilidi kırmıyor. Sim kilit yine kalıyor. Sadece bulunduğu versiyonda normal hattınızı kullanabilirsiniz. Güncelleme yaparken sorun çıkar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sim kilitsiz al dostum,kafan rahat olsun...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. El Bu nasıl ya alıp bu sim kilitlimi bilmiyorunda tam kendim Factory Unlock yapsam nolur yapıyorlar ?

Adam yazmış sanırım sim iklitsiz yani açınca telfonuj 112 aramıyon filan yazmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2. El Bu nasıl ya alıp bu sim kilitlimi bilmiyorunda tam kendim Factory Unlock yapsam nolur yapıyorlar ?

Adam yazmış sanırım sim iklitsiz yani açınca telfonuj 112 aramıyon filan yazmış

bu da simkilitli dostum. alacaksan sim kilitsiz al kafan rahat olsun. simkilitli cihazları factory unlock yapan kişiler var. ama onlarda operatöre göre en az 100 tl isterler. hemde uğraşmış olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha 16 yasindasin değil mı

Kardesim karışmak gibi olmasin ama bence kendi parani kazanmadan iPhone alma (eğer harclikla alıyosan) illede alicam dersen de yurtiçi yani simkilitsiz al ki uğraşma ve sıfır al yoksa basından sorun eksik olmaz

İste o zaman 3s bile alabilirsin

Gelelim senin soruna iPhone 5 in çıkmasını bekle ve 4s al o zaman daha ucuz olur 4 tavsiye etmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş