Jump to content
Bthnmakara

Spigen Glas.t Çizilmeyen kırılmaz iphone jelatini

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Geçen gün 50 tl ye aldığım jelatin. Gerçekten çok faydalı. Fiyatı 50-75 tl arası değişiyor. Videoda olanların tamamen aynısını abartısız şekilde sunmuşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle tavsiye ederim. telefonun ömrü bitene kadar idare edeceğe benziyor. hiçbir sorun yok. parmakizi tutmuyor çizik yok kolayca yapışıyor aynen videodaki gibi ve retina ekranlar için diğer jelatinleri yapıştırınca bir görüntü bozukluğu oluyordu. bunu taktım sanki jelatin yokmuş gibi görünüyor. 3 mm kalınlığı var biraz cam gibi duruyor biraz kalın ama iphone ekranı kadar kaliteli geliyor dokununca işte herneyse tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kullanmadan yorum yapmak çok doğru olmaz. :)

Garantiye gönderdim cihazi gitti veYa yeni iphone aldin...

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cihazı zaten değiştirdiysem o jelatinin bana önemi kalmaz. :)

Garantiye gönderdiysem çıkarmayadabilirler korumayı , yazılımsalsa sorun.

Sizin dediklerinizde birisi korumayı kasıtlı çıkarıyor.Ama şu an konuştuğumuz şey korumanın kendi ömrünü tamamlaması değil mi? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O kadar dert etmeyin alt tarafı 50 tl :)

via Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hade cizilmeme olayini anladikta acaba kirilmama olayi nasil oluyor onu anlamadim? yani jelatini desen zaten kirilmaz hani cami kirilmaz halemi getiriyor ne ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ben bu urunu alayimmi diye konu actigimda bir musluman da al demedi hep elestirdiler :D olsun ben SGP ultra optics'imle mutluyum :D

Sen milletin tersinden kalktığı güne denk gelmissin :D

Bu arada internetim kotali video açamıyorum. Kullanan, alan arkadas varsa telefon üzerindeki görünüşünü fln fotograf çekip atabilir mi ? Ya da paketinin icinden çıkanları görme şansım var mı ? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu ürünü kullanıyorum. hatta aynı üründen galaxy s 3 üm için şipariş ettim. galaxy note kullanırkende kullanıyordum. ürün bildiğiniz cam. nerden biliyorum derseniz bir tanesini sökerken fazla kastırdım ve temperli cam gibi patladı. kalınlığı var ama rahatsız etmiyor. özel temizleme mendili ile silerseniz çok iyi yapışıyor. hatta bir keresinde köşeden hava yaptı ve actı jelatinler gibi ıslat yapıştır olmuyor moretr firması foto istedi ve firma değiştirdi. görüntü çok ama çok net parmak izi tutmuyor değil ama çok değil. en önemlisi ekran koruyucu hissi yok cihzın orjinal hali gibi. ve içinde 6 adet home butonu kaplaması çıkıyor. yapıştırmazsanız cam kalın olduğu için home tuşu çok altta kalıyor. tuş üstü stiker o kadar orjinal bişi ki hiç rahatsızlık vermiyor. pempe yeşil 2 beyaz 2 siyah renk var. farklılık yaratmak isteyen renk seçebilir. sorusu olan olursa pm ile ulaşabilir. ayrıca kullanın anlayacaksınız kesinlikle pahalı bir ürün değil. sonuna kadar hak ediyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tavsiye ederim su ana kadar gordugum en iyi ekrn koruycu....

Ekşi sözlük yazarı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ekran kırılmaması diye birşey yok. düştüğü zaman havalı cam gibi patlıyor. ekran koruyucu kullanamıyosun yani. tabi küçük düşmeler buna dahil değil. ekrana zarar gelmiyor. ekran koruyucu kırılıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş