Jump to content
mertkrd

Hay Day Oyun Hilesi Var Mı? Var!

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar,

Hay Day oyununun bir hilesi varmıdır çok araştırdım ama bulamadım yinede size sorayım dedi internette çok resim var bununla ilgili ama güvenemedim bu oyunun bir hilesi varsa anlatabilirmisiniz ? yoksada sizce ne zamana çıkar ?

tarihinde schlaflos tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhaba arkadaşlar,

Hay Day oyununun bir hilesi varmıdır çok araştırdım ama bulamadım yinede size sorayım dedi internette çok resim var bununla ilgili ama güvenemedim bu oyunun bir hilesi varsa anlatabilirmisiniz ? yoksada sizce ne zamana çıkar ?

Gameplayer 1.1.2 ile oyunda para hile yada experiance hilesi yapip yuksel esyalar veya lvl ler ile oyunu bitirebilirsin sitedeb aratip bulabilirsin gameplayer i

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gameplayer 1.1.2 ile oyunda para hile yada experiance hilesi yapip yuksel esyalar veya lvl ler ile oyunu bitirebilirsin sitedeb aratip bulabilirsin gameplayer i

Online oyunda çalışacağını sanmıyorum GamePlayer'ın.GamePlayer repomuzda mevcuttur bu arada. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gameplayer çalışmıyormuş.

Cihazda alınmış gibi görünüyormuş ancak almaya çalışınca hata veriyormuş. Öyle diyor çoğunluk.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cihazda alınmış gibi görünüyormuş ancak almaya çalışınca hata veriyormuş. Öyle diyor çoğunluk.

Doğru diyorsun

failed to initialize please exit and restart this app, or reboot your device hatası veriyor gameplayere girdiğim gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alinmis gibi mi gorunuyormus anlamadim birazbdaha net anlatirmisin lutfen ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hadi bir şey olup alınsa bile oyunu yenileyince server kontrolünden sonra oyunun eski haline döneceğini düşünüyorum. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hadi bir şey olup alınsa bile oyunu yenileyince server kontrolünden sonra oyunun eski haline döneceğini düşünüyorum. :)

Ben oynadigim butun oyunlarda kalici hileler yapabiliyorum :) mantik su oyun senin o parayi oyunun ici gorevlerle yada alis veris yaparak kazandigini saniyor ve onsekilde snein oyununu save ediyor sonrasi malum oyuna kaldigin gibi devam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ben oynadigim butun oyunlarda kalici hileler yapabiliyorum :)

Hay Dayda denedinmi peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cogu online oyunlarda denedim ve oldu mesela metal storm wingman

Metal Storm Wingman'i bilmiyorum.Ama iTunes sayfasından anlaşıldığı kadarıyla Hay Day gibi sadece online tabanlı değil , singleplayerıda var.Mesela yapabilirseniz Stone Age'de yapın.O zaman olursa iyi. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metal Storm Wingman'i bilmiyorum.Ama iTunes sayfasından anlaşıldığı kadarıyla Hay Day gibi sadece online tabanlı değil , singleplayerıda var.Mesela yapabilirseniz Stone Age'de yapın.O zaman olursa iyi. :)

Benim yapmam Senin bir isine yaramaz indirip kendin denemelisin :) metal storm internet olmadan oynanmayan bi oyun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya Ben Tam su gameplayern nasıl kullanılacagını anlamadım hocam anlatabilirmisiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Benim yapmam Senin bir isine yaramaz indirip kendin denemelisin :)

İlgi alanımda olmadığı için olsa da olur olmasa da benim için. :)

Ama bence Stone Age'i deneyin mesela olmaz gibi. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ya Ben Tam su gameplayern nasıl kullanılacagını anlamadım hocam anlatabilirmisiniz ?

Forumda detayli anlattim arkadasim ordakiler komple uygularsan kesin calisir ipoint arkadasimin actigi bir konu hilesiz oyun kalmasin basligi altinda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Video anlatıma baktınız mı işlem basit oyunda size gerekli olan bir degeri buluyor onu değiştiriyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş