Jump to content
hamdiali

iphone 3gs ye ios 6 yükleyeceğim ama korkuyorum

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

arkadaşlar bende udid kaydı yok ama internette udidsiz yükleme var şimdi ben ios6 beta 4 ü gösterilen yöntemle yüklersem ama çalışmadı aktivasyonda kaldım diyelim geri dönebiliyormuyum yani tekrardan 5.1.1 e dönüp backup yapma şansım varmı yoksa telefonum kilitlenir mi birde bu yöntem beta4 de de işe yararmı ios6 beta4 udidsiz ve risksiz kurabilirmiyim lütfen içimi rahatlatında bir an önce kurim şunu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dene olmazsa geri donersin sorun olmaz söyle de denersin beta1 i yukleyip beta4 e ota ile guncelleyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dene benim arkadasım yapmıştı sende yaparsın problem olursa 5.1.1 e geri donersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki son bişe 5.1.1 e dönmek için tekrardan yanı şekilde shift+güncell den. e tıklayıp mı yapıyoruz başka şekildemi geri dönülüyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya çok teşekkürler rahatsız ettim ama bir sorum daha var şimdi ben telefonumun yedeğini aldım ios 6 yı yeni bir iphone olarak kurduktan sonra aldığım yedeği geri yüklersem 5.1.1 e döner mi yani ben şunu demek istiyorum ios 6 kurduktan sonra resimlerim rehberim vs. bilgilerimi almak istiyorum onu nasıl yapacaz kusura bakmayın acemiyim biraz :S

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ya çok teşekkürler rahatsız ettim ama bir sorum daha var şimdi ben telefonumun yedeğini aldım ios 6 yı yeni bir iphone olarak kurduktan sonra aldığım yedeği geri yüklersem 5.1.1 e döner mi yani ben şunu demek istiyorum ios 6 kurduktan sonra resimlerim rehberim vs. bilgilerimi almak istiyorum onu nasıl yapacaz kusura bakmayın acemiyim biraz :S

Yok dönmez yedekten yüklerseniz sadece bilgiler gelir versiyonda değişme olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Telefonun yedek yukleyince iOS 5.1.1 olmaz ama 5.1.1 deki bilgiler uygulamalar gelir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aldığınız yedeği yukleyebilirsiniz böylece eski düzeniniz aynı kalır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok teşekkür ederim şuan restore bitmek üzere ios6 ipsw sini yükledim restore bitince yükleyecem sonrada yedek yükeleyecem sonrasında beta 3' e iphone üzerinden yüklersem sorun olur mu? şuanki beta 1 sonrasında geçişlerde tekrardan aktivasyonda kalma gibi bir durum olurmu ? asldında iphone 3gs kullandığım için tedirginim ama deneyecem :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya yükledim hata aldım yazılımınızın süresi dolduğu için daha yeni bir sürüme güncellemeniz gerekiyor diyor ve telefon açılmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım ios6 beta1'i bitirmişler dfu moda alıp 5.1.1 yuklemelisiniz sonra iOS 6 beta 4 deneyebilirsiniz

via Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya birde birşey soracam sim kilitli olanlar denemesin diyor o nedemek ben avea kullanıyorum pin kodu var pin kodu olmamasımı lazım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş