Jump to content
petro24

Iphone 3gs'te facetime olur mu?

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar 3gs cihazım 5.1.1 jailbreakli biraz araştırdım iphoneislam reposuna ulaştım.3gs'lerde facetime prosunu aktif hale getiren program 4.2.1 ve 4.3.3 versiyonlarına uyumlu yazıyor.Bunun 5.1.1 versiyonu için olanı yok mudur?teşekkürler

Azrail son noktayı koydu, virgüle devam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4.3.3 e uyumluymuş.ifile ile sistem dosyalarından versiyonu 4.3.3 yaparsak cihazda bir sorun olur mu acaba? restore için şu an elimde pc yok:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam iphone 4 için haktivatorden bahsetmiyorum o da var repoda.4.3.3 ve 4.2.1 li versiyonlara facetime yükleniyor.benim cihazda son versiyon yüklü o sebepten yükleyemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3gs te facetime olmaz tango adli program goruntulu konusma icin uygundur ..

New iPad'imdan tapatalk ile gonderildi..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam tangoyu biliyorum.yukarıda video da paylaştım 3gs'te facetime olduğunu açıkça gösteriyor..facetime görüntülü konuşmanın tangoya oranla kaliteli olduğu söyleniyor.o sebepten yüklemek istiyorum.şu an bende tango yüklü..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de diyorum ki ifile ile sistemden 5.1.1'i 4.3.3 yaparsak olmaz mı acaba? ve bu bir risk oluşturur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5.1.1 de kullanilmiyor. dediginiz is riskli olamaz diyemem sonucta telefon sisteminde bir degisiklik yapiyorsnz..

iPhone'mden tapatalk ile gonderildi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Appstoreden tango yu yukle.boylelikle 3s inin araka kamerasndan goruntulu konusabilirsn

iPhone Bir Yaşam Tarzıdır ...   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Derdimizi anlatamıyoruz galiba sorun tango mango değil sistemi ios 4 gösterip videodakini yüklesek olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maalesef olmaz hem sürümü 4.3.3 olarak değiştirseniz telefon'un doğru düzgün çalışmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ah yanımda bir pc olacaktı ki gözünün yaşına bakmazdım:D en kısa sürede deneyeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ah yanımda bir pc olacaktı ki gözünün yaşına bakmazdım:D en kısa sürede deneyeceğim

Sen sistemden degstrip istedn versiyona gec hic bisi olmaz.bnm versyon 5.0. Ken iphotoyu yuklemek icin sistemden 5.1.1 yaptm indrdm kullandm.cok istiyosan yap.ayrica yapsn da ne tat alcanki 3gs ile.Neyse

iPhone Bir Yasam Tarzidir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sen sistemden degstrip istedn versiyona gec hic bisi olmaz.bnm versyon 5.0. Ken iphotoyu yuklemek icin sistemden 5.1.1 yaptm indrdm kullandm.cok istiyosan yap.ayrica yapsn da ne tat alcanki 3gs ile.Neyse

iPhone Bir Yasam Tarzidir 

iPhoto ile Facetime aynı şey değil. iPhoto kullanıcı uygulaması, Facetime sistem uygulaması.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

neyse ios6 da facetime özelliği varMIŞ(öyle söylendi ios 6 hakkında bilgi sahibi değilim)3gs cihazlar için.onu kurunca sahip oluruz artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş