Jump to content
darknexx

USA appstore uygulama sorunu

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Geçenlerde sevdiğim bir müzik grubunun (Muse) yeni konser uygulamasını gördüm. "MUSE 360" adında konser veririrken sahnesini 360 derece görebildiğiniz bir müzik uygulaması. Ancak uygulama ücretsiz olmasına rağmen, benim hesabımın kayıtlı olduğu türkiye appstore'da mevcut değil. Sorum şu ki USA appstore'dan uygulamayı indirip kendi telefonuma atabilmemin yolu var mıdır?

Kendimce denemek için USA appstore hesabı aldım ve uygulamayı indirdim. Kendi hesabıma geri döndüğümde itunes üzerinden uygulamayı yükleyemiyordum izin vermiyordu zaten. Ben de ifunbox ile installous'a uygulamayı atıp oradan yükledim uygulamayı ancak nafile açar açmaz kapanıyordu program.

Telefonumu USA appstore hesabıyla eşleştirmek istemiyorum tabi ki de ancak bu uygulamayı çalıştırmanın başka bir yolu var mıdır?

Telefonum: iphone 4 sürüm 5.1.1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Appsync 5.0 yuklumu ?? Ayrica siz kendi indirdiginiz app i direk atmaya calisirsaniz olmaz uygulamayi cracklemek lazim...İnstallousdan ya da pp helperdan bulmayi deneyin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JB yapmaniz lazim..

İfunbox ve instalous falan dedidugine gore cihaz zaten JB lidir muhakkak..

Hasanarz diye bir yonetici.amerika hesabinda

iPhone dan gonderilmistir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cihazdan Ayarlar>Store kısmına gidin ve hesabınızdan çıkış yaparak ABD hesabına giriş yapın. Ardından uygulamayı indirin. O zaman cihazda sorunsuz çalışacaktır.

Ayrıca bilgisayarda iTunes'da:

Mağaza>Bu bilgisayarı Yetkilendir

Kısmına gidin ve ABD hesabınıza giriş yapın.

Via Tapatalk HD on The New iPad

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Appsync 5.0 yuklumu ?? Ayrica siz kendi indirdiginiz app i direk atmaya calisirsaniz olmaz uygulamayi cracklemek lazim...İnstallousdan ya da pp helperdan bulmayi deneyin

İfunbox ve instalous falan dedidugine gore cihaz zaten JB lidir muhakkak..

Hasanarz diye bir yonetici.amerika hesabinda

iPhone dan gonderilmistir..

Arkadaslar cihaz JB'li ve installous kurulu.

Yani AppSync de kurulu. Arkadas da ilk mesajda belirtmiş.

Biraz daha dikkatli olursak sevinirim:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Malesef bulamadım iki yerde de o yüzden belki çalışır bir umut diyerek indirdiğim ipayi direk attım:)

Crackleme konusunda bilgim yok ancak yapılabilecek bir sey ise yapmayı denemek isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cihazdan Ayarlar>Store kısmına gidin ve hesabınızdan çıkış yaparak ABD hesabına giriş yapın. Ardından uygulamayı indirin. O zaman cihazda sorunsuz çalışacaktır.

Ayrıca bilgisayarda iTunes'da:

Mağaza>Bu bilgisayarı Yetkilendir

Kısmına gidin ve ABD hesabınıza giriş yapın.

Peki turk hesabiyla indirdiklerine ne olcak ?? onlar acilmaz bu seferde bildigim kadariyla..

Malesef bulamadım iki yerde de o yüzden belki çalışır bir umut diyerek indirdiğim ipayi direk attım:)

Crackleme konusunda bilgim yok ancak yapılabilecek bir sey ise yapmayı denemek isterim.

efsane arkadasin dedigi gibi yapip uygulamayi indirin sonra cydia dan crackulous indirip crackleyin geri turk hesabiniza donum ve installous ile yukleyin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Peki turk hesabiyla indirdiklerine ne olcak ?? onlar acilmaz bu seferde bildigim kadariyla..

Hayır, açılır.

Suan cihazda ve bilgisayarda aynı anda 3 AppStore hesabı kullanıyorum. Herhangi bir sorun yok:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğimi yaparsanız direk çalışır. Crack'e gerek yok:)

Efsane2000:

USA hesabına alırsam teli Türkiye hesabımı kullanamam ama bildigim kadarıyla?

Usa hesabına giriş yapın ve uygulamayı indirin.

Ardından gene TR hesabına gecersiniz. Tr hesabına gecmeseniz bile oradan indirdiğiniz uygulamalar sorunsuz çalışır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayır, açılır.

Suan cihazda ve bilgisayarda aynı anda 3 AppStore hesabı kullanıyorum. Herhangi bir sorun yok:)

Hmm deniyorum o halde hemen:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dediğimi yaparsanız direk çalışır. Crack'e gerek yok:)

Usa hesabına giriş yapın ve uygulamayı indirin.

Ardından gene TR hesabına gecersiniz. Tr hesabına gecmeseniz bile oradan indirdiğiniz uygulamalar sorunsuz çalışır.

Tesekkurler dediğini yapınca sorunsuz çalıştı:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş