Jump to content
Burak Üstün

eBuddy XMS [BBM Alternatifi]

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Bugün bir arkadaşımın bahsetmesi üzerine inceledim pek kullanıcısı yok ama baya hoş bir uygulamaya benziyor.

Arayüzü vs. gerçekten çok güzel, PİN olayı var bir de zaten cezbeden de bu.

3957Ekran_Alintisi.jpg

Uygulama kullanılırsa gerçekten BBM e güzel bir alternatif olabilir. Çoğu platform için mevcut.Ve Jailbreaksiz arkadaşlar için bu sözüm Ücretsiz :)

Kullanmasanız bile en azından bir göz atmanızı tavsiye ederim arkadaşlar.

Uygulamanın Websitesi : eBuddy XMS - Do more than SMS

EK : Şöyle bir özelliği de varmış şuan keşfettim. Çevrenizdeki uygulamayı kullanan kişileri gösteriyor. :)

Türkçe Yama'ya başladım kısa sürede biter umarım. :D

1720100APPLE_IMG_0170.PNG

post-80585-13786392646172_thumb.jpg

tarihinde Burak Üstün tarafından düzenlendi
Yeni Resim Eklendi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Live Profile'ı denedim de ne bileyim içimi sıktı uygulama her taraf kapkaraydı :D Bunu kurdum hoşuma gitti paylaşayım dedim işte kullanıcı artarsa neden kullanılmasın :)

tarihinde Burak Üstün tarafından düzenlendi
İmla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen Bu program daha şık..

Programi kurdum giris yaptim. Ebuddy bot mesaj atti. Sil dedim uygulama atti. Ebuddy'e mail attim uygulamadaki sorun ile ilgili

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aynen Bu program daha şık..

Programi kurdum giris yaptim. Ebuddy bot mesaj atti. Sil dedim uygulama atti. Ebuddy'e mail attim uygulamadaki sorun ile ilgili

Aynen bende de bir atma oldu ama şuan stabil çalışıyor bir arkadaşımla denedik gayet güzel. Şuan türkçe yama üzerinde çalışıyorum boştum can sıkıntısından bir türkçe yama yapayım dedim elime yüzüme bulaştırmam umarım. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rehberimde tam olarak 283 kişi var ve bunun 194'ü WhatsApp kullanıyor, bence Amerika'yı yeniden keşfetmenin gereği yok, WhatsApp gibi bir uygulama varken, Line, Live Profil vs cidden gereksiz. WhatsApp'ın sadece iPhone, Android'lerde kullanılmasının yanında, Blackberry ve Nokia'nın bazı sürümlerinde de kullanılabilmesi, kullanıcı sayısını oldukça arttırıyor ve bu da artı avantaj... Saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LiveProfile'in arayüzü berbat, bu programı kullanan yok. Bize de Whatsapp'i kullanmak düşüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş