Jump to content
Sign in to follow this  
fatihgaucho

iTunes Eşzamanlama Sorunu

Rate this topic

Recommended Posts

Ben iphoneyi pcye bağladım satın alınanları aktardım. Daha sonra storeden birçok uygulama indirdim sonrasında eşzamanladığımda uygulamalar iphone'uma yüklenmiyor. Eşzamanla dediğimde 1/1 oluyor eşzamanlanma tamamlandı diyor fakat uygulamaları atmıyor acil yardımcı olabilirmisiniz ?

Uygulamalari iphone surukleyerek denedin mi ?

bu şekilde nasıl oluyor tam olarak anlayamadım biraz ayrıntılı bilgi verirmisiniz. ben itunes içinden store'a girerek yükledim. herşeyi denedim bi türlü olmuyor itunes'i silip yeniden yüklüyorum hatta. sizin dediğiniz nasıl oluyor ?

Örnek bilgisiyarindan itunes in store kismindan uygula yukledin sonra o yuklendikten sonra itunes in sol tarafinda yani store nin ustunde uygulamalarin oraya iner iphone u bagla sonra ordan indirdigin uygulamayi iphone a surukle o zaman yukleniyor mu ?

Örnek bilgisiyarindan itunes in store kismindan uygula yukledin sonra o yuklendikten sonra itunes in sol tarafinda yani store nin ustunde uygulamalarin oraya iner iphone u bagla sonra ordan indirdigin uygulamayi iphone a surukle o zaman yukleniyor mu ?

Hayır hocam tutup sürüklerken kırmızı yuvarlak engelleme işareti çıkıyor bi tepki olmuyor yani. bi anlamadım gitti

İtuneste sol en ustte secenekler var düzen sekmesind tikla bu bilgisayari yetkilendir de bunu yaptiktan sonra tekrar dener misiniz.

İtuneste sol en ustte secenekler var düzen sekmesind tikla bu bilgisayari yetkilendir de bunu yaptiktan sonra tekrar dener misiniz.

Mağaza sekmesindeymiş bu bölüm. yetkilendiriyorum fakat gene aynı. olmuycak sanırım birçok uygulama indirmiştim boşa gitti. Teşekkürler yardımlarınız için

İtuneste indirdigin uygulamanin herhangi birine sag tikla windows gezgininde goster de ipa yi gosterecek sana i fun box yardimi ile o dosyayi iphone yukleyebilirsin bu diger yol.instalous yukludur buyuk ihtimal i funbox acilinca instalous bolumu cikar onun icine surukle suruklediktn sonra telefondan instaloustan kurarsin en kotu ihtimal kusura bakmayin en fazla bu kadar yardimci olabildim

İtuneste indirdigin uygulamanin herhangi birine sag tikla windows gezgininde goster de ipa yi gosterecek sana i fun box yardimi ile o dosyayi iphone yukleyebilirsin bu diger yol.instalous yukludur buyuk ihtimal i funbox acilinca instalous bolumu cikar onun icine surukle suruklediktn sonra telefondan instaloustan kurarsin en kotu ihtimal kusura bakmayin en fazla bu kadar yardimci olabildim

bu yöntemle deniyeceğim yardımınız için çok teşekkür ediyorum iyi akşamlar iyi forumlar..