Jump to content
mamoka

Bir oyuna yeniden baslamak ??

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaslar bir oyunun tüm verilerini nasil sileriz yani oyunu silmicez kayitlarini silcez boylece tekrar 1.seviyeden basliyacak en bastan oyunu yeni acmis gibi nasil yapariz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iFile ile oyunun klasorunu bulup icindeki documents klasorunu silmelisin

via Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle elinizde uygulamanın yedeği(İlk indirdiğiniz hali) elinizde varsa silin ve sıfırdan kurun(Uygulama silinmesin demişsiniz ama elinizde bilgisayar ve ilk indirdiğiniz hali varsa bu yöntem iş görür) bu kadar basit. Ama eğer yoksa "Documents" klasörünü sildiğinizde sıfırlanması gerek. Bazı oyunlarda işe yaramıyor diye birşey yok en azından ben öyle biliyorum. Hepsinde yarar(Bilgim dahilinde ve denediklerim dahilinde söylüyorum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sil oyunu yeniden kur ve 1 ci seviyeden basliyacaksin ki karsina gelcek eski yaptik. Seyler hayir diyerek gine 1 lwldan devam ede bilirsin cogu oyunda boyle ben oyle gordugumu yaziyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tm arkadaslar ben hepsinde bahsediyorum cogunda deil

Yani bellimi olur oynadigim oyun senin cogunda cikmaya bilir

Lambda etti ikidir ters cevap yaziyorsun olmuyor dediysem sallamiyorumdur hepsinde olmuyor oyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tm arkadaslar ben hepsinde bahsediyorum cogunda deil

Yani bellimi olur oynadigim oyun senin cogunda cikmaya bilir

Lambda etti ikidir ters cevap yaziyorsun olmuyor dediysem sallamiyorumdur hepsinde olmuyor oyle

Ben ters birşey söylemedim. Zaten bundan sonra da söylemeyeceğim. Yapmadığım birşey için benide tehdit edemezsin. Bundan sonra da zaten bilen biliyor senin gibi yapanları direk şikayet edicem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lambda arkadasımız bazen asabi olabiliyor bu onun doğasında var. Ama ben burada öyle bir tavrını göremedim. Yüklenmeyin bu kadar :D yardim etmeye calismis o kadar arkadasimiz. lambda kardesim senin de adın çıkmış 9a inmiyor 8e :P neyse herkese selamlar olsun iyi forumlar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lambda'nın herhangi bir yanlışını görmedim.Lütfen olayı büyütmeyin.Bazen oyunlar oyunun ilerleme dosyasını iCloud'dan çekebiliyor.Ayrıca oyunun adını verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oyunu iPhone'dan sil tekrar kur sıfırdan başlar. Bu kadar basit yani :)

Clash of clans oyununda kaldigin yerden devam ediyor silsede hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş