Jump to content
Sign in to follow this  
HaN

(iOS4 uyumlu) vWallpaper ile Animasyonlu HD Wallpaper

Rate this topic

Recommended Posts

Cydia ya

http://i.danstaface.net/deb sourcesini ekleyip search bölümünden vWallpaper' ı aratıp yüklüyoruz

31502249012337501444.png

uygulamaya girip enable video kısmını "on" yapıyoruz

65370489488835847001.png

Sonra "select video" bölümüne girip istediğimiz wallpaper'ı yükleyip, keyfimize bakıyoruz :)

http://www.youtube.com/watch?v=WsDvTzxdnr4&feature=player_embedded#at=228

Burdan 96 Adet videosunu indirebilirsiniz

Videos - Wuala

Arkadaşlar video işini halettim,kullanmak isteyenlere 52 adet videonun oldugu konu>>http://www.iphoneyardim.net/tema_deposu/1719-video_wallpaperlar_vwallpaper.html
Edited by reinamartini

Feridun un, bu programla uyumlu birçok videosunun bulunduğu konu vardı... İstediğiniz videoyu belirtilen klasöre koyup kullanabiliyorsunuz. Teşekkürler, dostum... iOS 4 te çalışması çok iyi... Daha hızlı çalışacaktır...

Saygılar...

Daha cok uyumlu video yu nereden bulabiliriz?

İyi geceler

Daha cok uyumlu video yu nereden bulabiliriz?

İyi geceler

download mor videos bölümünden bakabilirsin

O bolume baktim dostum feridun arkadasimin videolari varmis onu merak ettim.

Bu şarjı sömürmüyormu?

Kullanan arkadaslar bilgi verebilirmi

1.1.4 ten beri kullanıyordum... Şarj konusunda en ufak bir sıkıntım olmadı ancak teorik olarak sorun yaşanması normaldir. Ayrıca bu sorunu tecrübe eden arkadaşlarımız da mevcut ancak bana sorarsanız, rahatlıkla kullanabilirsiniz...

O bolume baktim dostum feridun arkadasimin videolari varmis onu merak ettim.

Feridun arkadaşımızın eklediği videoların bulunduğu konu, videoların linklerindeki sorun yüzünden silinmiş, dostum... Az önce kontrol ettim... Kendisi bu konuyu görmesi durumunda yenileyebilir.

Saygılar...

İki arkadasın 3gs telefonlarına yüklemiştim. 1 gün arayla iki telefonda sapıtıp kullanılmaz hale geldi. Tuş kilidini acar acmaz telefonun dokunmatigi işlemez oluyor ve uykuya geçtiğinde hiç bir tuş ile ekran açılmıyordu.

Eğer böyle durumla karşılasan olursa restore etmeye gerek kalmadan telefonu pc ye bağlasın ve library/mobilesubstrate/dynamiclibraries klasorunde zRingtone gibi bir dosya var. Onu silip reset atsın. Telefon düzeliyor. Sonra da cydia dan uygulamayı kaldırabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İki arkadasın 3gs telefonlarına yüklemiştim. 1 gün arayla iki telefonda sapıtıp kullanılmaz hale geldi. Tuş kilidini acar acmaz telefonun dokunmatigi işlemez oluyor ve uykuya geçtiğinde hiç bir tuş ile ekran açılmıyordu.

Eğer böyle durumla karşılasan olursa restore etmeye gerek kalmadan telefonu pc ye bağlasın ve library/mobilesubstrate/dynamiclibraries klasorunde zRingtone gibi bir dosya var. Onu silip reset atsın. Telefon düzeliyor. Sonra da cydia dan uygulamayı kaldırabilir.

hocam naptın :) silelim ozaman telefon kafayı yemeden :)

Demek telefondan telefona değişiyor... Abartısız ve kesintisiz 1.5 yıldan fazla kullandım... Eğer telefonumdaki sorunu halledebilirsem tekrar kullanacağım...

Saygılar...

Tesekkur ederim dostumm.ben yeni yukledim sadece birkac wallpaper denerken kilitlenme oldu onun disinda sorun yasamadim.3Gs 4.0 iyi gecelerr

Şuan fark ettim ipod acikken uygulama çalismiyor

hocam naptın :) silelim ozaman telefon kafayı yemeden :)

Kullanın tabi de olur da sorunu yasarsanız çözüm olsun diye şeettim :)

Demek telefondan telefona değişiyor... Abartısız ve kesintisiz 1.5 yıldan fazla kullandım... Eğer telefonumdaki sorunu halledebilirsem tekrar kullanacağım...

Saygılar...

Bende kullanmıştım bir ara ama belki bu sürümü hatalidir, ya da başka bir uygulamayla cakisiyordur. Bilemiyorum.

bence şarjın ötesinde 2g ve 3g' leri çok kasar

Sanırım proğramda uyumsuzluk var

Tavsiyede etmem gerçi =)

arkadaşlar konuyu yeniliycem evet hala videolar pcde duruyor,ama ne zaman inanın bilmiyorum,52 video ve oldukca uzun bir konu o yuzden :=)

en kısa sürede halledecegim,HaN arkadaşımızada teşekkürlerimizi sunuyoruz.

arkadaslar ipod touch 2g var bende ancak calıstıramadım..herhangi bir video sectigimde sadece siyah arka plan cıkmakta yardımcı olabilri misiniz...tesekkurler..

arkadaşlar bu olay ekran kilitliyken gelmezmi menüde sorun yok çok güzel ne yapabilirim

arkadaşlar bu olay ekran kilitliyken gelmezmi menüde sorun yok çok güzel ne yapabilirim

Hayir dostum,sadece ekran acikken calisir,yoksa pilin anasini aglatir.

arkadaşlar ben ipohone 4-32 kullanıyorum programı kurdum 15 dk kullandım herhangi bir sorun yaşamadım ama sizler için kesinbirsey diyemem emegi gecen herkeze cok teşekür