Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
ahmethan

Uygulama İçi Özellikleri Bedava Satın Alma [ MacOSX ]

Rate this topic

Recommended Posts

iPhone dan da hatırladığımız iAPCracker ve iAPFree 'nin "Uygulama İçi Özellikleri Bedava Satın Alma" olayını Mac OS X de de yapmamız artık mümkün. Bunun yapmamız gereken 4 adım gibi ufak bir işlem var. Nasıl olduğunu hemen açıklıyorum.

• Bu işlem Lion 10.7.x ve Mountain Lion 10.8.x de işe yarıyor.
  • 1. Öncelikle  --> Sistem Tercihleri --> Güvenlik ve Gizlilik --> Herhangi Bir Yer ' i seçiyoruz.

Screen+Shot+2012-07-25+at+7.46.34+PM.png

• [*=left]2. Olarak aşağıda verdiğim likteki dosyaları indirin ve sonundaki "cer" uzantısını silerek "cacert.pem" ve "itcert.pem" isimlerini verin.

Screen+Shot+2012-07-21+at+12.40.13+AM.png

• [*=left]Bu iki dosyaya çift tıklayın. Aşağıdaki gibi bir görüntü gelecektir.

Screen+Shot+2012-07-21+at+12.44.06+AM.png

• [*=left]3. adımda
Grim Receiper i indirin. Ve kurulumunu yapın.

• [*=left]4. adımda aşağıdaki resimdeki gibi Ağ tercihlerini açtığımızda DNS Sunucular bölümüne bu IP adresini giriyoruz. 91.224.160.136 ve uygula diyoruz.

Screen+Shot+2012-07-21+at+12.45.42+AM.png

Screen+Shot+2012-07-21+at+12.45.56+AM.png

• [*=left]Bütün işlemleri yaptıktan sonra Grim Receiper uygulamasını çalıştırıyoruz. Just let me to smth 'atıkladıktan sonra boş bölüme hangi uygulamada bedava içerik satın almak istiyorsak yüklediğimiz programları Uygulamalar bölümünden ikonu tutarak bu pencereye sürüklüyoruz. Uygulama açıldıktan sonra bedava içerik satın alabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra DNS adresini siliniz. Bu işlemi başka bir zaman yapacağınız zaman DNS adreslerinden birini tekrar girin.

YUKARIDAKİ ADIMLARI YAPAMAYANLAR AŞAĞIDAKİ VİDEODA NASIL YAPILDIĞI ANLATILIYOR. HEPİNİZE BOL ŞANS. BU ARADA "BEĞEN" BUTONUNA BASMAYI DA İHMAL ETMEYİN

:)

>http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EYTI0Of0wdo

Edited by ahmethan
  • Like 6

Deneyelim deneyelim de uygulama ici ne alacaz bulamadım :D

iPhone'dan gönderildi....

• Like 1

Orası da sana kalmış :)

ʞןɐʇɐdɐʇ ƃuısn ǝuoɥdı ʎɯ ɯoɹɟ ʇuǝs

Deneyelim bakalim.

Tesekkurler emekleriniz icin

iPhone dan gonderilmistir..

Eline sağlık Ahmetciğim fakat görebildiğim kadarıyla crackli olan uygulamalar (daha doğrusu crackli fakat MAC Appstore'da yüklü gözükmeyen uygulamalar) için işe yaramıyor, MAC Appstore'da bedava veya oradan satın alınan uygulamalar için inapp özellikleri full kullanabilmede işe yarıyor sadece. Acaba gözden kaçırdığım başka bir nokta mı var bu konuda?

Edited by engineer79

Hiç uygulama içi satın alınacak crack li de olsa bir programa daha denk gelemedim :) Yakında anlarız nasıl olduğunu.

uygulama alımı içine denk gelmeniz için uygulamalardan freee olup yüksek cirolu programları seçerseniz mühtemelen uygulama içi alımı vardır demektir

app store de dil öğrenme merkezi adlı uygulama var mesela..

3.99 dolarlık dil seçeneklerini alıp almadığını denemek lazım

o uygulamada işe yarıyorsa ben de indireyim. internetim kısıtlı olduğundan indirmedim 1gb

G5 entertainment'in oyunları var free sürümleri full yapılabilir çalışıyorsa eğer.

Sent from my iPhone using Tapatalk

o uygulamada işe yarıyorsa ben de indireyim. internetim kısıtlı olduğundan indirmedim 1gb

Ben bugün denedim, işe yarıyor.

Üstad sağol söylemeye cesaret edememiştim, Konunun sabitlenmesi iyi oldu :)

Üstad sağol söylemeye cesaret edememiştim, Konunun sabitlenmesi iyi oldu :)

Rica ederim. Tekrardan bilgi vereyim; sadece MAC Appstore'da yüklü olarak gözüken uygulamalarda ise yarıyor ki bu bile yeter.

Tapatalk kullanılarak iPhone'umdan gönderildi.

Acaba bir konu daha açsak da hangi uygulamalar/oyunlar da işe yarıyor bir liste yapsak. Forum üyelerinin de ilgisini çekebilir. Ne dersiniz ?

Konu çok iyi olmuş, eline sağlık Ahmet. Bahsettiğin liste, bu konunun ilk mesajına da eklenebilir aslında.

Aynen öyle yapalım. Kullanıcılar hangi uygulama/oyun da işe yaradığını bu konuda yazarlarsa bende konuyu sürekli düzenlerim.

ʞןɐʇɐdɐʇ ƃuısn ǝuoɥdı ʎɯ ɯoɹɟ ʇuǝs

Sadece ben bu ise merak salmisim herhalde :)

iPhone dan gonderilmistir..

Meraklıları varda belli etmiyorlar :) Şaka bir yana mesela ben Uygulama içi bedava alacak uygulama göremiyorum :)

bir uygulama vardı ismini tam hatırlayamıyorum.

sınırsız istediğin mail adresinden istediğin başka bir mail adresine mail gönderme programı.

para olarak değeri de 899 dolar civarındaydı.

uygulama içi alım çalışsa harika olacaktı ama malesef :(

olay bududur oyunlarda gam yada pro kullanıcı akla ne gelirse :) iphone kullanıcıları özelliklede jailbreak varsa ki ben bu sayede coook samsung kullanıcısını ezdim.

eyvallah dostum çok cici paylaşım olmuş :)

• Like 1

Hayırlı geceler

Mavericks üzerinde işe yarıyormu acaba, bilgisi olan varmı?

Şu anda Mavericks üzerinde işe yaramıyor. Ama bu yönde çalışmaların sürdüğü belirtilmiş.

Şu anda Mavericks üzerinde işe yaramıyor. Ama bu yönde çalışmaların sürdüğü belirtilmiş

örn. Dual boot makineniz varsa  ML yüklü bir makineden appleID ile alınan bir ürün Mavericks'de de satın alınanlara geleceği için sıkıntı olmaması lazım.