Jump to content
Sign in to follow this  
iPhone16

iPhoneYardım - Ücretsiz aktivasyon ve micro SIM çevirme hizmetleri

Rate this topic

Recommended Posts

Evet arkadaşlar, iPhoneYardım.net olarak sizlere en iyi ve en doğru hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Bugün elime ulaşan SIM den microSIM kesme aparatı ile SIM kartını microSIM e çevirmek durumunda kalan ve geçen hafta aldığım universal aktivasyon kartı ile aktivasyon ekranında kalan ve aktivasyn ihtiyacı duyan üyelerimize bu hizmetleri ücretsiz sunacağız.

Aktivasyon kartını daha önceden görmüştük... Bu yüzden detaylı bir tanıtıma girmeyeceğim ancak elime ulaşan microSIM kesici ürünü tanıtmak isterim.

Elimde AT&T ye ait, orjinal microSIM de bulunmaktadır. Bu kart ile hacktivationpatch yamasına gerek kalmadan telefonlarınızı aktive edebiliriz.

Ürünün kutusu şu şekilde gelmekte...

img0002sv.jpg

Aparatın kendisi...

img0003vc.jpg

Hemen alt kısımda kesme alanını görüyorsunuz...

img0004ga.jpg

Ürün ile beraber gelen adaptörler... Kesimi doğru yapıp yapmadığınızı kontrol edebiliyorsunuz...

img0005wo.jpg

img0006gv.jpg

Ürünü, kesim için denedim ve bir tanıtım videosu çektim. Düzenleme için tokyophone yöneticimize teşekkür ederim.

İstanbul anadolu yakasındaki arkadaşlarımız, bu linkten yardım alabilirler.

--- > http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/6912-micro_sim_kesme_iphone_yardim_farkiyla_ucretsiz.html

Evrensel aktivasyon kartı ile aktivasyon ekranında kilitli kalan telefonlarını açmak isteyen ve SIM kartlarını microSIM e çevirme ihtiyacı duyan üyelerimize, bu hizmeti ücretsiz olarak veriyoruz... Bu hizmetlere ihtiyacı olan üyelerimiz PM ile bana ulaşabilir ve ücretsiz olarak faydalanabilir. Hizmetin verileceği yer İstanbul avrupa yakasıdır. Detaylar için PM de görüşebiliriz.

iPhoneYardım.net in katkılarıyla...

Arkadaslar aktivasyon sim kart ve sim kesme makinasi bendede var b.pasa dayim gelen olursa her zaman yardimci olurum

Saygılar...

Edited by iPhone16

Çok faydalı bir paylaşım.Teşekkürler iPhone16

Herzaman ki gibi harikasınız, Ellerinize kollarınıza sağlık.

ellerine saglik abi :) Allah hayrini kabul etsin :P

Çok faydalı bir paylaşım.Teşekkürler iPhone16

Ne demek abi... :) Sen şu fotoğrafları iftardan sonra gerçekleştir, yeter :P

Herzaman ki gibi harikasınız, Ellerinize kollarınıza sağlık.

ellerine saglik abi :) Allah hayrini kabul etsin :P

Rica ederim, arkadaşlar... Amin, suatcım:D, sevaba girelim...

Videomuz tokyophone yöneticimiz tarafından eklenmiştir. Hatalarımız için kusura bakmayın, şimdiden özür dileriz...

Saygılar...

Rica ederiz, arkadaşlar...

Saygılar...

Rica ederiz, dostum... Güzel düşüncelerinize layık olmaya çalışıyoruz...

Saygılar...

İste iPhoneYardim.net farkı :)

Teşekkürler abi bir çok arkadasımızın isine yarayacaktir Allah hayırını kabul etsin :)

hocam cok tesekkur ederım tekrardan allah razı olsun, imdadıma yetiştin... ;)

saygılar,

Cümlemizden mehmetcim... :) Cİhazda sorun yok, inşallah...

İste iPhoneYardim.net farkı :)

Teşekkürler abi bir çok arkadasımızın isine yarayacaktir Allah hayırını kabul etsin :)

Amin, muratcım... Sağolasın...

Saygılar...

slm.ustalar az once google arastiriken sim karti nasil micro sime donusturuldugunu buldum.15 gundurde ben micro sim bekliyordum halen gelmedi ve kendi sim kartimi denilinen sekilde kesip yaptim.gözden cikartmistim zaten ve sonuc.cok sukur oldu..simdi bende o dosya var belki yardim etmek amaci ile sizlerle paylasmak istiyorum micro-SIM-Schablone - Download - CHIP Online arkasalar bu dowload sayfasi birde video sunu sunacagim.kusura bakmayin ama almanca anlatiyor.Micro-SIM im Eigenbau - Video - CHIP Online indirdiginiz dosyayi yazicidan cikartiyorsunuz ve birebir boyutu var.sorumluluk bana ait degildir herkes rizikoyu kendisine alsin.ben yaptim oldu.umarim isinize yarar...

slm.ustalar az once google arastiriken sim karti nasil micro sime donusturuldugunu buldum.15 gundurde ben micro sim bekliyordum halen gelmedi ve kendi sim kartimi denilinen sekilde kesip yaptim.gözden cikartmistim zaten ve sonuc.cok sukur oldu..simdi bende o dosya var belki yardim etmek amaci ile sizlerle paylasmak istiyorum micro-SIM-Schablone - Download - CHIP Online arkasalar bu dowload sayfasi birde video sunu sunacagim.kusura bakmayin ama almanca anlatiyor.Micro-SIM im Eigenbau - Video - CHIP Online indirdiginiz dosyayi yazicidan cikartiyorsunuz ve birebir boyutu var.sorumluluk bana ait degildir herkes rizikoyu kendisine alsin.ben yaptim oldu.umarim isinize yarar...

teşekkürler dostum ama internette bu ve benzeri binlerce döküman zaten var,önemli olan tek hamlede tam yerinden kesmek,o yüzden bizde bu hizmeti sunuyoruz,şayet elle kesmede sorun yaşanabiliyor.

sende haklisin ustam.zaten yapmis oldugunuz yardimlar sunumlar gercekten takdir edililir.ona sozum yok yanlizca ben sadece herkes ayni mevkide bulunmuyor o nedenle sundum.ben kendim kestim suan kullaniyorum...yinede sagolun

sende haklisin ustam.zaten yapmis oldugunuz yardimlar sunumlar gercekten takdir edililir.ona sozum yok yanlizca ben sadece herkes ayni mevkide bulunmuyor o nedenle sundum.ben kendim kestim suan kullaniyorum...yinede sagolun

Asıl sizler sagolun, umarız mesajınızda birilerine yardımcı olur.

Bu siteye bayılıyorum yaa böyle harika hizmetler ve İPhone konusunda herşeyi ilk burada buluyorum iyiki varsınız arkadaşlar sizler olmasanız ne yapardık hiç bilemiyorum doğrusu

Bu siteye bayılıyorum yaa böyle harika hizmetler ve İPhone konusunda herşeyi ilk burada buluyorum iyiki varsınız arkadaşlar sizler olmasanız ne yapardık hiç bilemiyorum doğrusu

+:cool:

Arkadaşlar üniversal sim kart alacaktım satan arkadaşlar varmı?

Forumda 30 TL ye satan arkadaşlarımız mevcut... Alıyorum-Satıyorum kısmında...

+:cool:

Teveccühünüz arkadaşlar... :)

Saygılar...

merhaba ,

arife günü abd den iphone 4 geliyor.Gelen telefon sözleşmeli değil ve factory unlock.Simkartı micro yapmaktan başka neler yapmam gerekiyor.Yardımcı olabilirmisiniz lünfen

Öncelikle kayıt yaptırmalısınız.Ardından kartınızı takıp iTunes ile aktive edip kullanabilirsiniz.

merhaba ,

arife günü abd den iphone 4 geliyor.Gelen telefon sözleşmeli değil ve factory unlock.Simkartı micro yapmaktan başka neler yapmam gerekiyor.Yardımcı olabilirmisiniz lünfen

pasaport kayıdı değil mi ? birde itunes a bağlayıp nasıl aktive edildiği hakkında bilgi verebilirmisiniz

Evet pasaport kydından bahsediyorum.Mutlaka yaptırmalısınız yoksa 1 hafta içinde hat operator tarafından kapatılır.

Aktive cok basit.iTunes'i acıyorsunuz kartınız telefona takılı halde usb'den bağlıyorsunuz.Bir süre sonra iTunes telefonu aktifleştirecek.Başka bir işlemi yok.

pasaport kayıdı değil mi ? birde itunes a bağlayıp nasıl aktive edildiği hakkında bilgi verebilirmisiniz

Rica ederim.

teşekkür ederim