Jump to content
disclosure

iPhone TV'de Son Nokta

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Hocam çalışsa ne olacak sanki şimdi denedim bütün kanalların linki ölmüş ve her geçen gün ölüyor bu yüzden neredeyse hiçbiri açılmıyor.

iPhone 4S yaşasın iOS 5 !

bu linkler neden değişir anlamadım arkadaş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben yaptığım işi dört dörtlük yapmayı seviyorum. Programı defalarca güncelledim. Neredeyse tüm ulusal, yerel yerli kanalları ekledim. Tek bir program üzerinden Türkiye'deki tüm kanallara erişim sağlayabiliyorduk. Ancak bu kanallar sık sık link değiştiriyorlar ve bunu takip etmek başlı başına bir iş. Hiçbir arkadaşımdan da yardim gelmeyince uygulama askıda kaldı ve güncellenmedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bütün kanalların link ölmüş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mavi, 4 saat önce yazdı:

Bütün kanalların link ölmüş

Bir üstteki mesajı okursanız sebebini anlardınız.  3 yıl boyunca güncel tutuldu linkler, ama bir çok link sürekli değiştiği için buna yetişemediler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zamanında sırf şu program yüzünden Jailbreak'e karşı olmalarına rağmen Jailbreak yapan adamlar tanıyorum:) 1 sene falan kullandım bunu zamanında, hey gidi...:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!