Jump to content
shimendifer

Yere Düşen iPad ile İlgili Sizinde Başınıza Gelebilir

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Selamlar. Arkadaşlar bu sabah uyku sersemi Ipadimi alayım derken yere düşürdüm yaklaşık 60 cm den ekran yukarı bakar şekilde şap diye yere betona düştü. Üzerinde ince bir kılıf vardı cizik vs yok. Ama elime aldığımda ekran simsiyahtı ve düzelmiyordu. Power tusuna basınca ekran iyice kararıyor tekrar basınca arka lid ışıgı yanıp hafif kırık sihay oluyor ama kesinlikle açılmıyordu. Ne yaptım ne ettimse cihaz kendine gelmedi. Ve Itunes da cihazı görmüyordu. Sonra biraz nette benzer sorunları arayınca tokatlama yöntemini gördüm. Cihazı Powe ve home basılı tutarak kapadım. Sonra aldım elime arka tarafına sertçe 3-5 osmanlıyı yapıştırdım. Tekrar power tusuna bastım ve inanılmaz ama cihaz da elma logosu göründü ve cihaz sorunsuz açıldı. Sonra bir dolu şeyi test ettim ama çalışmasında yada başka bir şeyde eskisinden farklı bir durum yoktu. Cihaz tamamıyle normal çalışıyordu. Başınıza gelirse ekran düşme sonrası siyah - kırmızı yada parazitli olursa bu yöntemle düzeliyor. Bizzat test ettim onayladım. Boşuna servise verip onların atacağı 2 -3 tokat için para ödemeyin.

Doha önce yazıldımı bilmiyorum forumda bulamadım ama aklınızın bir köşesinde bulunsun önce bunu bir deneyin bir şey kaybetmezsiniz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O cihaz yeniden bozulabilir. Belki de tokat içeride çıkmış bir seyi yerine oturtmuştur bilemem ama. Düzeldiğine sevindim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zor çalışan home tuşunun üzerine sert parmak darbeleriyle vurarak düzelmesi gibi bir şey buda sanırım. Apple ürünleri laftan anlamıyor, eşek sudan gelinceye kadar döveceksin. En iyi verim böyle alınıyor. Heheh:)

TapaTalk™

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaş ya 10 numara insansın çok çok teşekkürler :)) Aynı bahsettiğin şekilde ben de deviriverdim elimden, ne yapıp ne ettiysem açılmadı. Şimdi "servisidir tamircidir dünya para tutar peh" diye kara kara düşünürken bir bakınayım dedim nete ve senin yorumu gördüm kardeşim. Dediğin herşeyi yaptım, şükür oldu :) şimdi bu yorumu da düzelen ipadden yazıyorum :) şu yorumu yazayım teşekkür edeyim diye de üşenmedim üye oldum hemen siteye, çok sağolasın..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla güvenemiyorum kardeş ilerleyen dakikalarda b*k da çıkabilir :D :D :D :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yararlı bilgi olmuş ama tekrar aynı arızayı verebilme olasılığı var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilginç olmuş, eskiden siyah beyaz tv lere tokat atıyorduk,şimdi ipadlere :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!