Jump to content
Sign in to follow this  
Bherky

İpad bölümü hakkinda

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar sizcede ipad bolumu fazla sakin degil mi? Bence admin arkadaslarin bu konuya el atmalari gerekiyor. Onlar sayesinde bir aşama kaydedileceğine eminim..

Arkadaslar sizcede ipad bolumu fazla sakin degil mi? Bence admin arkadaslarin bu konuya el atmalari gerekiyor. Onlar sayesinde bir aşama kaydedileceğine eminim..

Katılıyorum.

konuyla ilgili önerileriniz nedir?

konuyla ilgili önerileriniz nedir?

Daha çok apps paylaşımı veya tweakler paylaşılabilir.

Daha çok apps paylaşımı veya tweakler paylaşılabilir.

sadece ipad tweaklerini sorarsanız ancak 3-5 tane dir iphone ile uyumlu olan bir çok tweakleri isteyen ipade yükleyebilir , uygulamalara gelince herkesin farklı bir tarzı ve farklı sevdiği uygulamalar var isteyen istediğini paylaşıyor zaten , bunun içn extra bir şey yapmaya gerek yok diye düşünüyorum

sadece ipad tweaklerini sorarsanız ancak 3-5 tane dir iphone ile uyumlu olan bir çok tweakleri isteyen ipade yükleyebilir , uygulamalara gelince herkesin farklı bir tarzı ve farklı sevdiği uygulamalar var isteyen istediğini paylaşıyor zaten , bunun içn extra bir şey yapmaya gerek yok diye düşünüyorum

iPhone bölümündeki kadar aktif olmamasından muzdaribiz kisacasi :)

iPhone bölümündeki kadar aktif olmamasından muzdaribiz kisacasi :)

İphone kadar İpad kullanıcısı olmamasından olabilirmi acaba

Tabiki okadar ipad kullanicisi yoktur fakat olanlarin sucu nedir ? Biraz hareketlense baska sayfalardan ipad icin gelenlerde mutlaka olur. Arz talebe gelince sitenin ilk acildigi zamanlar, diger sitede olan bi tartisma yuzunden kuruldugunu o sebeple acildigini hatirliyorum ve iphone bolumude ilk zamanlarda cok talep goren biyer degildi.Ama zaman gectikce Turkiyenin en iyi İpHone kullanicilarinin forumlarindan biri haline geldi..İpad neden zamanla olmasnki..Tabiki haddimi astiysam ozur dilerim en dogru karari adminler verecektir.Ben hem iphone hem ipad kullanicisiyim. İphonedaki destegi sadece ipadde gormek istedim okadar..

tabiki okadar ipad kullanicisi yoktur fakat olanlarin sucu nedir ? Biraz hareketlense baska sayfalardan ipad icin gelenlerde mutlaka olur. Arz talebe gelince sitenin ilk acildigi zamanlar, diger sitede olan bi tartisma yuzunden kuruldugunu o sebeple acildigini hatirliyorum ve iphone bolumude ilk zamanlarda cok talep goren biyer degildi.ama zaman gectikce turkiyenin en iyi İphone kullanicilarinin forumlarindan biri haline geldi..İpad neden zamanla olmasnki..tabiki haddimi astiysam ozur dilerim en dogru karari adminler verecektir.ben hem iphone hem ipad kullanicisiyim. İphonedaki destegi sadece ipadde gormek istedim okadar..

+1

tapatapatalk

Çoğu uygulama hem iPhone hem de iPad destekli. Aynı konunun iki tarafa da açılması gerek bu durumda. İPad e özel uygulamaları da iPad kullanıcıları kendisi deneyip tanıtsa daha iyi olur. Her şeyi yönetimden beklemek yanlış. iPad kullanan yöneticiler her zaman konu açmaya müsait olmayabilir.

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sadece bir gorus bizimkisi yapip yapmamak yonetici arkadaslarimizin bilecegi is..Yada yoneticiler konu tanitiminda, appstoreda nasil uygulamalarin ikisinide destekledigini gosteren bir symbol ekliyorlarsa yoneticilerde bu tarz birsey yapabilirler bence.