Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
.maestro.

Super Online Hakkında Görüşleriniz

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar bizim sitenin altına fiber altyapı döşemişler superonline 20 mps sınırsız 39 tl kullanan arkadaşlar fatura sabit geliyor mu ? hız gerçekten denildiği gibi mi ? TTnet ile kıyaslarsanız hangisini seçersiniz ?

Saygılarımla...

Biz 49 tl ye almıştık canım sıkıldı şimdi :) Şunu söyleyim TTNet'ten daha sağlam. TTNetten dolayı tüm Türkiye'nin neti kesikken siz rahatça son hız sitelerde dolaşıyorsunuz. Hızım akk'ya takılmadığım sürece gerçekten 20mbits'i karşılıyor. Bu arada alacağınız netin akk'sı nedir 25gb mı??

Arkadaşlar bizim sitenin altına fiber altyapı döşemişler superonline 20 mps sınırsız 39 tl kullanan arkadaşlar fatura sabit geliyor mu ? hız gerçekten denildiği gibi mi ? TTnet ile kıyaslarsanız hangisini seçersiniz ?

Saygılarımla...

Herhalde hocam şimdi yeni bir teklif yapıyoruz dediler sınırsız internet kurulum modem falan filan 29 tl ilk başta pek inandirici gelmedi çünkü turkcell o fiyata vınn vermiyor ama adam 29 liradan fazla ödemiyceksiniz bazı vergiler hariç falan dedi internette okudum adamlar geçmiş 100 lira faturası gelen var sizin faturaniz nasil 49 lirayi aşıyor mu ?

Tarifem o değil ne kadar gelir onu bilmem ama hız olarak ttnete her türlü çakar ben memnunum

+1

Bizde 49 tl +24 aya bölünmüş aktivasyon takisidiyle her zaman 50,2 tl geliyor. 25 gb akk sınırına rağmen 150 gb download yapmıştım onda bile hiç şaşma olmadı. ama fiyat sabitliği garantisi vardı bizde.

Herhalde hocam şimdi yeni bir teklif yapıyoruz dediler sınırsız internet kurulum modem falan filan 29 tl ilk başta pek inandirici gelmedi çünkü turkcell o fiyata vınn vermiyor ama adam 29 liradan fazla ödemiyceksiniz bazı vergiler hariç falan dedi internette okudum adamlar geçmiş 100 lira faturası gelen var sizin faturaniz nasil 49 lirayi aşıyor mu ?

Bizde 49 tl +24 aya bölünmüş aktivasyon takisidiyle her zaman 50,2 tl geliyor. 25 gb akk sınırına rağmen 150 gb download yapmıştım onda bile hiç şaşma olmadı. ama fiyat sabitliği garantisi vardı bizde.

O zaman bende sizin tarifeden yapayım 29 tllik sınırsız alı 100 ödyceğime fiyat garantisi olan paketi alırım.Size de teşekkür ederim ilginiz için.

Rica ederim. :)

O zaman bende sizin tarifeden yapayım 29 tllik sınırsız alı 100 ödyceğime fiyat garantisi olan paketi alırım.Size de teşekkür ederim ilginiz için.

Ben TTNET'le 23Mbps alıyorum. 90GB kota, 65TL. :)

Sayet online oyun oynayan varsa superonline ilk tercih olmalidir. Ornegin dota 2 de titinet ile ping 50 nin asagisina dusmezken superonline ile 20-25 ustune cikmiyor. Bu da en azindan %55 -60 arasinda tepkime suresini azaltiyor. 10 numero 5 yildiz superonline'a...

Superonline in 100mps 99 liraya vardı sizce internet o hıza çıkabilir mi? (bizim siteye fiber altyapı kurduklarindan hizin o değere çıkabilecegini söylediler?)

Superonline in 100mps 99 liraya vardı sizce internet o hıza çıkabilir mi? (bizim siteye fiber altyapı kurduklarindan hizin o değere çıkabilecegini söylediler?)

Fiber alt yapıda 100Mbps fazla değil. En azından 80'ini verirler. Ki bu düşük bir değer değil :)

100 birşey sayılmaz 1000'e kadar yolu var :)

Acaba 1000 mps ile download hızı nasıldır yani 100 mps nin 10 katı kadar daha hızlımıdır gerçekten ?

Acaba 1000 mps ile download hızı nasıldır yani 100 mps nin 10 katı kadar daha hızlımıdır gerçekten ?

O hıza ulaşmak için özel donanım gerekir bence

Fiberde ozel donanim var zaten ammavelakin pc nin ethernet girisinin bu hizi destekleyecegini zannetmiyorum

20-21 mps nin altına çok a düşüyor. Geçen gün aradılar ve 1 yıl boyunca 100 gb sınırınıda kaldırdılar. Çok memnunum.

Fiberde ozel donanim var zaten ammavelakin pc nin ethernet girisinin bu hizi destekleyecegini zannetmiyorum

Özel donanımdan kastım kullanılacak bilgisayardı :)