Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
Technics

iPhone İçin Dünya'nın En İyi Müzik Oynatıcısı CAPRICCIO

Rate this topic

Recommended Posts

web_logo.png

ULTIMATE MUSIC PLAYER

Daha önceden iphoneyardim.net üzerinden tanıttığım bir çok seçkin müzik oynatıcılar oldu, bbe sonic maximizer, Denon audio, Equalizer gibi. Dünya üzerinde ki tüm müzik oynatıcıları 5 senedir test ederek Size tanıtılacak yazılımları seçiyorum.

Capriccio şaşalı bir fiyata sahip değil belki, hatta ara yüzü bazılarınıza kötü bile gelecektir, çünkü grafik kasmamış pek geliştirici fakat Capriccio'nun tüm bu yazılımlardan farklı, inanılmaz profesyonel ses güçlendirmelerine sahip olması. Sahip olduğu bu güçle kullandığınız cihazınızı bildiğiniz hi-fi bir sisteme dönüştürebilecek. Bunun için elbette ki kaliteli kulaklıklara ihtiyacınız olacak.

Koreli geliştirici creative gibi ses kartlarının windows üzerinde gerçekleştirebildiği ortam canlandırmalarını, yani Reverb, Echo, Chorus, Flanger, Distortion, Equalizer, gibi birbirinden farklı ve özel efectleri tek bir yazılım ile iphone, ipad ve ipd kullanıcılarına sunuyor. Üstelik tüm bunları ses kalitesini deforme etmeden inanılmaz başarılı bir biçimde yapıyor. Bu şekilde artık üç boyutlu ses dinleme imkanınız da oluyor elbette.

Yazılımı aşağıdaki linkten yükledikten sonra, ipod listenize ulaşabileceksiniz yine aynı şekilde. Ayar sekmesine girdiğinizde, yazılımın kendi içerisinde gelen bir çok ayara ulaşabilir, beğendiğinizi seçebilir, veya yine ayarlar içerisinden kendiniz yukarıda yazdığım filtreleri birbirinden bağımsız kullanarak tamamen kişiselleştirilmiş, size özel sesi elde edebileceksiniz, üstelik bununla da bitmeyecek, kendi ayarlarınızı internete upload edip arkadaşlarınızla paylaşabilecek, veya paylaşılan ayarları inceleyip indirip kullanabileceksiniz.

Yine ekleyeyim Equalizer ayarı muhteşem, sese dilersen 10 band müdahale edebilir, dilerseniz mid, alçak veya yüksek seslere doğrudan ayar çekebilirsiniz, bu equalizer ayarları gerçekten benim şuana kadar iosta gördüğüm en profesyonel ayarlama tekniği.

Yazılımla ilgili son müjdem, Free versiyona sahip ve gördüğüm kadarıyla sadece reklam bannerı var, eğer satın almak istersenizde fiyatı sadece 1.79 tl. Ben 2 tl verip satın aldım böylesine güzel bir yazılımı geliştirenlere destek olması amacıyla, durumu müsait arkadaşlar da destek olabilirler, 2 tl çok büyük para değil, veya ücretsizini çekip kullanabilirsiniz tercih sizin.

Ben ses testini iphone 5 üzerinde iphone 5 kulaklığı ile gerçekleştirdim ve çok etkilendim, umuyorum sizlerin de hoşuna gidecektir, Deneyimlerinizi, eksik etmeyin,

bol müzikli günler herkese :)

not: yazılımın sesi düşük gelebilir, ayarlarda oda mevcut, dileyen yazılım içi sesi ayarlardan yükseltebilir.

not 2: Dili Türkçe yaparsanız paylaşılan 2-3 equalizer ayarına ulaşabilirsiniz en fazla, dili ingilizce seçipo şekilde yüklenmiş equalizer ayarlarını download edin, sonra değiştirebilirsiniz dili keyfinize göre yine..

Sadece ios 7 beta 3 kullananlar için not: Arkadaslar ios 7 beta 1 ve 2 ile ses kalitesinde biraz gerileme olsada kullanabildigimiz capriccio ve diger tum 3.parti muzik yazilimlarinin seslerinde beta 3 ile birlikte anlamadigim bicimde distortion olusuyor. Yani bu yazilimlari birer adim one getiren ses kalitesi eger bendeki ios 7 beta 3 te bir sorun yoksa duzgun kullanilamayacak halde suan icin.

Ios 7 beta 3 le beraber isletim sisteminin ses isleme cekirdegide degistiriliyor saniyorum.

mzl.vvheclts.320x480-75.jpg

mzl.vjygvbus.320x480-75.jpg

Ücretsiz versiyon download

https://itunes.apple.com/us/app/capriccio-free-ultimate-music/id434829018?mt=8

Ücretli versiyon download

https://itunes.apple.com/us/app/capriccio-ultimate-music-player/id434828497?mt=8

en iyi ses ayarı için

Setting / Sound Effects / Sound Effect Sharing sekmesinden

hazırladığım "HD sound for EARPOD only" equalizer ayarını çekebilirsiniz.

Sheiben arkadaşımızın sizler için hazırladığı Türkçe yama için kendisine teşekkürler.

Capriccio v2.0.5 TR Yama

IMG_0536.pngIMG_0537.pngIMG_0538.pngIMG_0539.pngIMG_0540.pngIMG_0541.png

Cihazında Jailbreak olan arkadaşlar rar dosyasının içindeki Capriccio.app klasörünü /var/mobile/Applications daki Capriccio klasörünü bulup içine yapıştırsınlar. iTools kullanmanızı tavsiye ederim.

Jailbreakliler İçin TR Yama Dosyaları

Jailbreak olmayan arkadaşlar alttaki ipa dosyasını 25pp yada Kuaiyong yardımıyla cihazlarına yüklesinler. Ipa denenmemiştir. Lütfen çalışıp çalışmadığını bildirin.

Jailbreaki Olmayanlar İçin Crackli TR Yamalı Ipa

Jailbreaki Olmayanlar İçin Crackli TR Yamalı Ipa (Alternatif Link)

Cihazda Türkçe "Korean" yerine geçmiştir. Language (Dil) Sekmesinden Koreani seçin programı yeniden başlattığınızda dil Türkçe olacaktır. Her dil değişiminde programı kapatıp tekrar açın. Efekt yapma bölümü İngilizce bırakılmıştır. Nedeni kimsenin o kısmı Türkçe kullanamayacağı içindir.

Lütfen Çeviri Hatalarını, Düzeltilmesi Gereken Yerleri bildirin. Her ne kadar İngilizcem iyi olsa da bazı yerlerde kelimelerin anlamını bilmek yeterli olmuyor..

Edited by Technics
  • Like 1

Neden ilgi bekliyorsun ki? Tanitiyosan tanit yani. Yoksa cokta eksiklik degil bizim icin. Olursa kullaniriz olmazsa da yalvaracak, ilgi gosterecek, ne olur anlat diyecek halimiz yok !

Bu seferki gerçekten de diğerlerinin çok daha üzerinde bir yazılım, beğeneceksiniz.

Denon Audio'yu da sizden görmüştüm. Şimdi bunu da bekliyorum

Kardeşim bende meraklandım

☪ тɒqɒтɒlʞ ilɘ ϱöиαɘяilαi ™

Paylaşım deneyimdir, deneyim ve bilgi bugünün en değerli şeyidir.

Forumda yenisiniz, beni tanımıyorsunuz yeterince anlaşılan

buralarda çok yazılım tanıttım tüm forum sakinlerine, iphoneyardim felsefesine ters düşmeden, bugece biraz merak uyandırmayı amaçladım sadece, ufak bir güzellik olsun diye, siz ortaya sert atladınız, en azından tanımış oldum bakış açınızı ve kişiliğinizi..

Neden ilgi bekliyorsun ki? Tanitiyosan tanit yani. Yoksa cokta eksiklik degil bizim icin. Olursa kullaniriz olmazsa da yalvaracak, ilgi gosterecek, ne olur anlat diyecek halimiz yok !
  • Like 2

Talep olursa derken ne olur paylaşım mı diyeceğiz ? Bunu anlamadım

Sent from my iPhone5⃣ using Tapatalk

siz sağolun sevgili dostum içeriği hazırlamaya başlasam iyi olacak insanlar kızıp kafama bozuk patates yağdırmaya başlamadan :cool:

Elinize sağlık, saolun

İlgiliyiz ... Ancak biraz yorgunuz net başında da pek duramıyoruz, biraz daha bekleyelim...

beklediğinize deyecek ;)

Kardeşim bende meraklandım

☪ тɒqɒтɒlʞ ilɘ ϱöиαɘяilαi ™

teveccühün prodream dostum, içeriği hazırlamaya başlıyorum birazdan

Technics paylasirsa kesin bir kerameti vardir :)

Tiesto, bu impaktor gibi değil zaten oynatıcı, ama ipod un verdiklerinden çok daha fazlasını veriyor gerçektende, sende benim gibi tiesto seviyorsun beğeneceksin kesin :D

Ben impaktor ü gördükten sonra daha ilerisini düşünemedim valla :D :D

teveccühün prodream dostum, içeriği hazırlamaya başlıyorum birazdan

Hadi bakalim bekliyoruz. Simdiye kadar hic bos paylasimin olmadi. Bn imzami atarim

peki daha fazla bekletmeden geçiyorum mesaja 15 dk içinde yayında olacak

İlgiliyiz ... Ancak biraz yorgunuz net başında da pek duramıyoruz, biraz daha bekleyelim...

Tiesto, bu impaktor gibi değil zaten oynatıcı, ama ipod un verdiklerinden çok daha fazlasını veriyor gerçektende, sende benim gibi tiesto seviyorsun beğeneceksin kesin :D

İnşallah görelim bakalım :D

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Bende merak ettim şimdi bekliyoruz :)

program ilk sayfaya eklendi arkadaşlar, beklediğiniz için teşekkürler, iyi günlere kullanın :)

Uğur başlığı güncellemenizi rica edebilirmiyim,

benim düzenlemem dışarıdan görülmüyor :)

teşekkürler şimdiden

Bende merak ettim şimdi bekliyoruz :)

Düzenledim teşekkürler Ümitciğim :)

Uğur başlığı güncellemenizi rica edebilirmiyim,

benim düzenlemem dışarıdan görülmüyor :)

teşekkürler şimdiden

Düzenledim teşekkürler Ümitciğim :)

kaçmak yok deneyimlerinizi bekliyoruz :D teşekkürler tekrar