Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
Technics

iPhone İçin Dünya'nın En İyi Müzik Oynatıcısı CAPRICCIO

Rate this topic

Recommended Posts

Enfes bir donanım varmış elinizde, ben inanmazsınız elimde ne kadar pro kulaklık varsa alayını sattım, earpod'un sesine aşık kaldım resmen, İnsanlar i5 konuşurken aslında arkada kalıyor biraz ama earpod bence son 2-3 senenin en iyi icadlarından birisi, muhteşem bir yapısı, muhteşem bir ses kalitesi var, kulakları acıtma dışında bence bir çok pro kulaklıktan iyi, eskiden iphone un kulaklığını 1 kere kullanmazdım, bu sefer yedek 2 tane earpod aldım :D

birisine bir şey olursa yolda kalmayayım diye düşünün artık, earpodla bu yazılım resmen uçtu..

Sony Xbass MDR-XB300 headphones ve Fiio Kilimanjaro E11 portable headphone amplifier ve iphone 5 ben bu donanim ile fazlasi ile tatminkar muzik dinliyordum simdi daha mukemmel oldu bilgi icin tesekkurler.

Ben daha iphone un kendi kulaklığını bir kere kullanmadım, 5800 ın kulaklığını seviyorum:) program, bu telefonu aldığımdan beri yüklediğim en iyi uygulama diyebilirim. Hatta direk derim. O paylaşılan effectler ne kadar güzel öyle. Elinize sağlık teşekkür ediyorum!

uygulamayı satın aldım destek amaçlı yeni aldıgım sony kulaklık ike muhteşem ötesi müzik performansı diyebilirim teşekkürler technics tanıtım için

Bugün açtım programı, cızırtı vardı ve takılıyordu. Yeniden başlatmak istemedim telefonu da. Neden oldu acaba? Oyun oynadım biraz da alakası var mıdır? Order&chaos ısındı baya tel

edit: buffer lenght ayarını 1000 Den 2000 e çekip programı kapayıp açınca düzeldi.

Edited by VencrA

Technics üstad emeğine sağlık çok süper bir uygulama sunmuşsun,

Senin Earpod için hazırladığın Efekti indirdim fakat benim kulaklıkla sanki daha iyi verim alabileceğim başka bir efekt daha hazırlanabilir.. :)

Ben de yıllardır eq. ayarı yapmayı başaramadım rica etsem uygun bir zamanında bana da hazırlarmısın.

Kulaklık; Sennheiser iE8i

Tel; iPhone 4

Şimdiden teşekkürler..

iyi günlerde kullan dostum

Ben daha iphone un kendi kulaklığını bir kere kullanmadım, 5800 ın kulaklığını seviyorum:) program, bu telefonu aldığımdan beri yüklediğim en iyi uygulama diyebilirim. Hatta direk derim. O paylaşılan effectler ne kadar güzel öyle. Elinize sağlık teşekkür ediyorum!

iyi günlerde kullan kulaklığınıda yazılımıda kardeşim ;)

uygulamayı satın aldım destek amaçlı yeni aldıgım sony kulaklık ike muhteşem ötesi müzik performansı diyebilirim teşekkürler technics tanıtım için

Lyric'i söylüyosun sanırım tolga ama resim görünmüyor

Altyazı olayı çok güzel ya :D

[ATTACH]13722[/ATTACH]

o buffer olayı aslında her programda olur ama koymazlar kullanıcı kurcalamasın diye, adamlar böyle bir mp3 yazılımına onuda koymuşlar bir şey diyemiyorum yani :D

Bugün açtım programı, cızırtı vardı ve takılıyordu. Yeniden başlatmak istemedim telefonu da. Neden oldu acaba? Oyun oynadım biraz da alakası var mıdır? Order&chaos ısındı baya tel

edit: buffer lenght ayarını 1000 Den 2000 e çekip programı kapayıp açınca düzeldi.

o kulaklık kulağında ağlar insanın :D

bakalım umarım istediğin gibi birşeyler çıkar hocam

Technics üstad emeğine sağlık çok süper bir uygulama sunmuşsun,

Senin Earpod için hazırladığın Efekti indirdim fakat benim kulaklıkla sanki daha iyi verim alabileceğim başka bir efekt daha hazırlanabilir.. :)

Ben de yıllardır eq. ayarı yapmayı başaramadım rica etsem uygun bir zamanında bana da hazırlarmısın.

Kulaklık; Sennheiser iE8i

Tel; iPhone 4

Şimdiden teşekkürler..

ya bu lyric olayı süper gerçekten,

yazılımla ilgili tek sorunum arayüzü berbat, yapan adama teklif ettim destek verebileceğimizi, umarım değiştirir en kısa zamanda onun dışında diğer özellikleri yıkılıyor maşallah :D

Evet ya lyric neden altyazı yazdıysam :D

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

ya bu lyric olayı süper gerçekten,

yazılımla ilgili tek sorunum arayüzü berbat, yapan adama teklif ettim destek verebileceğimizi, umarım değiştirir en kısa zamanda onun dışında diğer özellikleri yıkılıyor maşallah :D

Cidden arayüz değiştirilirse çok çok daha güzel olur :)

Mesala Gestures da eklenilebilir(Varmı tam bilmiyorum).

yoksa da upload edilmiş ayarları deneyerek uygun bir ayar bulabilirsiniz.

arkadaşlar tüm yorumları okumadım ama creative ep 630 için ses ayarı olan var mı?

yoksa da upload edilmiş ayarları deneyerek uygun bir ayar bulabilirsiniz.

Technics hocam bu programı sizin sayenizde tanıdım hala kullanıyrum program ilk çıktığında iphone 5 ve Earpods diye bi EQ upload etmiştiniz şimdi bulamıyorum onu programın dilini de ing. Yaptım tekrar upload etme imkanınız var mı size zahmet ..

... İphone 4s 6.1.2 Evasi0n JB ...

iyi günler mguclu hocam, ses konusunda o günden beri hala rakip bulamadım capriccio'ya :)

paylaşım dilini Türkçe yapıp bakmanı rica edicem birde, tüm ayarlara buradan ulaşabilirsin, eğer ulaşamazsan mesaj at, senin için indirip tekrar yükleyeyim.

Technics hocam bu programı sizin sayenizde tanıdım hala kullanıyrum program ilk çıktığında iphone 5 ve Earpods diye bi EQ upload etmiştiniz şimdi bulamıyorum onu programın dilini de ing. Yaptım tekrar upload etme imkanınız var mı size zahmet ..

iyi günler mguclu hocam, ses konusunda o günden beri hala rakip bulamadım capriccio'ya :)

paylaşım dilini Türkçe yapıp bakmanı rica edicem birde, tüm ayarlara buradan ulaşabilirsin, eğer ulaşamazsan mesaj at, senin için indirip tekrar yükleyeyim.

Çok teşekkür ederim hocam aynen ben de hala bir rakip bulamadım süper bir program elinize sağlık bir de türkçe yapıp deneyeyim daha da olmazsa crazy bass a devam ;)

Üstad her zamanki gibi harikasin, hem program hemde hazirladigin eq lar sahane,ayrica indirmelerde gayet iyi ;)

[ATTACH]14685[/ATTACH]

Sent from my iPad using Forum Runner

post-12-13786394086273_thumb.jpg

Technics teşekkürler... Earpod II EQ ayarı ile Ladytron&Tiesto Ace of Hz hiç bukadar keyifli olmamıştı...

Cok guzel program ipadde denedim cok guzel hemde mukemmmel.Konuyu acan arkadasa ve gelistiriciye sonsuz tesekkurler ediyorum.Bu arada bu ses kalitesi yalniz?kulaklik icinmi gecerli?

iPad 3 ios 6.1Tapatalk

Hocam bulabildinizmi

Çok teşekkür ederim hocam aynen ben de hala bir rakip bulamadım süper bir program elinize sağlık bir de türkçe yapıp deneyeyim daha da olmazsa crazy bass a devam ;)

Reina sağol kardeşim değerli yorumun için, beğenmene sevindim.

Üstad her zamanki gibi harikasin, hem program hemde hazirladigin eq lar sahane,ayrica indirmelerde gayet iyi ;)

[ATTACH]14685[/ATTACH]

Sent from my iPad using Forum Runner

yorumun için teşekkürler, Haziranda canlısını dinliycez inşallah istanbul'da :)

Technics teşekkürler... Earpod II EQ ayarı ile Ladytron&Tiesto Ace of Hz hiç bukadar keyifli olmamıştı...

yorumun için teşekkürler samir,

hayır sadece kulaklık için değil, aracında veya dış bir üniteye aktardığında da işlenmiş, daha iyi ses alabiliyorsun.

Cok guzel program ipadde denedim cok guzel hemde mukemmmel.Konuyu acan arkadasa ve gelistiriciye sonsuz tesekkurler ediyorum.Bu arada bu ses kalitesi yalniz?kulaklik icinmi gecerli?

Hocam bulabildinizmi

Yok hocam bulamadım da sizi de uğraştırmamak için haber vermedim eğer upload ederseniz çok sevinirim teşekkürler ...

yorumun için teşekkürler samir,

hayır sadece kulaklık için değil, aracında veya dış bir üniteye aktardığında da işlenmiş, daha iyi ses alabiliyorsun.

Rica ederim kardesim :) kulaklikla dinlediyim zaman cok guzel ses aliyorum,ama?ipadin kendi hoperlerinden cokz az ses cikiyor verim iyi deyil,ipadin kendi muzik app sesi daha yuksek cikiyor.O zaman seninde deiyin gibi aracda ve dis uniteye aktarmak lazim.saygilar

"hd sound for earpod only" söylediğin effect bu sanıyorum mguclu hocam, aynen o effecti biraz daha geliştirip güncel haliyle paylaştım, yükleyebilirsin, görüşmek üzere

Yok hocam bulamadım da sizi de uğraştırmamak için haber vermedim eğer upload ederseniz çok sevinirim teşekkürler ...