Jump to content
Sign in to follow this  
reinamartini

MultiCleaner ile multitaskingde uygulama bırakmama!

Rate this topic

Recommended Posts

En guzeli Shake. Bi salliyorsun tertemiz.. :)

Multitastingi mi temizliyor?Biz de sallayalim da bosuna tek tek kapatmak icin ugrasmayalim bari..;)

Multitastingi mi temizliyor?Biz de sallayalim da bosuna tek tek kapatmak icin ugrasmayalim bari..;)

Değil, ayarlarsanız multicleaner temizliyor...

Saygılar...

Değil, ayarlarsanız multicleaner temizliyor...

Saygılar...

Tek basina multiclenaer yeterlimi yoksa,bacgrounder ide mi kuracagiz.?Ben sonucta sadece multi tastingi ugrasmadan temizlemek istiyorum.Arka planda birsey calistirmak istemiyorum.Bunun icin backgroundere ihtiyacim yok diye düsündüm..Ama bir türlüde su ayarlari yapip kullanamadim..

saygilar

Tek basina multiclenaer yeterlimi yoksa,bacgrounder ide mi kuracagiz.?Ben sonucta sadece multi tastingi ugrasmadan temizlemek istiyorum.Arka planda birsey calistirmak istemiyorum.Bunun icin backgroundere ihtiyacim yok diye düsündüm..Ama bir türlüde su ayarlari yapip kullanamadim..

saygilar

dostum multicleanerda b,r çok ayar var,kendinize göre ayarlayınız.

4.1 e kurabilirsin rahat rahat

Ben konu açıldığında kurmuştum, 4.1 iPhone4'e arka plan uygulamalarını ne kapattı ne soluklaştırdı; hiç bir şey yapamadı :s

Ben konu açıldığında kurmuştum, 4.1 iPhone4'e arka plan uygulamalarını ne kapattı ne soluklaştırdı; hiç bir şey yapamadı :s

Ayarlardan ayarlarini yapmaniz gerekmekte.

walla bende ayarladım ayarlarını olmamıstı ama :S

deneriz olmadı bidaha

Ayarlardan ayarlarini yapmaniz gerekmekte.

Hocam yeni versiyon çıkmış çalıştı bu ;) Eskisi her ayara karşı çalışmamıştı inatla :) Teşekkürler. RemoveBackground'a gerek kalmadı sanırım bu durumda :)

Hocam yeni versiyon çıkmış çalıştı bu ;) Eskisi her ayara karşı çalışmamıştı inatla :) Teşekkürler. RemoveBackground'a gerek kalmadı sanırım bu durumda :)

hangi repodan yukledın aga?

ben 2.3.2 buldum ama restart atıyo gene =(

ben az önce restore etmiştim teli,repo.hackyouriphone.org dan yükledim,ilk başta bir kere safe moda düştü,ama restar atınca sorun yok,şu anda gayet iyi çalışmakta. (3G)

bende xsellizeden yukledim calisiyorda normal ama sbsettings adam gibi calismamaya basladi bi calisiyo bi calismiyo tekrardan multiclenear kaldirdim duzeldi

ios5 te telefon,mesajlar gibi uygulamaları kapatmıyor?neden olabilir?

Özellikle telefon, ana sistme programıdır ve zaten kapanamaz ancak görüntü de bile olmasını istemiyorsanız SBSettings teki Process ten kaldırabilirsiniz. Ancak dediğim gibi teknik olarak kaldıramazsınız.

Saygılar...

Yükledim düzgün bir şekilde çalışıyordu, ta ki bi mesaj gelip mesajı okumaya çalışana kadar.. şuanda mesajların ana sayfasına giriyor ama gelen mesajın içine girmeye çalıştığımda masaüstüne atıyor.. Respirng yaptım, telefonu kapatıp açtım, uygulamayı da kaldırdım ama sorun hala devam ediyor.. Bi fikri olan var mı ?

5.0.1

Edit 1: Mesaj bölümüne girip, herhangi bir mesajı sildim ve yeni mesaj yaza girip çıktım şuanda düzeldi :)

Edit 2: Maalesef düzelmemiş, mesajdan atmaması için önce mutlaka mesaj yaz diyip vazgeç diyorum, yoksa mesajın içine girmek istersem hep atıyor.. :S

Edited by tirEdsOuL

İyi gunler arkadaslar ben yeni kullaniciyim 4s 32gb. 5.0.1 bende sarj konusunda sikayetciyim . Soylediginiz programlar kapatiyor ama mesela messengerda oturum kapamayi unutunca programdan ciksakta oturum acik kaliyor . Programlarin tamamen internetle iliskisini kesen bi program yok mu ? Sarjim bitince 3g gidiyor . İste o zaman batarya mukemellesiyor

İyi gunler arkadaslar ben yeni kullaniciyim 4s 32gb. 5.0.1 bende sarj konusunda sikayetciyim . Soylediginiz programlar kapatiyor ama mesela messengerda oturum kapamayi unutunca programdan ciksakta oturum acik kaliyor . Programlarin tamamen internetle iliskisini kesen bi program yok mu ? Sarjim bitince 3g gidiyor . İste o zaman batarya mukemellesiyor

My3G:

Bu program sayesinde, sadece wi-fi üzerindan çalışan uygulamaların wi-fi bağlantı ihtiyacını yok sayarak 3G veya EDGE üzerinden kullanılmasını sağlayabilirsiniz

Arkadaşlar bir konuda sizden yardım talep ediyorum. Cihazda activatör ayarlarını yaptım hepsi gayet güzel çalışıyor ancak problem şu ki multitaskingde açık olan telefon ve mesaj uygulamalarını kapatamıyorum. bütün programlara durum çubuğuna birkez basınca ve home tuşuna birkez basınca açık uygulama kapatmayı , durum çubuğunu sola kaydırınca tüm programları kapatmayı ayarladım. programlarda hepsi gayet güzel çalışıyor ama dediğim gibi telefon ve mesajlar kapanmıyor. Bunların kapanmasını sağlayabilmem için ne yapmam gerekir? bu kapanmayan programlar o global settings , advanced settings yazan yazıların altında görünüyorlar ve üstünde "per-application settings" yazıyor.

Arkadaşlar bir konuda sizden yardım talep ediyorum. Cihazda activatör ayarlarını yaptım hepsi gayet güzel çalışıyor ancak problem şu ki multitaskingde açık olan telefon ve mesaj uygulamalarını kapatamıyorum. bütün programlara durum çubuğuna birkez basınca ve home tuşuna birkez basınca açık uygulama kapatmayı , durum çubuğunu sola kaydırınca tüm programları kapatmayı ayarladım. programlarda hepsi gayet güzel çalışıyor ama dediğim gibi telefon ve mesajlar kapanmıyor. Bunların kapanmasını sağlayabilmem için ne yapmam gerekir? bu kapanmayan programlar o global settings , advanced settings yazan yazıların altında görünüyorlar ve üstünde "per-application settings" yazıyor.

dostum multi tasking en iyi temizleme sorunsuz kullanım ve ayrıca bir sürü ayar yapmama gerek olmayan bir program var

Adı: Remove Backgraund bunu kuruyorsun activatöre herhangibi harekete atıyorsun tek tıkla programlar kapanır telefon da dahil MT den de siler

Saygılar..

dostum multi tasking en iyi temizleme sorunsuz kullanım ve ayrıca bir sürü ayar yapmama gerek olmayan bir program var

Adı: Remove Backgraund bunu kuruyorsun activatöre herhangibi harekete atıyorsun tek tıkla programlar kapanır telefon da dahil MT den de siler

MultiCleaner kullanma berbat bi program bence..

Saygılar..

Saygılar..

Yahu uyuz oldum. MultiCleaner yüklü. Tüm uygulamaları yok ediyorum taskingden tek tek olmuyor, activator ile atadığım kısayolla tüm açık uygulamaları sonlandır diyorum yine olmuyor. IM+ üzerinden hala bildirim geliyor. Face uygulamasıyla aynı zamanda IM+ üzerinden de açmıştım. Şu an hem face uygulamasından sohbet bildirimi geliyor hem de IM+ üzerinden. IM+ çevrimdışı oluyorum tüm hesaplardan yine aynı bildirim geliyor. IM+ Push ayarlarından bağlı kal özelliğini devre dışı bırakıyorum yine geliyor. Kırcam şimdi.