Jump to content
Sign in to follow this  
reinamartini

MultiCleaner ile multitaskingde uygulama bırakmama!

Rate this topic

Recommended Posts

Yahu uyuz oldum. MultiCleaner yüklü. Tüm uygulamaları yok ediyorum taskingden tek tek olmuyor, activator ile atadığım kısayolla tüm açık uygulamaları sonlandır diyorum yine olmuyor. IM+ üzerinden hala bildirim geliyor. Face uygulamasıyla aynı zamanda IM+ üzerinden de açmıştım. Şu an hem face uygulamasından sohbet bildirimi geliyor hem de IM+ üzerinden. IM+ çevrimdışı oluyorum tüm hesaplardan yine aynı bildirim geliyor. IM+ Push ayarlarından bağlı kal özelliğini devre dışı bırakıyorum yine geliyor. Kırcam şimdi.

Kırma Bana ver :D

Bana ver dicene nasıl kapatacağımı söyle :(

IM nedir onu bile bilmem :D

Önemli olan IM değil, IM+ MSN, Facebook, Twitter, ve bilimum bir sürü online sohbet uygulamalarını aynı anda destekleyen bi uygulama. Mükemmeldir, diğerlerine 10 basar. Ama sadece sorun onda değil ki. Multi Tasking üzerinden sonlandırdığım uygulamalar genelde yine bildirim göndermeye devam ediyorlar. Yani tamamen kapanmıyorlar. Muhtemelen WeKill gibi bişi önereceksiniz ama onlar da benim dediğimi yapmaz bence. SBSettings yapabilir mi diye düşünüyorum..

Önemli olan IM değil, IM+ MSN, Facebook, Twitter, ve bilimum bir sürü online sohbet uygulamalarını aynı anda destekleyen bi uygulama. Mükemmeldir, diğerlerine 10 basar. Ama sadece sorun onda değil ki. Multi Tasking üzerinden sonlandırdığım uygulamalar genelde yine bildirim göndermeye devam ediyorlar. Yani tamamen kapanmıyorlar. Muhtemelen WeKill gibi bişi önereceksiniz ama onlar da benim dediğimi yapmaz bence. SBSettings yapabilir mi diye düşünüyorum..

Istedigin kadar kapat. Bildirim gelir.

Ben Tapatalk ı komple kapatıyorum ama yine bildirim geliyor :D

Bana ver dicene nasıl kapatacağımı söyle :(

ım'den cikis yapmazsan push bildirimler gelir yani multiclenear ile ilgisi yok yada kullandigin programlar icerisinden ayarlarini guzelce yapman lazim ayrica multiclenear programi berbat bisey onu tavsiye etmem

RemoveBG

RemoveBG sbsettings kur bence belki sinir yapmaz o zaman

Arka planda çalışmasını engelleyecek bişiler vardır ya öyle olur mu?

anlayamadım tam olarak ne demek istediğini!

Arka planda çalışmasını engelleyecek bişiler vardır ya öyle olur mu?

Öyle bişey yok :) Millet push için deliriyor sen push istemiyon :D

Aynı anda iki tane push birden gelince uyuz ediyor. Facebook uygulamasından hem de diğerinden geliyor. Kapattığım halde gelmeye devam ediyor. Gel de sinirlenme.

Aynı anda iki tane push birden gelince uyuz ediyor. Facebook uygulamasından hem de diğerinden geliyor. Kapattığım halde gelmeye devam ediyor. Gel de sinirlenme.

Bildirimlerden kapatmayı dene. o zaman gelmez.

O şekilde bildirim olayını çözmüş olabiliriz belki ama uygulama halen aktif olacak yine. Arka planda çalışıp cihazı yormasını istemediğimiz uygulamaları napcaz?

 Sent from my iPhone 4⃣ using Tapatalk

multicleaner 5.1.1 de sorun çıkarttı.remove backround kullanıyorum.daha stabil...

Remove background icin hangi repoyu tavsiye edersiniz 5.1.1 de stabil calisana denk gelmedim :) sbsettingtede gorunsun istiyorum?

Forever İphone

multicleaner 5.1.1 de sorun çıkarttı.remove backround kullanıyorum.daha stabil...

sorun baska biseydedir multicleaner ilk ciktigindan beri kullaniyorum en stabil program cokda guzel ozellikleri var fawori uygulama atama vs surukle birak yontemi ile kapatma uygulama icindeyken uygulamayi kapatip cikabilme springboarda iken tek bi harekle butun uygulamalari kapatabilme

bunun ayarlari biraz karisik onu cozdunmu asla vazgecemessin

Bende 5.1.1 de multicleaner kullanıyorum gayet stabil çok memnunum.

zephyr ile beraber niye kurulmuyor bu tweak? Ben zephyr i de multicleaner ı da kullanmak istiyorum. Çözüm var mıdır?

Ben son sürümleri denemedim. Zephyr son sürüm var, diğerinin bir önceki sürümü var.

Safe mode olacağını sanmam, ama olsa bile kaldırır eski sürümü yüklersiniz.

58e5152e-5b3c-f63d.jpg

WeeKillBackground Pro, tavsiyemdir, hepsini denedim en memnun kaldığım bu, birde siwtchy vardı.

Remove background icin hangi repoyu tavsiye edersiniz 5.1.1 de stabil calisana denk gelmedim :) sbsettingtede gorunsun istiyorum?

Forever İphone

bigboos takini kullanıyorum 4s de gayet sorunsuz bende

NC'ye Facebook twitter kısayollları atayan tweak nedir? Ayrıca BatteryDoctor Pro tweakini tavsiye ederim bigboss da ücretsiz tweakle nc ye gelen ncsettings benzeri bir bölüm var buradaclean up bölümü bunu yapıyor gayet güzel..

58e5152e-5b3c-f63d.jpg

WeeKillBackground Pro, tavsiyemdir, hepsini denedim en memnun kaldığım bu, birde siwtchy vardı.

NC'ye Facebook twitter kısayollları atayan tweak nedir? Ayrıca BatteryDoctor Pro tweakini tavsiye ederim bigboss da ücretsiz tweakle nc ye gelen ncsettings benzeri bir bölüm var buradaclean up bölümü bunu yapıyor gayet güzel..

IntelliScreenX istiyorsunuz sanırım?

Hyr bende intelli var ben bu bölümü atayan tweaki merak ettim. ekranalntszb.jpg

IntelliScreenX istiyorsunuz sanırım?

ım'den cikis yapmazsan push bildirimler gelir yani multiclenear ile ilgisi yok yada kullandigin programlar icerisinden ayarlarini guzelce yapman lazim ayrica multiclenear programi berbat bisey onu tavsiye etmem

RemoveBG

RemoveBG sbsettings kur bence belki sinir yapmaz o zaman

Daha önce multiCleaner hakında kötü yorum yapmıştım program o zamanlar sorunluydu çünkü ama şimdi harika çalışıyor en hızlı uygulama kapatma yapabiliyor mesala activator cift tika ayarli cift tık yapiyorum 1 snye anca suruyor bir sürü programin kapanisi

İnsanelyi den kurabilirsiniz sorunsuz calisiyor